Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: jedan komp-2 monitora,dve tastature,dva miša  (Pročitano 9785 puta)
27. Apr 2008, 01:56:05
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava n.s
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple galaxy P1000
jedan kompjuter sa grafičkom nvidia fx 5200 sa vga i dvi izlazom na vga povezan monitor simens 19 inči na dvi povezan philips 15 inči . povezano na standardno miš i tastatura i na usb drugi set tastature i miša.kako da rade svaki monitor i tastatura i miš posebno ? pregledao sve postove i odgovore nemojte da me upućujete na neke jer niko nije dao odgovor.ako neko zna i ako ga ne mrzi malo detaljniji odgovor.znači hteo bih da mi radi komp na dva monitora i sa dve tastature i dva miša u isto vreme.npr.na jednoj strani si na netu a na drugoj igraš igrice ili ti nešto slično.hvala svima unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Tattoo
Pa ti bi od jednog kompa da napraviš dva.Mudro. Smile Smile Smile

I kako misliš da ti rade paralelno,dva miša i dve tastature,i koja ti mašina treba da bi sve to isterao sve to bez kočenja,a i grafička,deluje neizvodljivo,ali možda grešim. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava n.s
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple galaxy P1000
još uvek je to jedan komp.ali opslužuje dva korisnika,koliko puta si to video u nekoj firmi ili radnji ja sam pre nedelju dve dana to video u mesari u komšiluku rade im 2 kase i mesar igra igrice i pošto ih znam gledao za kablovima sve je na jednom kompu 3 monitora tastature i miša.trebalo bi da može,ne verujem da oni imaju neku babarogu od mašine
« Poslednja izmena: 27. Apr 2008, 02:38:37 od dragankokalo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Ja mislim da mogu dva monitora, ali da ne mogu oba raditi u isto vreme. Na primer da pisace ti Monitor 1 i Monitor 2 i ti odaberes koji ces. Moj drug je isprobavao tako nesto ovo sam video kod njega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava n.s
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple galaxy P1000
mozda je glupo ali sta bi se desilo kad bi stavio jos jednu grafičku.samo kao pitanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
treba ti neki program za virtuelizaciju ,VMware ili slichno ... kao alternativa mogu da posluze programi za virtuelni desktop - imash ovaj besplatno : http://www.free-soft.ro/desktop/desktop.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
2 monitora mogu sigurno, ali u isto vreme da koristis 2 tastature i 2 misa ... tj razlicite stvari to ne moze ... a kao sto je fica rekao ta graficka ti je dosta slaba ....a uz nju predpostavljam i ostali deo kompa ... kao sto je becko rekao pisace 1 i 2 ali mogu da rade u isto vreme, ali ne i da ti u isto vreme na jednom lupam kucas tekst a na drugom si na net-u  za sta ti je potrebno ono sto si ti rekao 2 tastature i 2 misa...
a sto se tice dodavanja jos jedne graficke ... to u tvom slucaju nije moguce ... za to ti je potrebna neka od novijih serija kartica sa cf-om ili sli-em ... i ploca koja sve to podrzava ... a i time opet ne bi dobio to sto hoces ... jer one rade kao i procesor sa vise jezgara ... podele posao ... i tako bi npr. jedna radila gornji deo ekrana, druga donji ili kako je vec podeseno i zato bi davale bolje performanse nego samo jedna ... i opet bi mogao da stavis 2 monitora i bilo bi ti isto kao i sa jednom grafickom  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
ali ne i da ti u isto vreme na jednom lupam kucas tekst a na drugom si na net-u
Moze i to, ako su u dualview, meni tako rad komp za net. Mozes da selis prozore aplikacija od jednog na drugi. Npr, otvorim na jednom browser, na drugom je TV.
Ili kao na slici, browser i word

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Graphic4.jpg
(78.28 KB, 600x240)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
pa da ... to sam i rekao ... ali ne moze istovremeno da radi i u jednoj i u drugoj aplikaciji ...
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Istovremeno, ne, vec aktivan prozor. Ovo je dobra stvar za onog ko zeli vecu radnu povrsinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.