Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jagodina: Štrajkuje glađu jer ga je žena ostavila  (Pročitano 6916 puta)
15. Sep 2009, 12:40:11
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Jagodina: Štrajkuje glađu jer ga je žena ostavila
Autor: Tanjug | 14.09.2009. - 14:52

Aleksandar Jevtić iz Jagodine počeo je danas štrajk glađu ispred Centra za socijalni rad u Jagodini, zahtevajući da mu se omogući da vidi suprugu koja ga je ostavila i odnela sa sobom dete.

Jevtić je rekao da se sa suprugom Nađom (18) nije svađao, i da je ona prebolela cerebralnu paralizu, a za njen odlazak okrivljuje njene roditelje.
"Štrajkovaću dok god mi Centar ne omogući da se suočim sa ženom nasamo, da vidim dete, da mi ona kaže zbog čega je otišla", rekao je on.
Direktorka Centra za socijalni rad u Jagodini Biserka Jakovljević izjavila je Tanjugu da je Jevtić odvezen službenim automobilom Centra iz Jagodine u Centra za socijalni rad u Petrovcu na Mlavi, odakle je njegova supruga.
"Naši socijalni radnici su pokušali telefonom da stupe u kontakt sa Jevtićevom suprugom, ali nisu uspeli i mi očekujemo da će naše kolege iz Petrovca na Mlavi uspeti u toku dana da ih sastave", rekla je Jakovljevićeva.
Jevtići su u Jagodini postali poznati nakon što su se venčali u televizijskoj seriji "48 sati-svadba".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Štrajk iz ljubavi

G. J, 14.09.2009 14:25:45


Aleksandar Jevtić

 JAGODINA - Aleksandar Jevtić (34), junak majske emisije "48 sati svadba", iz Jagodine, u ponedeljak je počeo štrajk glađu ispred Centra za socijalni rad u tom gradu, zahtevajući da se u porodični dom vrate supruga Ivana (18) i jednomesečni sin Vuk, koji su ga napustili 21. avgusta.
Centar za socijalni rad u Jagodini kontaktirao je sa kolegama u Petrovcu na Mlavi, jer se na njihovoj teritoriji nalaze Ivana i Vuk, i omogućio prevoz i viđenje Aleksandra, Ivane i Vuka.
Ljubavna romansa Aleksandra i Ivane, potvrđena rođenjem deteta, tako se pretvara se u bizarnu latinoameričku sapunicu.
Sve je počelo prošlog avgusta razmenjivanjem SMS poruka, zatim je, tada maloletna, Ivana pobegla od kuće i počela da živi sa Aleksandrom. Ubrzo je zatrudnela, a Aleksandar je posle nekoliko prijava policije, koju su inicirali njeni roditelji, osuđen tri meseca uslovno za krivično delo stupanja u vanbračnu zajednicu sa maloletnicom. Da zaplet bude komplikovaniji, kućni prijatelj njenih roditelja osumnjičen je da ju je silovao kada je ona bila u drugom mesecu trudnoće. Tim povodom sudski postupak je u toku.
Ivan i Aleksandra, ipak, su se venčali 17. maja, na njen 18. rođendan posredstvom "Emošna" i emisije RTS "48 sati svadba". Međutim, 17 dana posle porođaja 4. avgusta, Ivana napušta Aleksandara i vraća se svojim roditeljima. Sve se to ukratko dogodilo u životima Ivane i Aleksandra za godinu dana.
Ivanini roditelji kažu da samo žele da zaštite nju i tek rođeno dete od Aleksandra. Njemu zameraju što ne radi i što se loše ponaša prema Ivani.
- Neka štrajkuje glađu i radi šta god hoće. Može da vidi dete, to mu niko ne brani, ali da prethodno donese sve detetove stvari. Čak smo mu ponudili da mu dovedemo da vidi dete i da nam da njegove stvari, međutim, on na to nije pristao.
Ivanin otac najavljuje da će Ivana podneti tužbu za razvod braka i tvrdi je to jedini epilog cele priče.

BORIO SE SA MIROM
JAGODINCI poznaju Aleksandra Jevtića iz vremena demonstracija kada je nosio lutku Mire Marković i borio se za promene. U Centru za socijalni rad ističu da nemaju prijave da je Aleksandar na bilo koji način, verbalno ili fizički, maltretirao Ivanu.

DEDA NE DA

ALEKSANDAR kaže da njegovo i Ivanino dete zove Vuk, a njen otac tvrdi da se to ime Ivani ne sviđa, te da je Aleksanadar to ime voli zbog svog političkog idola. Milićević potvrđuje da će se dete zvati Petar, jer je takav predlog dao mesni sveštenik.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Нашао се прави за штрајк глађу,па нема 40 кила са креветом  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
То су они лудаци (мислим на њене родитеље) који су причали у тој емисији како је им је пријатељ силовао ћерку. Комплетно сви су зрели за лудару.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Koji shonja, slabic i pic... Jebt pa sta ako je otisla? Teraces je na silu da bude sa tobom? Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Sony 
pa nije mu loša ideja.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Licno smatram da je mala  , a ni on nije nista bolji...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 1800
hahaha 

Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3220
Citat
ALEKSANDAR kaže da njegovo i Ivanino dete zove Vuk, a njen otac tvrdi da se to ime Ivani ne sviđa, te da je Aleksanadar to ime voli zbog svog političkog idola. Milićević potvrđuje da će se dete zvati Petar, jer je takav predlog dao mesni sveštenik.

Jbt, pa ovi ne mogu da se sloze ni oko detetovog imena.... Jadan bebac
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Nastavlja se bizarna ljubavna romansa supružnika iz „48 sati svadba“
Štrajk glađu zbog odbegle mlade

Utorak - 15.09.2009
Aleksandar Jevtić (34) iz Jagodine počeo je juče štrajk glađu ispred Centra za socijalni rad u Jagodini, sve dok mu nisu omogućili da vidi suprugu Ivanu (18), koja ga je ostavila i odnela dete sa sobom. Jevtići su javnosti postali poznati nakon što su se venčali u emisiji „48 sati svadba“.



Ljubavna romansa Aleksandra i Ivane puna je preokreta, bizarnih detalja, ljubavi, problema... Za godinu dana oni su proživeli priču dostojnu za holivudski scenario. Aleksandar je prethodne tri nedelje bezuspešno pokušavao da kontaktira sa Ivanom, koja ga je napustila i otišla kod svojih roditelja u selo Šetonje kod Petrovca na Mlavi. Tek posle jučerašnjeg početka štrajka glađu, Centar za socijalni rad u Jagodini službenim vozilom ga je prevezao do Ivane i jednomesečnog sina.
- Kada kontaktiram njene roditelje da pitam za nju i dete, kažu mi da nema zašto da zovem i da se mi razvodimo. Telefonom mi je saopštila da me je iskoristila samo zbog seksa, da sam ja njoj upropastio život i da dete nije moje. Tuga koju osećam naterala me je da sebi na bilo koji način nanesem bol i oduzmem život. Krišom od njenih roditelja video sam je u bolnici 5. septembra. Kazala mi je da želi da se vrati, ali da joj njeni roditelji ne dozvoljavaju. Želim ponovo da je vidim i da raščistimo šta želi i šta je istina - ispričao nam je Aleksandar dok je čekao automobil da ga preveze do Petrovca.
Njihovo poznanstvo počelo je naivnim ljubavnim SMS-ovima u avgustu prošle godine. Maloletna Ivana odlučila je tada da napusti školu i porodični dom i započne život sa 14 godina starijim muškarcem. U novembru je ostala u drugom stanju, a sud je Aleksandra u decembru, po prijavama policije, osudio na tri meseca uslovno za krivično delo stupanje u vanbračnu zajednicu sa maloletnicom. Kućni prijatelj njenih roditelja u januaru ove godine optužen je za silovanje Ivane kada je bila u drugom mesecu trudnoće, a sudski postupak je u toku. Venčanje Aleksandra i Ivane obavljeno je u TV emisiji „48 sati svadba“, 17. maja, na njen 18. rođendan. Ona se porodila 4. avgusta, ali posle svega 17 dana napustila je Aleksandara i vratila se roditeljima koji krive zeta da se loše ophodi prema Ivani i detetu.

 
Ivana tražila razvod

Ivanin otac Zoran Milićević, koji je po struci prosvetni radnik, kaže da je ona napustila Aleksandra jer ju je omalovažavao i da je podnela zahtev za razvod.

- Ne može porodica da živi od socijalne pomoći i para koje Ivana dobija posle rođenja deteta. Taj novac je namenjen za dete, a ne za porodični budžet. Neka štrajkuje glađu i radi šta god hoće. Može da vidi dete, to mu niko ne brani, ali da prethodno donese sve detetove stvari, ali on na to nije pristao - kaže Milićević.
 


N. I.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.