Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jagodina: Štrajkuje glađu jer ga je žena ostavila  (Pročitano 6915 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Какави све кретени имају децу.  Smiley 1 Њој је дете испало на мерењу нему док је ''маневрисао'' колицима на тротоару.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3220
Novi obrt u srpskoj sapunici

Posle uzavrele ljubavi i strasti, zajedničkog života, bežanja od kuće, međusobnog optuživanja, silovanja i batina, Ivana i Aleksandar Jevtić, junaci emisije „48 sati svadba", opet su zajedno


Aleksandar je otišao po Ivanu u njeno selo, a policija mu pomogla da je izbavi iz roditeljske kuće

Život iz početka... Aleksandar je otišao po Ivanu u njeno selo, a policija mu pomogla da je izbavi iz roditeljske kuće

Srpska latino-sapunica još traje! Iako je pre samo desetak dana izgledalo da je konačno stavljena tačka na tragikomičnu ljubavnu priču iz Jagodine, Ivana (19) i Aleksandar (35) Jevtić krenuli su iz početka. Nevesta iz TV emisije „48 sati svadba" ponovo je napustila porodični dom u Šetonju kraj Petrovca na Mlavi, vratila se mužu i rešila da dvomesečnom sinu Vuku obezbedi mir. Da li će tako i biti, videćemo u narednim epizodama ove sve popularnije životne priče.



Da podsetimo, romansa je započela u julu prošle godine, razmenjivanjem SMS poruka. Tada još maloletna, sedamnaestogodišnja Ivana, ubrzo je odlučila da pobegne od kuće i otpočne život sa šesnaest godina starijim Aleksandrom iz Jagodine. U novembru je zatrudnela, a već u decembru Aleksandar je, nakon nekoliko prijava policije, osuđen uslovno na tri meseca zatvora zbog krivičnog dela zasnivanja bračne zajednice sa maloletnim licem.

Krajem prošle godine Ivana beži od Aleksandra, ali se već sutradan predomišlja. Vraća se u Jagodinu, ali je usput siluje prijatelj njenih roditelja R. S. (52), koji je zbog toga nedavno osuđen prvostepenom, nepravosnažnom presudom na pet godina zatvora. Aleksandar oprašta ženi i bekstvo i silovanje, pa se već u maju, na Ivanin 18. rođendan, konačno venčavaju, a ceo događaj prate i kamere emisije „48 sati svadba". U avgustu dobijaju sina, koji posle samo 17 dana ocu ispada iz kolica na kolovoz. Dete prolazi bez posledica, ali zbog toga Ivana ponovo napušta bračnu zajednicu. U međuvremenu, Aleksandar započinje štrajk glađu u centru Jagodine, optužbe pljušte sa svih strana, ceo događaj pomno prati i većina medija. Naposletku, oboje podnose tužbu za razvod braka i kada se već očekivalo da će se time konačno završiti njihova ljubavna zavrzlama, cela priča se vratila na početak.

Naime, ponovo su „proradile" SMS poruke i mladenci su se opet zaljubili. Zahvaljujući njima, još više pomoći interventne ekipe policije, bračni par je ponovo zajedno! Aleksandar je vratio sina i ženu, a usput su se dogovorili da obostrano povuku tužbe za razvod braka. Pokušaće, kažu, da zaborave sve što im se do sada dešavalo i da život započnu iz početka.

Ivanin otac: Trebalo je da je išamaram ranije!

Ivanin otac Zoran Milićević kaže za Press da je za njega ova priča završena, barem kada je reč o ćerki. Ali dodaje i da će se truditi da „barem unuku Vuku obezbedi normalan život".

- Već treću godinu se borimo sa Ivaninim ispadima, sa njenim zaljubljivanjem, bežanjem od kuće i glavoboljom koju nam je svakodnevno stvarala. Aleksandar nije prvi zbog koga je napuštala dom. Istina je da sam je ošamario, možda je greška što nisam i ranije. Reč je o osobi koja misli jedino na sebe, na svoju sreću i zadovoljstvo, pa nas ni ovo poslednje nije previše iznenadilo. Smatram da takva osoba nije zrela za brak, još manje za podizanje deteta. A još manje smatram da je za to sposoban Aleksandar, za koga sam čuo da je školu završavao u specijalnom odeljenju. Ako se pojavi bilo kakav problem sa detetom, ako se dokaže da nisu u stanju da ga na pravi način podižu, vaspitavaju i izdržavaju, tražiću da dete pripadne nama - priča Zoran.

- Volim Aleksandra, imamo dete i ono treba da ima oba roditelja - tvrdi Ivana. - Rešili smo da započnemo novi život, ali kada sam to saopštila roditeljima, ponovo je nastala drama! I ovog puta je dolazila policija, jer je Aleksandar prijavio da me je otac tukao. Srećom, ponovo smo zajedno, ali su mi vrata roditeljske kuće definitivno zatvorena. Tako, barem, kažu. Ipak, sve im praštam i nadam se da ćemo se pomiriti. Puno toga su učinili za mene, puno ih volim i veoma mi nedostaju. Međutim, moraju da shvate da više nisam dete, da imam porodicu, sina i supruga.

Ona planira da nastavi školovanje i završi srednju školu, a od Aleksandra očekuje da se zaposli i počne da zarađuje. Planiraju da se odsele i od njegovih roditelja, da pronađu stan i da počnu da žive kao prava porodica. Svesna je, kaže, da njeni roditelji ne vole Aleksandra, ali će pokušati da vremenom promeni njihov nepomirljivi stav.

U ovom trenutku je najsrećniji Aleksandar, koji je uspeo u naumu da Ivanu konačno vrati u Jagodinu.
- Srce mi je na mestu kada su pored mene Vuk i Ivana - kaže srećni otac i suprug. - Potpuno sam ispunjen ljubavlju. Da nije bilo njenih roditelja, ne bismo ni znali koliko je velika naša ljubav. U četvrtak mi je Ivana saopštila da želi da se vrati, ali da ne može da dođe jer joj njeni ne dozvoljavaju da izlazi iz kuće. Sutradan sam otišao u Šetonje da je vratim u Jagodinu, ali joj roditelji to nisu dozvolili. Ceo slučaj sam prijavio policiji i kada im je ona rekla da želi da se vrati da živi kod mene, sve je bilo jasno. Ponovo su sa mnom, a dobio sam i obećanje da ću uskoro početi da radim. Imam veliku kuću i ako se zaposlim, zaista verujem da možemo da živimo samostalno.

Izvor:Press




 Smile


 
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Alcatel 258
хахахахахахах
ја контам да њима звони мобилни са Ниновом песмом, сунце ме пробудило а у глави лудило....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
I onda kazu... sa decom treba razgovarati...

A sta da radis kad rodis nesto 'vako?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Па ово ни на филму нема Smile

Citat
Telefonom mi je saopštila da me je iskoristila samo zbog seksa, da sam ja njoj upropastio život i da dete nije moje.

Далеко од тога да је млада нека лепотица,али да овог лика неко искористи за секс Smile Smile Smile

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.