Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jagodina: Štrajkuje glađu jer ga je žena ostavila  (Pročitano 6914 puta)
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Па ово ни на филму нема  Smile

Citat
Telefonom mi je saopštila da me je iskoristila samo zbog seksa, da sam ja njoj upropastio život i da dete nije moje.

Далеко од тога да је млада нека лепотица,али да овог лика неко искористи за секс  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Да смо нормална држава ови би комплетно сви били стрпани у лудницу, али пошто нисмо они су на тв-у и по новинама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Да смо нормална држава ови би комплетно сви били стрпани у лудницу, али пошто нисмо они су на тв-у и по новинама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
OMG! Svashta ima na ovejem svetu... Jbte kakvi ljudi? A shta radi nashe zdravstvo????
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
meni je ovo najbitnije za sagledavanje ovog kurslusa:

Citat
JAGODINCI poznaju Aleksandra Jevtića iz vremena demonstracija kada je nosio lutku Mire Marković i borio se za promene.

debilana Smile Smile Smile

a moze i ovo:

Citat
ALEKSANDAR kaže da njegovo i Ivanino dete zove Vuk, a njen otac tvrdi da se to ime Ivani ne sviđa, te da je Aleksanadar to ime voli zbog svog političkog idola.

ko god ima politickog idola taj nije normalan...a zamislite kad je nekom idol spiljkov potrcko.... Smile Smile Smile Smile...laza place za ovakvim pacijentima Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
O, Bozhe...jadno dete, shta ga sve cheka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Колика количина идиотизама на једном месту ... Ово стварно ни на филму нема  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
E, to je Srbija.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Srpska rijaliti sapunica: Odbegla mlada

Maloletna Ivana počinje da živi sa 16 godina starijim Aleksandrom. Dobijaju dete, brak snima i „48 sati svadba". Ona biva silovana, njemu beba ispada na trotoar... Ivana često beži kod roditelja, a on očajnički štrajkuje glađu



Venčanje... Ljubav je cvetala, ali su onda krenuli da se nižu problemi



Upoznali su se u avgustu prošle godine preko SMS poruka. Nekoliko dana kasnije maloletna Ivana iz Petrovca na Mlavi beži od roditelja i započinje život sa 16 godina starijim Aleksandrom iz Jagodine. Tri meseca kasnije ostaje u drugom stanju. Sledećeg meseca, u decembru, zamalo da ostane bez muža. Zbog zasnivanja bračne veze sa maloletnim licem, a na osnovu prijave njenih roditelja, Aleksandra osuđuju na tri meseca zatvora uslovne kazne. Ali prave muke tek počinju...



Upoznali se preko sms poruka... Ivana i Aleksandar Jevtić


Poslednjeg dana prošle godine, Ivana napušta muža i vraća se kući. Već sutradan ponovo beži od roditelja i polazi mužu u Jagodinu. U tome joj pomaže komšija, prijatelj njenog oca, koji je vozi na autobus u Svilajnac. I usput siluje. Obljubljena, trudna nevesta ipak nekako stiže do Aleksandra. Muž joj oprašta bekstvo, a napasnog komšiju hapsi policija. Trenutno je u pritvoru gde čeka okončanje suđenja.

Posle brojnih peripetija, na Ivanin 18. rođendan, mladenci konačno staju pred matičara, a to beleže i kamere TV emisije „48 sati svadba". Glamurozno majsko venčanje prate i gledaoci širom zemlje. Na prvi pogled, srećan kraj mučne životne drame. Ali, nije! Već u avgustu, na godišnjicu platonske ljubavi, Ivana rađa zdravo muško dete. Daju mu ime Vuk. Sedamnaest dana kasnije, ponosni otac šeta bebu kroz centar grada, ali mu ona ispada iz kolica na kolovoz. Preneraženi građani zovu Hitnu pomoć. Aleksandar unezvereno juri policiju kako bi kaznila nesavesnog vozača parkiranog vozila koji je, po njemu, i odgovoran za ovaj incident. Beba prolazi bez posledica, ali je za Ivanu to kap koja preliva čašu. Uzima dete i ponovo se vraća roditeljima. Oni hoće ćerku, ali neće da im se unuk zove Vuk. Ubuduće, zvaće se Petar. Takođe, neće ni zeta. Ma kako da se zove.

Beba bez imena

Unesrećeni otac započinje štrajk glađu u centru Jagodine, tvrdeći da mu tazbina ne dozvoljava da viđa dete. Nada se, kaže, da će ponovo imati porodicu. I suprugu i sina. Ivana, međutim, to ne želi. Štaviše, prema Aleksandrovim rečima, majka sada tvrdi da ova beba, Vuk, Petar ili kako se već zove, zapravo i nije njegova... Epilog cele priče uskoro će se naći na sudu. Ivana je u četvrtak podnela zahtev za razvod braka, a to će ovih dana učiniti i Aleksandar. Ipak, od sina ne odustaje i za njega će se, kaže, boriti svim sredstvima. Uzgred će podneti i zahtev za utvrđivanje očinstva.

Tragom ove neobične ljubavne zavrzlame, za koju bi svaki latinoamerički producent izdvojio pozamašan honorar, krenula je i ekipa Pressa. Najpre u Jagodinu, kod Aleksandra, a potom i u selo Šetonje nadomak Petrovca na Mlavi, gde sada živi Ivana. Njega zatičemo na ulici, gde svoju zlehudu sudbinu objašnjava prolaznicima, prijateljima i novinarima. Nju srećemo kod roditelja u rodnom selu, gde pokušava da se sabere, zaboravi i život počne iz početka. Smeta joj, kaže, ovaj neobični publicitet, „razvlačenje" po novinama i iznošenje „prljavog veša". Aleksandar, međutim, traži podršku javnosti i ne libi se da o svemu priča otvoreno.



Protest u centru Jagodine... Aleksandar tvrdi da mu tazbina ne da da viđa dete



- Krajem juna prošle godine dao sam oglas preko niške televizije „Spektrum" u kojem sam tražio nežnu i iskrenu osobu, kakvom i sebe smatram - započinje Aleksandar svoju ispovest.

- Ubrzo, javila mi se Ivana. Počeli smo da se dopisujemo SMS porukama, da razgovaramo satima preko telefona. Pričala mi je da je roditelji ne razumeju, da se oseća očajno kod kuće, da bi želela da se uda. Nije joj smetala velika razlika u godinama, kao ni meni činjenica da je maloletna. Verovao sam da je ljubav jača od svega. Mesec dana kasnije pobegla je od kuće i preselila se kod mene.


Da je za uspešan brak potrebno mnogo više od ljubavi, shvatili su po zasnivanju vanbračne veze. On je bez posla, živi u roditeljskoj kući i od skromne pomoći koju njegova majka prima od biroa za nezaposlene. Novca nisu imali, ali je vremena bilo na pretek. Dovoljno da se razbukta ljubav, ali i brojne razmirice koje su zdušno raspirivali i roditelji sa obe strane. Jedino oko čega su njih dvoje i danas saglasni je da su za krah njihove veze odgovorni roditelji; dok on okrivljuje njene, ona proziva njegove.

- Njena majka me nikada nije prihvatila - tvrdi Aleksandar. - Govorila je da sam prestar, ružan, nesposoban, da ne znam kako da se brinem za porodicu. Da nije bilo njih, posebno tašte, verujem da bi Ivana i danas bila sa mnom. Uostalom, svaki put kada bi se videla s njima, istog dana bi pobegla od mene.

„Iskoristila me zbog seksa"

Ivana se ni tamo nije najbolje snalazila, pa mu se brže-bolje vraćala. Upravo na jednom od tih „povrataka" dogodilo se i to silovanje.

- Prešao sam i preko toga, mada smatram da su njeni roditelji i za to odgovorni - priča Aleksandar. - Kada ih sada pozovem da pitam za nju i dete, kažu mi da se razvodimo. Preko telefona mi je saopštila da me je iskoristila samo zbog seksa, te da sam joj upropastio život i da dete nije moje. Uostalom, zbog toga i štrajkujem glađu.

Aleksandar priznaje da se dogodio nemio slučaj kad mu je beba ispala, ali za to krivi vozača koji je nepravilno parkirao automobil na trotoaru, zbog koga je i morao da „manevriše". U bolnici su ustanovili da beba ima ožiljak na glavi, ali otac tvrdi da je reč o staroj ozledi.

- Zadobio ga je kada je imao samo tri dana, kada ga je majka na merenju ispustila u bolnici - tvrdi Aleksandar.



Ivanin otac: Njemu je stalo samo do publiciteta

U porodičnom domu Zorana Milićevića, Ivaninog oca, kažu da je ceo ovaj brak bio farsa, baš kao i ovo njegovo poslednje „štrajkovanje".

- Aleksandar može da vidi dete kad god poželi, ali je njemu više stalo do publiciteta - tvrdi Zoran, koji je u Šetonju prosvetni radnik i ugledni građanin. - Koliko mu je stalo do „slave" ponajbolje potvrđuje činjenica da je upravo on insistirao da se pojave u toj emisiji, „48 sati svadba", ali mu ni to nije bilo dovoljno. Želeo je da učestvuje i u emisiji „Menjam ženu", ali mu to nismo dozvolili. Rekao sam mu: „Stani zete, najpre upoznaj svoju, pa onda traži tuđu!" Čak i to insistiranje na imenu govori o njegovoj opsednutosti da postane poznat. Želeo je da dete krsti imenom svog idola Vuka Draškovića, verujući da će i od toga imati koristi. A koliko je sposoban, dovoljno potvrđuje i to što nije primetio da mu je beba ispala iz kolica.



(V. A. - I. I.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.