Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:43:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jadikujemo, a rasipamo  (Pročitano 5957 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne pricamo o svetu nego o Srbiji... Kad krenes u kupovinu patika koliko bi para dala muskom detetu za patike? I sta bi radila sa ostatkom do tih 100 evra koje ostali roditelji daju deci?


Realno ispod 7000 dinara tesko da ces da nadjes patike. Ako cuvas 10 godina, nek se patike kupuju 2 puta godisnje za 10 godina ces da ustedis 600 evra

Ja svake godine kupujem bar jedan par Adidas patika... kostaju oko 5600, na popustu se nadju za 3500 Smiley


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Ja ne bi dao za patike preko 5000 din., pogotovu sad kad ne radim, a i kad bi imao platu 1000 e mislim da bi jako tesko platio 100e patike. A sa ostatkom para bi se vec snasao nekako, svasta zanimljivo moze da se kupi za 50e  Smile Samo je meni kretenski prvo da das toliko para za nesto sto realno ne vredi ni upola toliko, a drugo sto su to sugave patike samo.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2010, 15:19:20 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Kad mogu da placam 15 pandura koji cuvaju jedan srecan cmar, cekam akcije 3 godine i dobijem tri pakovanja guz-papira, placam milionce za budalu koja tuce narkomane po amerikama i boli ga paja, da me otpustaju jer sam trudna, da ne mogu da budem trudna jer treba da platim 5k evra za vestacku oplodnju o svom trosku, da mi ostavljaju delove inventara na operacijama u glavi i stomaku, da ne mogu da stavim navijacki sal oko vrata a da neko ne misli da sam huligan i izadjem na televizor, da mi smanjuju penziju, platu, jezik, kitu, da placam gorivo najskuplje u evropi, da ne mogu da uvezem auto, da ne mogu da odem da vidim gde sam se rodila jer u mojoj kuci sad zivi Suljaj i jebeno je nadrkan, kad me banka dere da isplatim tri stana za jedan, poslanici u skupstini lakiraj unokte i zaradjuju hiljadu evra, ne mogu da se odvojim od dvojnika u 21. veku jer "nema tehnickih mogucnosti", nemam internet jer nema tehnickih mogucnosti, placam pretplatu za javni servis, takse, takse na takse, cekam presudu na sudu 11 godina, vozim se gradskim prevozom koji se raspada po putevima koji se raspadaju ... ima da stavim pec na trojku i ko mi A kaze izboscu ga nozem, necu trepnuti... i ovako u zatvor ne idu ni psihopate sto siluju decu i nejac.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2010, 15:30:38 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Ovde se ljudi osudjuju zbog toga sto kupuju sebi neke stvari koje im pricinjavaju zadovoljstvo. Moje pitanje glasi koliko ti para realno mozes da ustedis sa 300 evra platom? Zar nije bolje kupiti nesto materijalno sto ce da koristi neko vreme nego da te pare odu u vetar?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Ne mora u vetar, upravo mi je pozvonio na vrata Ciganin koji traži prilog za homoseksualce!!!!!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Verovatno jadnik ne zna sta su homoseksualci  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Moje pitanje glasi koliko ti para realno mozes da ustedis sa 300 evra platom?
Realno, vrlo malo pa cak i nimalo. Za nekoga sa tom platom kada plati racune i da ima za hranu za ceo mesec ostaje mu maximum 10000 dinara. Ali to ne znaci da se ne moze odreci nekih zadovoljstava zarad necega drugog npr kada pusi cigarete, pusice manje ili ce ih se odreci ili kada pije nece popiti 5 nego 2 piva  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Saznao je kako boli moja papuča i koliko glasno mogu da pričam...
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Ovde se ljudi osudjuju zbog toga sto kupuju sebi neke stvari koje im pricinjavaju zadovoljstvo. Moje pitanje glasi koliko ti para realno mozes da ustedis sa 300 evra platom? Zar nije bolje kupiti nesto materijalno sto ce da koristi neko vreme nego da te pare odu u vetar?
Ma ne, eto skrenuli smo sa teme i poceli da pricamo o patikama, a patike su samo primer kako mi Srbi volimo da se kurcimo sa takvim svarima i da se pokazujemo komsijama. U Srbiji sa prosecnom platom od 300e imamo situaciju da je vrednost prosecnih patika 100 e, a vrednost prosecnog mobilnog 200e. Da nekom nemcu to kazes on ti ne bi verovao. Ja sam ubedjen da gomila ljudi bukvalno ne jede samo da bi imali mobilni od 200 evra i da bi bili kao i drugi. To je jedno opste ludilo koje je nastalo kao posledica nase zatucanosti.
A nekom naravno je vece zadovoljstvo da menja dobre patike, nekom da pije, nekom da ima dobar auto, ali to sta ko voli nema veze sa ovom pricom.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2010, 15:51:39 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Mozes da jedes mesec dana dva obroka i da imas mobilni od 300 evra a mozes i da jedes 3 obroka Wink Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:43:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.