Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:24:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja imam talenat  (Pročitano 52700 puta)
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson K800i
Јел то типа "Americans got talent"?
Ja mislim da ce kod nas biti neki "bizarniji talenti" od pevanja, igranja i glume....  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Talentovani koji svoje talente mogu jedino prikazati u emisiji o telentovanim . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC CHA CHA
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Sigurno ce doci neko ko moze jezikom da pipne celo. Smile
« Poslednja izmena: 10. Feb 2009, 20:20:53 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
HTC One V
Јел то типа "Americans got talent"?

pa da nas kao "zabave", ali naprotiv, samo nas guse i smaraju! Jos sam cuo da u Veliki brat ulaze opet oni isti! Samo se nadam da sam pogresno cuo!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Nisi a ulaze i novi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung galaxy s3
Neću da komentarišem dok ne vidim ! Mnogo ga ocrniste unapred !  Smile
Nisam optimista ali videćemo već !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Ivan Tasovac, član žirija emisije „Ja imam talenat”
Srbija je prepuna čudesnih talenata



Ivan Tasovac, direktor Beogradske filharmonije, ovih dana kao član žirija u emisiji „Ja imam talenat” nadgleda i ocenjuje dve hiljade kandidata koji su spremni da pred kamerama pokažu svoje neverovatne veštine. Šou se snima u Pozorištu na Terazijama, a Tasovac u razgovoru za „Blic” kaže da će uskoro televizijski gledaoci moći i sami da se uvere u to da li u Srbiji postoje zaista talentovani ljudi, te dodaje da će do tog saznanja doći uz mnogo smeha, ali i suza.

- Jedan od razloga što sam pristao da budem deo tima najgledanijeg televizijskog formata svih vremena je bio da za sebe razrešim dilemu da li su ovi prostori zaista toliko bogati talentima ili je i to jedna od naših zabluda. Pronašao sam potvrdan odgovor. Naravno da u selekciji od dve hiljade ljudi koji su se prijavili ima i onih koji su tu zalutali, ali da se na kasting prve sezone prijavilo dve hiljade ekstra talenata, mi ne bismo još uvek čekali da uđemo na belu šengen listu, već bi Evropska unija čekala da uđe u Srbiju - kaže Ivan Tasovac.
 
Može li Srbija da dobije fenomen kakav je Suzan Bojl?
- Mislim da imamo ozbiljan entertejment šou. Sa jedne strane pravi talenti, a sa druge frikovi koji se definitivno ne mogu podvesti pod tu kategoriju, ali će sigurno biti među najgledanijima na „Jutjubu”. Biće smeha, ali i suza. Ali za mene je ovo čak i nešto više od vrhunskog varajatija i priče o talentu. Za mene je ovo sociološki i kulturološki fenomen koji daje novu sliku Srbije, apsolutno drugačiju od raznih kič parada. Videće se da i manje sredine Jagodina, Čačak, jug Srbije, sela po Vojvodini imaju ljude bogate duhom. Ovaj šou može i da ohrabri ljude da se ne stide što su normalni.

Imate li favorite među kandidatima?
- Imam favorite i sjajni su. Mnogima je to bio i prvi javni nastup u životu pred krcatim Pozorištem na Terazijama, dok ih snima 14 kamera, ali kad bih vam rekao ko su moji favoriti, morao bih da vas ubijem.

Da li očekujete da će šou postići zavidnu popularnost?
- Siguran sam da ćemo probiti sve rekorde.

U poređenju sa ovom emisijom u drugim državama, kako biste opisali srpske talente?
- Talenat je talenat i u Londonu, i u Borči, a o Gornjim Tufegdžićima da i ne govorim.

Koliko dana već snimate u Pozorištu na Terazijama i da li je naporan posao?
- Čoveče, ja ne znam više ni koji je danas dan. Set počinje oko osam izjutra i završava se oko ponoći. Za žiri još manje-više, jer nas tretiraju kao holivudske zvezde, ali mi nije jasno kako izdržavaju tehničari, snimatelji, režija, produkcija...

Kakve emocije kod članova žirija izazivaju prijavljeni kandidati?
- Oduševljenje, smeh, čuđenje, gnev, ravnodušnost... Čitav spektar koji će imati i naši gledaoci.

Koja veština kandidata vas je posebno zadivila?
- Reći ću vam da su neke tačke bile iza granica bezbednosti samih učesnika.

Za kraj, šta može da očekuje publika od Beogradske filharmonije u narednoj sezoni?
- Ništa novo. Vrhunska izvođenja, najpoznatije umetnike, krcate sale - zaključuje Ivan Tasovac.

Glumica u žiriju
Serijal „Got Talent” je licencni televizijski projekat koji dolazi iz „kuhinje” čuvenog producenta Sajmona Kauela i premijerno je prikazan u SAD u junu 2006. U Britaniji je proslavio Suzan Bojl iako nije pobedila. Inače, članovi žirija u Srbiji su pored Ivana Tasovca i Danica Maksimović i Aleksandar Milić Mili, dok će voditelji biti Ivana Bajić i Vlada Aleksić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol
Poruke 343
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Јел то типа "Americans got talent"?
Ja mislim da ce kod nas biti neki "bizarniji talenti" od pevanja, igranja i glume.... Smile

Ako bude bilo baanje palacinke u vis i okretanje, iz tiganja naravno, ja cu da se prijavim. Ja sam postao majstor u tome. Koliko sam palacinaka samo spremio i smazao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Moze ovo biti i dobro....pa nek pokupe samo neje od ulicnih zabavljaca i zonglera i moze to biti zanimljivo,mada se bojim da ce i to biti takmicenje u natpevavanju
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:24:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.