Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:48:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja imam talenat - Sezona 2011  (Pročitano 36863 puta)
17. Apr 2011, 19:57:19
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
''Ja imam talenat'' večeras u 21 h na RTS-u


Ja imam talenat

Nova sezona serijala šou-programa "Ja imam talenat", u kome će amateri prikazivati svoje veštine, počinje u nedelju, 17. aprila, u 21 čas, na Prvom programu RTS-a.

Broj prijavljenih takmičara ove godine nadmašio je sva predviđanja. Bilo ih je čak 4.000 na kastingu. Izabranih 400 nastupalo je na audicijama koje su letos snimane u Pozorištu na Terazijama. Među njima je baka koja igra sirtaki, akrobata, fakir koji leži na ekserima i čovek koji zna napamet kalendar od 1978. godine do danas.


Ivana Bajić i Vlada Aleksić

Samo njih 100 dobilo je tri "da" od žirija, što znači selekciju za ulazak u polufinale u kojem će se naći svega 40 takmičara. Publika će videti 40 polufinalista kroz 15 epizoda, a u finale ulazi njih desetoro.

Glavna nagrada ostala je ista - 100.000 evra.

Žiri je, takođe, nepromenjen, pa će talente ocenjivati Danica Maksimović, Ivan Tasovac i Aleksandar Milić.

Pored nedeljnih epizoda sa voditeljima Ivanom Bajić i Vladom Aleksićem, od ove godine, novina će biti i dnevne emisije koje će se, od ponedeljka do petka, emitovati pod nazivom I ja imam talenat, u kojima će gledaoci moći da zavire iza kulisa onoga što će biti prikazano nedeljom, u centralnim emisijama.

Svakog radnog dana, od 14.30, Una Senić predstavljaće lične priče učesnika koje su ih opredelile za takmičenje, a otkrivaće se i najzanimljiviji detalji sa snimanja emisija tokom audicije.

Polufinala, pet devedesetominutnih emisija koje će se emitovati uživo, biće na programu subotom i nedeljom, od 11. do 25. juna, dok će veliko finale, kada će biti proglašen pobednik serijala Ja imam talenat, na programu biti 26. juna.

Izvor: RTS




Link ka staroj temi, dok je "Ja imam talenat" bio na Pinku -
http://forum.burek.com/ja-imam-talenat-t418207.html

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Не пратим ово само да кажем да бих овог лика горе тукао и дан и ноћ... Док не добије неки таленат...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0a2
mob
Nokia C5-00
ја сам видео само на тјубу оне најбоље из Британије, Аустралије и тако то.. Наш нисам ниједном погледао..  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ja imam talenat: Pevaj, sine!

Druga sezona takmičarskog šoua počela je uz suze publike i žirija, ali i penjanje voditeljke na sto uz narodnjake!



U prvoj sezoni Danijel, Darko i Sandra Piler odneli su ubedljivu pobedu svojim muzičkim talentima, koji će sledeće godine biti prikazani i dodatno usavršeni na Konzervatorijumu u Beču. Druga sezona donela je nastupe ljudi sa podjednakom dozom nade i snova, a njihov talenat ocenjivaće publika i "strogi" žiri.

Aleksandar Milić Mili, Danica Maksimović i Ivan Tasovac opet imaju težak zadatak da odaberu najveći talenat u Srbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i BiH. Prva epizoda šoua "Ja imam talenat" donela je mnoštvo pevača i plesača, ali samo jedan od njih uspeo je da rasplače i roditelje, i publiku, i jedinu članicu žirija.

 Nizali su se pevači, pevačice, plesači i drugi talenti u pokušaju. Neki od njih naišli su na burne aplauze, neki na podignute obrve ili usta žirija otvorena u šoku, ali svi su dali sve od sebe i dostigli makar delić svog sna - da se pojave na televiziji.

 U moru "talenata", izdvojili su se samo oni koji su od žirija dobili dva ili tri "da". To su bili "pajac", odnosno operski pevač Miša Milanović, plesači "DC Team", brejkeri "Students of rhytm", Ceca Vukomanović iz Čačka - nova Širli Bejsi, roker Ljuba Legenda, gudački ansambl "Studio Alektik", ali i dvojica dečaka sa veoma različitim muzičkim ukusima!

 Trinaestogodišnji Nenad Đukić na audiciju je došao tako što je njegov otac pozajmio novac za put od "petnaestak svojih drugara". Dečak je oduševio žiri interpretacijom pesme "Koliko ti sreće želim" Šabana Šaulića, što je zanimljivo posebno ako se uzme u obzir činjenica da "Talenat" ne naginje ka narodnjacima.

"Ti si rođen da budeš zvezda", rekao je Mili, a voditeljka Ivana se popela na sto dok je mališan pevao, i zveckala dairama "sve u 16", dok je kolega Vlada bukvalno nije izneo sa scene.

 Drugo dete koje je opčinilo žiri bio je Aleksandar Mrakić (12), čija je mama zaplakala pre nego što je i počeo pesmu, a uspaničila se kada je mali Sale promašio melodiju i "smrzao" se pred strogim žirijem.

 Na sreću, Mili, Danica i Ivan dali su mu šansu da krene ispočetka, i zanemeli pred njegovom verzijom pesme Jackson 5 "Who's loving you".

"Mali srpski Majkl Džekson" hrabro je krenuo ispočetka, dok je tata iz bekstejdža vikao "pevaj, sine", i od žirija dobio tri "da"!

 "Ja imam talenat" trajaće do 26. juna, kada ćemo znati ko je od talenata iz četiri zemlje najveći, i ko će zaraditi 100.000 evra i šansu za profesionalni ugovor "iz snova".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung Note 3
Ma daj bre onaj ajnstajn u ziriju glumi nekog sajmona sramota... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Pogledao sinoć,interesovalo me da li je emisija na nivou svetskih talenata,onako,i nije loše,samo nisu trebali da dozvole da se peva narodna muzika,mada i nije bilo puno izvodjača narodne muizke,a celo veče je usrao onaj mali ganci,i njegov ćale,kad sam njih video emisija me podsetila na Zvezde granda,pokvarili su utisak,ne sporim da mali možda dobro peva,ali to nije ta emisija gde bi on mogao da pobedi,a ćale je već ukalkulisao da će mali da mu donosi zaradu,više je zagrejan za takmičenje od njega. Smile

Inače,bilo je talenata  i bilo je interesantnih nastupa.

Prva emisija na RTS-u koju ću da pogledam.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Sto se tice nastupna malog cige, ziri je nesvesno iskazao predrasudu koja o njima postoji a retko ko je to primetio.

Malom je postavljeno pitanje - Ajde da mi kazes kakav si djak, ali iskreno.

Em to nijedno dete jos od prve sezone nisu pitali, pa je jasno da je sustina bila - Je li cigo, kakav si ti u skoli - a dodatak na to - ali iskreno - jbg, oce cige da slazu.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Да ја баш ево гледам дефиницију талента на википедији, и тачно пише да је сваки таленат уствари таленат и то нико не може да оспори, па тако имамо и музички таленат, али то не важи за народну музику  Smile Smile Smile

Не гледам, али ваљда је логично да се пријави свако ко мисли да има неки таленат са којим може да победи...
Звезде гранда - име им говори довољно о карактеру такмичења..
Ја имам таленат - такође име говори о карактеру такмичења..


Наравно, не знам како изгледа, али требало би водити рачуна да свега има, и да ништа не смара, ако је сваки други мали цига са песмом Љубе Аличића, онда то стварно смара, и личи на звезде гранда, и нису требали толико  Smile
« Poslednja izmena: 18. Apr 2011, 13:50:18 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Danica Maksimović: "Ja imam talenat" je ucvetali rajski vrt u odnosu na korov koji se neguje u ostalim emisijama!

Nova sezona šou programa “Ja imam talenat“ polako se zahuktava. Od rekordnih 4000 kandidata iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore, 400 najboljih je dobilo šansu da se bori za titulu najtalentovanijeg i osvoji nagradu od 100.000 evra. Dobro poznati žiri koji čine Danica Maksimović, Ivan Tasovac i Aleksandar Milić-Mili i ove godine će do samog finala imati pune ruke posla. A šta je to što ovaj TV šou čini drugačijim od drugih? „Mi smo prvi počeli! Drugi su videvši od nas krenuli da kreiraju slične emisije, ali šou 'Ja imam talenat' je na najvišem nivou. Za razliku od ostalih emisija na drugim televizijama, ovde nema ružnih reči i niskih udaraca. Šou 'Ja imam talenat' je jedan ucvetali rajski vrt u odnosu na korov koji se neguje u ostalim medijima. To je živa istina, i stojim iza toga! Osim toga, mi u našoj emisiji pored pevanja i muziciranja imamo i ples, žongliranje, vožnju biciklima i niz opasnih sportova! Emisija je po tome jedinstvena, jer ljudi dolaze svašta da pokažu. Raznovrsnost je intrigantna i interesantna, i to daje čar ovom rijalitiju,“ kaže za portal svet.rs Danica Maksimović, članica žirija u emisiji "Ja imam talenat". Ona naglašava da će nova sezona ove emisije biti do sada najzanimljivija, te da je bilo vrlo teško deset dana zaredom gledati od 80 do 100 kandidata, kako bi se od 4000 odabralo 400 najboljih. Za čitaoce portala svet.rs Danica ekskluzivno otkriva koji kandidat u novoj sezoni je na nju ostavio najjači utisak: „Na jednu od audicija došao je mlad čovek i doneo deset Panovih frula, od najmanje do najveće. Taj momak nije znao da govori, ali se izražavao kroz sviranje frule. Na snimanje je došao i njegov otac koji je rekao njegovo ime i prezime. Slušati njega kako svirajući frulu pokušava nešto da nam kaže je bilo i više nego potresno i uzbudljivo“.

Pored toga, Danica otkriva da se tokom snimanja nove sezone emisije pojavilo četiri ili pet kandidata, zbog kojih je žiri bio potpuno potresen. „Mnogi od kandidata su prvi put stali na scenu pod reflektore, pred publiku i uspeli da svoju tačku izvedu do savršenstva. U ovoj sezoni toliko je darovitih ljudi, da se više puta dogodilo da mi krenu suze ili da sam poželela da vrištim od sreće.“ Serijal “Ja imam talenat“ gledaoci mogu da prate nedeljom od 21.00h na prvom programu RTS-a. Nakon petnaest epizoda snimljenih letos u Pozorištu na Terazijama, sledi pet polufinalnih emisija sa 40 učesnika koje će publika moći da prati uživo i finalna emisija gde će deset najboljih kandidata da se bori za pobedu. Pored glasova žirija, u polufinalnim i u finalnoj emisiji moći će da glasa i publika.

Izvor: Svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2941
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Danica Maksimović: "Ja imam talenat" je ucvetali rajski vrt u odnosu na korov koji se neguje u ostalim emisijama!
 
Pa ako se liptanje krvi iz obraza u nedelju uveče,kucanje eksera u nos,guranje dosta mlade dece od strane roditelja sa bolesnim ambicijama i javno pevanje o spaljivanju škole zove rajski vrt onda se slažem ako se i čika Frojd slaže sa tim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:48:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.