Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:12:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja imam talenat - Sezona 2011  (Pročitano 36956 puta)
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Jebote mene bilo sramota da se ne izblamiram ovde da kazem da je ono osma... Smile Smile
Svaka cast Osma, pored mog Kraljevcanina navijam i za tebe!
Mali Djuradj razvaljuje!
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja samo dodjoh da se pohvalim da moji Paracinci prodjose u finale.  Smile

Mali bubnjar me je takodje odusevio i sasvim zasluzeno prosao dalje. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Онај битбоксер је био страшан  Smile Безвезе што није прошао  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Po meni svi su bili dobri sinoc osim onih zena dzes plesaca, svi ostali su onako bili na nivou, pogotovo ovo dvoje sto su prosli, i bitbokser je bio fenomenalan... Smile


Osma kada je vase polufinale ?
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
MONDO iza kulisa "Talenta"!

Najpopularniji šou na ovim prostorima Ja imam talenat približava se kraju, a kako se veliko finale bliži strasti su sve uzburkanije a tenzija raste. Otkrivamo vam šta se dešava iza kulisa!



Sve ono što vidite na bini, takmičare, žiri, voditeljski par… samo nekoliko sekundi pre toga ne izgleda ni izbliza tako, verujte nam na reč. Ali ekipa koja priprema ovaj šou radi sjajno, i propusti nisu opcija.

 Kada smo stigli u studio na Košutnjaku, oko 19 h, ispred je već bila okupljena armija fanova i publike, spremnih za navijanje, što su kasnije i pokazali, i to iz sveg glasa!

A unutra – kreativni haos i opšta gungula, ali uz sjajno raspoloženje i zaposlenih, i kandidata.

 Prvo, sa ulaza naleteli smo na kandidate koji su se užurbano pripremali i nestrplivo čekali da šou počne. Organizatori su dovršavali poslednje pripreme pred izlazak žirija i kandidata na scenu, i sve je delovalo spremno za šou. Na svakom koraku odjekuje - "samo još ovo da odnesem, uradim…".

 Prostorija u kojoj se pripremaju kandidati je bila ubedljivo najveselija i najbučnija.



Devojke iz plesnog studija "Play dance" su se razgibavale, "Vilenjak iz šume" i ekipa su kulirali na lejzi begovima, slatki mali bubnjar je vežbao na nepostojećem bubnju, a simpatični plesni par koji je nastupao pod sloganom "Nikada se neću predati", uvežbavao plesne korake. Treme kao da nije ni bilo među kandidatima, ili su je oni vešto prikrivali, u svakom slučaju bili su više nego dobro raspoloženi.

A, onda mesto gde se sve dešava - bekstejdž, voditelji Ivana i Vlada u jeku priprema za binu, sređuju se kosa, šminka, garderoba, nameštaju bubice. Vladi smo pokušali da postavimo par pitanja, na šta nam je on odgovorio: "E, može, ali sutra"...pa smo njega lagano zaobišli i krenuli dalje.

 U bekstejdžu nailazimo i na već čuvenu žiri "trojku" i naravno kucamo na vrata njihovih garderoba. Danica se šminkala i nije baš bila raspoložena za priču i slikanje, zbog “lošeg svetla i vrućine” , ali su zato Mili i Tasa bili odlično raspolozeni i spremni da odgovore na naša pitanja.

 Tasa se malo duže zadržao na doterivanju, ali je Mili to začas završio, pa smo njega prvog i pitali.



MONDO: Došli ste skoro do kraja. Da li ste zadovoljni kako protiče šou i izborom kandidata koji prolaze u finale?

 “Zadovoljan sam, kako da ne budem zadovoljan. Pa da li ste ih vi videli!? Kroz ovaj šou je ove sezone prošlo neverovatno puno talentovanih ljudi, ni sam ne znam kao smo uspeli da napravimo bilo kakvu selekciju. Nije nama ni malo lako, ako ste to mislili.”

MONDO: Možete li da uporedite prošlogodišnji i ovaj "Talenat"?

 "Bilo bi glupo da ga poredim. Oba su različita a podjednako dobra po kvalitetu takmičara. Jedina razlika je u nama, u žiriju. Mi smo ove godine neuporedivo spremniji nego prošle.”

MONDO: Imate li favorite među takmičarima?

 "Naravno, imam ih više ali to ne mogu da vam otkrijem jer ne želim nikoga da favorizujem. Ima još do kraja, svašta tu još može da se dogodi.”

 Mili nam je otkrio da zaista uživa u pojedinim nastupima i da kada misli da je već sve video, kandidati ponovo uspeju da ga iznenade, neki prijatno a neki ne…

 Tu nam se prikljućuje i najelokventniji i po nekima najstrožiji član žirija, Ivan Tasovac, sa već prepoznatljivim stajlingom, oran i čio za doček kandidata…ali i za naša pitanja.



MONDO: Koji vam je omiljeni deo šoua "Ja imam Talenat"?

 "Iskreno da vam kažem, one reklame u drugoj trećini, znate one što duuugo traju, to mi je omiljeni deo jer uspem da istrčim da zapalim cigaru (smeh)."

MONDO: Prošle godine smo imali Pilerove, ima li ove godine nekog ko bi mogao da im "stane na crtu"?

 "Mnogi su me oduševili ove godine, ali ne trba praviti komparacije. Oni kadidati su imali nešto svoje, a ovi imaju nešto svoje. Ne da se to upoređivati kada je talenat u pitanju, to je osobenost".

MONDO: Da li mislite da neki "primenjiviji" talenat pre pretenduje na pobedu - pevači, igrači, ili pak neki alternativni i nesvakidašnji?

 "Uopšte ne razmišljam na taj način. Ovde nam nije cilj da proizvedemo nešto, već da zaista pobedi onaj koji poseduje najveći talenat, ma šta on bio. A jos važnije od ovoga je da pošaljemo poruku mladim ljudima da neguju i razvijaju svoje osobenosti i svoje talente jer ima nekog ko će to i primetiti.”

MONDO: Važite za nastrožijeg člana žirija, mada umete ponekad i da iznenadite blagonaklonošću. Od čega zavisi Vaš stav prema kandidatima?

 "Pa, ja sam čovek koji patio od žgaravice…. Može se reći da puno toga zavisi od mog stomaka (smeh). A što se tiče moje direktnosti i 'strogoće' prema kandidatima, ja sam direktan čovek, a iskreno smatram da je nekim ljudima bolje reći istinu u lice, i to odmah, ma koliko ona bolna bila, da se ne zavaravaju…"

MONDO Da li postoji među kandidatima neko koga biste pozvali da izvede nešto za Vas privatno?

 "Pa, da vam kažem, do sada baš nisam praktikovao da zovem kandidate kući, ali…ko zna (smeh)."

 U 20:50h krenuo je "stampedo" ka velikom studiju gde je publika već spremno čekala ,voditelji navežbavali najave, a žiri zauzeo pozicije za doček još jedne "ture" talenata, i šou je mogao da počne. Temperatura je najmanje 40 stepeni, lepeze su razgrabljene, ali atmosfera je super.

Publika je od starta bodrila svoje favorite ali je sasvim spontano najveca euforija nastala kada su nastupala dva kandidata – "Roni Vuds u maloj ambalaži" koji je dobio ovacije sa tribina, i plesna grupa "Play dance" koja je definitivno oduševila sve prisutne. Dok je Đurađ svirao svi su bili na nogama, čak su i organizatori na kratko ostavili svoje poslove i priključili se ostatku publike u tapšanju, đuskanju i bodrenju malog bubnjara.

Epilog znate...

 Žiri i ekipa koja radi na realizaciji šoua su po završetku druge polufinalne večeri bili zadovoljni, i to sa razlogom, a i utiske su sumirali odmah po završetku… Ali, ne smemo baš sve da vam otkrijemo.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Prosli su ovi plesaci zbog politicke korektnosti, da ne kazem iz sazaljenja. A ovo je takmicenje za talente, a ne nesto drugo.

Devojka koja je pevala otkida, i ovo je bila teska nepravda.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Talenat: Ipak najviše volimo pevanje...

Četvrto polufinale donelo je maštovite talente, ali i maštovite nastupe. Na istoj bini se plesalo, pevalo, sviralo, ali i zviždalo!

Publika bi glasovima u finale poslala vremešnog "zviždača" Radeta Zdravkovića, opersku pevačicu Dragu Džinić i raspevanu devojčicu Katarinu Bogićević.

 Draga je sa najvećim brojem glasova automatski otišla u finale, dok su članovi strogog žirija Danica, Mili i Tasovac odlučili da joj se tamo pridruži Katarina.

 Tinejdžerska grupa Evil Smile iz Šida autori su pesme "Zapaliću školu" koju je Tasovac nazvao sledećom himnom prosvetnih radnika tokom nekog narednog štrajka. U čast polufinala, napisali su pesmu "Ja imam talenat", ali žiri a ni publika nisu razumeli tekst...

 Igrački, ali i zaljubljeni par Feniks iz Niša oduševio je žiri akrobacijama, a grupa Grubb kombinacijom hiphopa i tradicionalne romaske muzike.

 "Voleo bih da sam ja napisao ovu pesmu", rekao je Mili, ali Tasovac je rekao da Grubb ipak nikako nije po njegovom ukusu.

 Mali Aleksandar Mrakić otpevao je "When a man loves a woman", a Rade Zdravković iz Novog Sada, kog desetak dana deli od penzije, fantastično je odzviždao kombinaciju nekoliko pesama.

 Brejkdenseri Srđan i Željko, odnosno Students of Rhytm, opet su imali kreativan i duhovito osmišljen nastupom, ovog puta u stilu Toma i Džerija.

 Katarina Bogićević iz Podgorice pevala je veselu autorsku kompoziciju, a Draga Džinić iz Niša spektakularnu opersku ariju, u haljini koju je sašila mama, dok je ona napravila nakit. Pevanje nije jedini talenat kojim Draga raspolaže!

 Veliko finale biće 26. juna, kada će pobednik dobiti 100.000 evra i šansu za još veću slavu!

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
Browser
Firefox 4.0.1
Ali ona debela što repuje, jaooo, umalo ne razbih glavom televizor koliko je iritantna.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Samo da javim/odgovorim, mi nastupamo 25 juna, koji smo po redu tacno - ne znam... Tad je polufinale  Smile

Spremili smo nesto specijalno  Smile Ali iskreno ne nadam se prolasku u polufinale jer je plesacka konkurencija opaka, sazvakace nas - Ali i pored toga mislim da je koreografija odlicna i da se necemo obrukati  Smile


Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
Browser
Firefox 3.6.17
mob
HTC Sensation
Ће да навијамо за скакутање,ако платим рачун за моб можда и гласам за вас  Smile

И да,пошто је то за пар дана да пазиш на исхрану,значи само оно,иксес соја сендвич 2 залогаја и неки немасни јогурАт и ништа више  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:12:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.