Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izujedan u samom centru grada  (Pročitano 625 puta)
27. Okt 2008, 03:58:46
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb


BOR - Rudara Milovana Ilića, zaposlenog u borskom rudniku „Veliki Krivelj“, u petak ujutru, oko šest sati, u najurbanijem delu grada napao je čopor pasa lutalica i izujedao ga. Ilić se prvo branio rancem, a zatim je pobegao u obližnji kafić „501“. Kada se malo povratio od šoka, odvezli su ga u gradsku bolnicu, gde su mu lekari previli rane na levoj nozi i dali tetanus.

- Dvadesetak razjarenih pasa napalo me je nedaleko od školskog dvorišta Gimnazije i Tehničke škole. Ujedali su me za noge i vukli za nogavice. Smrtno sam se uplašio. Od pretrpljenog šoka cele noći nisam oka sklopio - ispričao je Ilić.

On dodaje da čopori pasa dolaze sa svih strana i svakodnevno se mogu videti u najužem centru grada. Ilić kaže da mu strah uvukao po kožu i da više ne izlazi bez štapa.

- Neki mi se smeju, ali strah je veći. Opet sam video isti čopor, ali izgleda uvećan. Među njima možda ima i besnih, pošto je u najbližem selu Krivelj do pre dva-tri meseca vladalo besnilo. Moj poznanik Slavko Spasojević iz Slatine ispričao mi je da su mu psi iz grada rastrgli šest kokošaka, a prošle zime, u staji, u blizini aerodroma, psi su zaklali osam - rekao je Ilić.

Donedavni predsednik opštine Bor Branislav Rankić javno je izjavio da su ga letos, ispred stana, napale razjarene lutalice i da je jedva izvukao živu glavu. Odmah je pozvao komunalce, ali su mu oni objasnili da im Društvo za za štitu životinja ne dozvoljava ni najmanje maltretiranje pasa i da više ne smeju ni na humani način da ih odstranjuju.

- Društvo za zaštitu životinja zapretilo je komunalcima da će imati posla sa međunarodnim sudovima, a podneli su i krivične prijave protiv šintera. Kada sam pokušao da iznađem rešenje za uklanjanje ovih životinja sa gradskih ulica, čekala me je sudska rasprava. U Komunalnom su pokušali da najopasnije pse izmeste duboko u šume Crnog vrha, ali ni to nije pomoglo. Većina ih se ponovo vratila - ispričao je Rankić, dodajući da je ove godine registrovano oko 200 ujeda pasa lutalica.



Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Alcatel 258
 Smile
код нас се више штите права људи него животиња, ваш би волео да видим те "зелене" шта би урадили да им луталице нападну дете, или да њих изуједају... меткове,пушке и идемо... 2 дана акције све их побити и све у пм Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Тачно. То што пропагирају друштва за заштиту животиња је срамота. Прече им је живинче од човека. Те неконтролисане луталице треба побити. Или треба чекати да некога убију, па да се покрене то питање?
« Poslednja izmena: 27. Okt 2008, 16:44:29 od panini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Siemens neki stari
svaki put kada lutalica nekoga ujede treba suditi nekome ko se zalaze za zastitu lutalica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N70
Zalazu se za zastitu, tj za sputavanje sintera u obavljanju svog posla, a ne nude resenje.
Sta treba da ih pustimo da setaju po ulici kako hoce?
Stavljaju ih u azile gde najcesce provedu ceo svoj zivot posto niko nece da uzme matorog i kljakavog psa.
I ti azili kostaju. Bolje te pare dati gladnim ljudima kojih je nazalost mnogo u nasoj zemlji, a sintere pustiti da rade svoj posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
sad ce vam taxtex reci da ste zli Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.