Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:11:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Izrael otvorio vrata pakla"  (Pročitano 8646 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Nisam znao da se mogu tako olako brisati i pisati mirovni sporazumi.

Pa kad im svako malo padaju rakete na glavu, u cemu je problem obrisati mrtvo slovo na papiru  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Породица Асад нису Арапи.
Већина Сиријаца има Аријевско порекло.
Конкретно, Асадобци су вероватно потомци библијиских Хананејаца (Хананци) или древних Хетита.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Nokia krntija
Тешко је овде бити опредељен. Ако гледамо наше интересе, логично је подржати Израел због Косова и балија преко Дрине који су већ почели да позивају на свеисламски џихад на Јевреје. А опет, то су Јевреји...  

Углавном, што се више међусобно побију, тим боље.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sony 
Zeznuta je ovo stvar, može svašta da bude, nikad se ne zna sa Jevrejima..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Citat
Na strani si pobunjenika u Siriji i Libiji, dok si ovde na strani izraelskog rezima?

Ti si na strani Asada a ovde na strani Arapa  Smile

E, vidis Crowz, to se zove misljenje, to znas. Imas ti svoje, ja svoje, Laza svoje, Vesna svoje i tako dalje...

Problem je u tome sto ja imam misljenje, a ti ga nemas. Nisam ja za asada, gadafija i ahmedinedzada, ja sam samo protiv onih koji te zemlje zele da pljackaju i mrcvare. Nisam ni za talibane, ni iracane, ali sam protiv onih stetocina koji su im osakatili kompletnu zemlju. Libija, Irak i Avganistan su vracene 100 godina nazad po svim normama zbog nekakvog terorizma, skrivenog bioloskog oruzja i sta ja znam jos cega, al na kraju ne nadjose nikakvo oruzje za masovno unistenje. Vidis, ja sam protiv toga ali ne vredi tebi to objasnjavati, ti ionako ne kapiras ni ono sto sam pises, kamoli ono sto drugi pisu.




Zar ovo nije fasizam?

Citat
Nešto ranije su objavljena dokumenta u kojima Izrael preti poništavanjem mirovnih sporazuma ako Palestinci dobiju status države od UN.

E, Crowz, barem toliko znas istoriju za razliku od nekih...
Ako neko sklopi sa nekim primirje, prizna ga ili ne prizna, nema bas neke veze sa drustvenim uredjenjem u Italiji pod Benitom Musolinijem. Ili ko neki do sutra, Putin fasista, OIbama fasista, Gruzija fasisticka, Venecuela i tako ceo svet ogrezo u fasizmu...

Poznajem istoriju zato sam to i pitao. "Sporazumi se postuju dok koriste Nemackoj i nemcima" - Adolf Hitler nakon napada na SSSR...

Zabole mene za arape, sve gore nabrojane zemlje su slale svoje mudzahedine da ubijaju po Bosni, ali ne postoje veci zlocinci danas od britanaca, amerikanaca i jevreja. Kad njih udare krize, glad, katastrofe, pa se povuku malo u svoje dvoriste, svet ce biti mirnije mesto, jer oni stvaraju sukobe sirom planete. E da, pijem koka kolu, jedem big mek, volim cizkejk i gledao sam film "Ne zajebavaj se sa Zohanom".

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Avganistan su vracene 100 godina nazad

Ove su kolko znamo iz istorije, vratili Rusi unazad  Smile

Citat
Vidis, ja sam protiv toga ali ne vredi tebi to objasnjavati

Objasnio si, to je tvoje misljenje i to je to, ti tako vidis svet  Smile

Citat
E da, pijem koka kolu, jedem big mek, volim cizkejk i gledao sam film "Ne zajebavaj se sa Zohanom".

Eto i ja pijem vodku, grejem se 30 posto na ruski gas, gledao film "nocna straza" i da, Ruskinje...

Citat
Poznajem istoriju zato sam to i pitao. "Sporazumi se postuju dok koriste Nemackoj i nemcima" - Adolf Hitler nakon napada na SSSR...

Pa sad, nisu Rusi slali Nemcima kasam rakete preko granice...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
17.43 - Сирене за опасност у Тел Авиву. Недуго затим чула се експлозија.

17. 23 - Кнесет наложио да се резервисти одмах јаве на дужност и прогласио „специјални статус" за све градове у кругу од 40 километара од појаса Газе. Премијер Египта сутра долази у посету Гази.

16.31 - Хамасове ракете експлодирале у предграђу Тел Авива, нема повређених

14.26 - Израелски медији јављају да се тенкови крећу ка Појасу Газе. Још раније, израелска војска саопштила да није искључена ни копнена офанзива и поручила оперативцима Хамаса да се "добро сакрију". На територији Израела од јуче испаљено укупно 245 ракета.

14.15 - Египат позвао САД да наговоре Израел на прекид напада у Гази, како не би дошло до неконтролисане ескалације насиља. Рањена тројица изрелеских војника.

13.25 - Лидер Хамаса Калед Мешал, на састанку исламских лидера у суданском главном граду Картуму, позвао на јачање "отпора" против Израела.

http://www.rts.rs
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Qtek 小米
Нација и држава су важнији од истине и правде.

Зато је јасно да је Израел далеко кориснији савезник, него Палестина, једна непризната држава.
Треба бити лукав као Додик који је блокирао БиХ да призна Палестину и који паметно лобира.

Наш последњи муслимански пријатељ је умро мученичком смрћу и што се тиче нас Срба ми више немамо искрених пријатеља међу Муслиманима, заправо немамо више никаквих пријатеља.

Израел није признао Косово, а Турска је првог дана потрчала да своје копиле подржи.
Према томе нека Израел само рока !

Citat
Dodik: Srpska snažno podržava jačanje države Izrael
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da Srpska snažno podržava jačanje države Izrael i u tom smislu pozdravlja sporazum između premijera Izraela Benjamina Netanjahua i ministra inostranih poslova Avigdora Libermana o zajedničkom nastupu njihovih partija na predstojećim prijevremenim izborima za izraelski parlament - Kneset.

"Mislim da će ujedinjavanje njihovih partija sigurno doprinijeti daljoj stabilizaciji i jačanju političke strukture koja je nesumnjivo usmerena ka jačanju stabilnosti i izraelskih napora da očuva identitet i pravo na postojanje. Unutrašnje pitanje Izraela i njegovog jačanja ima uvek našu podršku", rekao je Dodik.
Predsednik Srpske je naglasio da je šef izraelske diplomatije Liberman dokazani prijatelj Republike Srpske, podsećajući da je on i ranije bio veoma značajna politička ličnost kada je bio potpredsednik Vlade Izraela, a i sada kada je ministar inostranih poslova te države.
"Mi imamo veoma velike simpatije za državu Izrael i osećamo da je njihov položaj na neki način sličan našem. I istorija jevrejskog i srpskog naroda je slična, jer su zajednički stradali, pogotovo u Drugom svetskom ratu", istakao je Dodik.
On je kao veoma važan ocenio razvoj prijateljskih odnosa koji su vlasti Republike Srpske uspostavile, ne samo sa Libermanom, nego i sa ostalim predstavnicima političkog života u Izraelu i njihovim kulturnim i drugim institucijama, te sa jevrejskom zajednicom širom sveta, prije svega u Americi, koja je veoma organizovana.
Premijer Izraela i lider najjače izraelske partije Likud Benjamin Netanjahu i ministar inostranih poslova i predsjednik stranke Israel betejnu Avigdor Liberman saopštili su da će te dvije partije zajednički nastupiti na predstojećim prijevremenim izborima za izraelski parlament - Kneset.
Prema oceni pomoćnika šefa Predstavništva Republike Srpske u Izraelu Aleksandra Nikolića, virtuozno građena politika predsjednika Dodika, bliskog Libermanovog prijatelja, prema Izraelu omogućila je relaksiran nastavak projekata u oblasti privrede, trgovine, nauke, obrazovanja, kulture, umjetnosti i institucionalne saradnje u bilo kojoj političkoj konstelaciji.
"Nema sumnje da prisni prijateljski odnosi predsednika Dodika, ministra za ekonomske odnose i regionalnu saradnju Željke Cvijanović i šefa Predstavništva Republike Srpske u Izraelu Arija Livnea sa ministrom Libermanom predstavljaju veliki zamajac odnosima Srpske i Izraela", zaključio je Nikolić.
« Poslednja izmena: 15. Nov 2012, 21:03:55 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Citat
Avganistan su vracene 100 godina nazad

Ove su kolko znamo iz istorije, vratili Rusi unazad  Smile

Dobro, genije, rusi su izvrsili okupaciju avganistana i cecenije, ratovali u gruziji i to je sve u zadnjih 50 godina. Pomagali vijetkongovce i severnu koreju. Amerika i Britanija su na svakom kontinentu u poslednjih 50 godina ratovali. (posebno objasnjenje za tebe, znam da nije bilo rata na antarktiku i u australiji, mada su u timoru upetljali prste, malo severnije gore, kao i francuzi u francuskoj polineziji koji su slucajno pobili 350 ljudi, neke tamo sektase, koji su slucajno bili vlasnici zemlje koja je francuzima trebala) Zakljucak za tebe, koliko god rusi vratili zemalja u proslost,  "saveznicka" je bar 5 puta vise u svakom apsektu i svakom pogledu. Svako ko okupira druge zemlje, pritom nemajuci u toj zemlji svog naroda koji je ugrozen, su zlocinci koji zasluzuju kamion bombe, zasede, i nemiran san.

Citat
Poznajem istoriju zato sam to i pitao. "Sporazumi se postuju dok koriste Nemackoj i nemcima" - Adolf Hitler nakon napada na SSSR...

Pa sad, nisu Rusi slali Nemcima kasam rakete preko granice...  Smile

Istorijske cinjenice govore da je Hitler napao SSSR, a ne obratno, time prekrsivsi sporazum koju su pre toga potpisali. Ako je bilo obratno, odnosno da je SSSR napao nemce prvi, onda se zaista izvinjavam na mom nepoznavanju materije.



Наш последњи муслимански пријатељ је умро мученичком смрћу и што се тиче нас Срба ми више немамо искрених пријатеља међу Муслиманима, заправо немамо више никаквих пријатеља.

Mudzahedini koji su klali srbe na podrucju BiH su pretezno iz Libije, Saudi Arabije, Jemena, Katara, Sirije, Egipta, Palestine, Pakistana, cisto da znas. Pojam "prijatelji" u politici ne postoji. Nikad nije ni postojao, samo sto smo mi to kasno provalili.




Ubijen 11- mesečni sin urednika BBC-ja




U današnjem raketnom napadu na Izrael iz pojasa Gaze poginulo je troje ljudi i to su prve izraelske žrtve napada posle vazdušnog udara u kome je ubijen Ahmed Džabari, jedan od vođa palestinske organizacije Hamas. Prethodno su po Gazi padale izraelske rakete, a među 11 žrtvava je i 11-mesečni Omar, čiji je otac Džihad Mašaravi, urednik fotografije Bi-Bi-Sija na arapskom, koji je neutešno oplakivao smrt svog deteta.


Scena ogromnog bola Mašaravija koji drži mrtvog sina



Mašaravi je nežno prislanjao nepomično sićušno telo uz svoje grudi, dok su mu se suze slivale niz lice.

 

Sin urednika Bi-Bi-Sija ranjen je tokom izraelskog vazdušnog napada na pojas Gaze i odmah odveden u bolnicu, gde je samo konstatovana smrt.

 

U znak odmazde palestinski ekstremisti su iz pojasa Gaze ispalili rakete na područje južnog Izraela.

 

Policija u gradu Kirjat Malaki saopštila je da je troje ljudi poginulo u raketnom napadu i da je troje dece ranjeno kada je pogođena stambena zgrada.

 

Vlasti u Izraelu saopštile su da je ubistvo vođe Hamasa označilo početak ofanzive kao odgovor na višestruke raketne napade na ciljeve u Izraelu iz pojasa Gaze.

Izvor: Vesti Online
« Poslednja izmena: 15. Nov 2012, 22:34:45 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Istorijske cinjenice govore da je Hitler napao SSSR, a ne obratno, time prekrsivsi sporazum koju su pre toga potpisali. Ako je bilo obratno, odnosno da je SSSR napao nemce prvi, onda se zaista izvinjavam na mom nepoznavanju materije.

Pa kazem samo kako Rusi nisu cackali mecku sa povremenim napadima kasam raketama pa je malo drugacija situacija jer su Svabe krenule u napad bez ikakve provokacije od strane Rusa
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:11:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.