Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izmene u nacinu moderacije CQ chata i konkurs za nove moderatore  (Pročitano 27694 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Hvala na svim prijavama do sada... Mozda cemo i skratiti rok, ali za sada je kraj konkursa predvidjen za 15. maj...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Zovem se Jovica, moja masa je odavno poznata sirim CQ masama a moja definicija moze da definise i Higsov bozom. Smile Nego ovde je rec o prijavi, o meni cemo nekom drugom prilikom. Na kvizu sam od samog pocetka, znam sve dobre i lose strane igre, pravila i ostale trivijalne stvari Smiley Za moderatora se prijavljujem jer ko i moj veliki idol Svetislav Pesic, najbolji kosarkaski trener ikada na ovim prostorima, zelim da od kamenih gromada pravim prelepe skuplture (nekad koristeci i tucanje  Smile ): Sto on rece jednom prilikom: "Kad je na celu kolone magarac svi iza njega su magarci". Posto ne zelim da me poistovecuju sa doticnom zivotinjom, a po nekim prijavama postoji mogucnost da se to desi, ja se eto kandidujem.
Cao, zdravo, ne bih vas vise zadrzav'o Smile
PS. lozio sam vas zovem se Vlada Smiley Smiley Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ne verujem da je adminima lako..  Smile Ja se ne prijavljujem, jer nisam sigurna da bih i 2 sata mogla da radim taj posao..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma

perspektivan klosar:)))

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
Zastava jagodina
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
msm da medju navedenim uslovima neke ispunjavam a neke ne
u potpunosti se slazem sa slavkovicem da treba uzeti ljude koji su manje poznati ali i sa vinsentom da treba uzeti ljude koji imaju iskustva u radu sa ljudima i decom kao i sa jeftom i majkijem povodom umetnice
tako da iako se nista ne pitam cisto da naglasim da su prema svemu navedenom moji favoriti:umetnica993,haubica,conq1955 i prevashodno apstrahovana posto ispunjava sve uslove koje je anea navela
sve najbolje svim igracima cq
pozdrav od egzeta  :wave: :wave: :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 107
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Lazar je moje ime..msm da je to dovoljno da mene ne prihvatite za admina Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj se zbuniti izmedju mog karaktera i mog ponasanja.  Moj karakter je ko sam ja, a moje ponasanje zavisi o tome ko si ti. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 398
Zastava Сента
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pijavljujem se na ovaj nacin:
- da je clan aktivan igrac bar 6 meseci - vise od godinu dana sam na conqustador-u
- da je clan upoznat sa pravilima chata i igre - mislim da dosta dobro poznajem pravila
- da clan nije bio trajno banovan ili banovan na banove duze od 7 dana - najduzi ban je bio jedan dan, i to jednom ili dva puta
- da je clan stariji od 16 godina - u oktobru punim 18
- da je spreman da odvoji bar 2 sata dnevno za moderaciju chata - tu sam 3 - 4 sata svakodnevno
- da je poznat i postovan u okviru CQ zajednice - mnogi me znaju, a ne znam ko postuje
- da nije konfliktna licnost - verovatno nisam
- spreman je za timski rad i ima zelju da poboljsa atmosferu i disciplinu u okviru Conquiztador zajednice - uvek
- da je spreman da donosi pravedne odluke i nefavorizuje  odredjne igrace Conquiztadora - naravno

IP sačuvana
social share
Oko mene, hiljadu luđaka, što misle da sam laka, da kupe me za piće il dva.
Oko mene, hiljadu kretena, što pored svojih žena, još nešto bi sa strane za čas.
A ja ne dam milo moje, ni blizu da mi priđu, ma budi mi bez brige.
Samo plešem sasvim sama, dok muzika mi svira, i svugdje tarapana, heeej!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Cao,moje ime je Mateja.  :mrgreen: Znam sva privila CQ.  Zeleo bih admina da bi se druzio sa ostalima! Takodje cu poslati i par pitanja. . . hvala unapred!
Moj nick je Kontejner 14,nadam se da cemo se uskoro cuti
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


- Ba® ®uLe§ -

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 30
Zastava Bar, Montenegro
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
Nokia E63
- da je clan aktivan igrac bar 6 meseci;
- da je clan upoznat sa pravilima chata i igre;
- da clan nije bio trajno banovan ili banovan na banove duze od 7 dana;
- da je clan stariji od 16 godina;
- da je spreman da odvoji bar 2 sata dnevno za moderaciju chata;
- da je poznat i postovan u okviru CQ zajednice;
- da nije konfliktna licnost;
- spreman je za timski rad i ima zelju da poboljsa atmosferu i disciplinu u okviru Conquiztador zajednice;
- da je spreman da donosi pravedne odluke i nefavorizuje  odredjne igrace Conquiztadora

-----------------------------------------------------------------
- Nisam aktivan 6 meseci, al' kao da jesam, znam sva pravila i dosta ljudi na CQ
- Upoznat dovoljno
- nisam bio banovan, bio sam ućutkan par puta :)
- 21 godina, 22 u Junu
- Spreman sam da odvojim i 8 sati ako je to potrebno
- Mislim da sam dovoljno poznat, sa svima sam ok sa CQ-a
- Nisam konfliktna ličnost
- Poptuno spreman za timski rad i naravno imam zelju da poboljšam atmosferu i disciplinu na CQ.
- Uvjek sam bio pravedan, tako da bih i na CQ radio onako kako pravila nalažu.  Ne volim da banujem iz hira, zato što je to interesantno itd.  Samo poslovno, a sa svima mogu biti ok i super drug.

Moja želja da postanem Moderator na CQ je od kad sam saznao za KVIZ.  Jednostavno volim timski rad i volim učestvovati i pomagati u velikim zajednicama, učestvovao sam prije par godina u nekim zajednicama i stekao iskustvo.  Nisam zapošljen, ne idem u školu(završio na vrijeme :)), tako da mislim da Vam upravo ovakav čovjek treba u timu.  Čovjek sam od riječi, inače bavim se muzikom pa se nekad zalomi da naveče sviram, al' se možemo dogovoriti oko SMJENE na CQ.

Iskreno se nadam da ću postati dio Vaseg tima.

Hvala unaprijed.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

anatema

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat
verovatno nisam
Pa verovatno nisam nije konkretan odgovor,što znači da ne zna ni sama dal je,što znači da jeste,što znači da ne ispunjava uslove,što znači to je to.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.55.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Vasi komentari nece biti uzeti u obzir, tako da... nema potrebe za peckanjem Smiley

I da... posto su se manje-vise svi zainteresovani prijavili, zakljucacu temu u nedelju... Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.