Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:32:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: izgubiti nevinost  (Pročitano 26929 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Sad si to napisao kao da moji ne umeju da se staraju o nama. A u ostalom nisi upucen u njihovo zdravstveno stanje.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Sad moram malo i ja da se umesam.....

Zorice situaciju koju si opisala je dozivelo 90% ljudi koji su rodjeni od 75-90 godista, pa mozda i mladji i stariji.
Ali zaboravili ste jedan deo u celoj toj prici... tvoji roditelji kad su se upoznali, zavoleli i resili da imaju decu bila su srecnija vremena, takodje nisu ni pomislili da bi se sve to jednog dana moglo raspasti, cak i ako jesu sigurna sam da nisu zamisljali nesto ovako. Naravno vreme ih je ubijalo i ubija ih, dovoljno mi je da pogledam moje roditelje, oni su navikli prvo da nemaju, kad su bili rodjeni 50-60-tih godina, onda su gradili i stvarali i imali su mnogo, mogli su da putuju, da se provode, imali su super poslove, pozenili su se i poudavali, resili da imaju decu jer im je zivot bio skoro savrsen, i mi smo imali, jedan deo zivota, u mom slucaju 10 godina i onda se sve raspalo, kad sam trebala mozda najvise da imam, kao tin, sve je otislo nizbrdo a nasi roditelji nisu mogli nista da ucine po tom pitanju, naravno mogli su da se bave ilegalnim poslovima ali bilo je jako malo njih koji su to hteli, mogli i zeleli.... e a onda su oni nas gledali kako rastemo u nemastini i mislim da je to njih i razbolelo, to sto su zeleli da imamo mnogo a eto, nemamo nista!

Ne mozes reci imacu decu kad budem sigurna da cu moci da im pruzim, to nikako i nikad neces znati da li ces moci, jer istorija se moze ponoviti! Samo pitaj roditelje, i oni su siguno to mislili i eto, rodili su vas, i onda su sve izgubili..... nadam se da shvatas poentu....

Nikada ne mozes biti sigurna u nesto kao sto je buducnost

A to sto je Ivan rekao to podrzavam..... Mada mislim da nasi roditelji to tesko mogu da ostvare....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Razumem. Ali opet je to moje misljenje.
Sf je rekao ono sto misli, ti takodje. Otisla sam daleko od teme. A normalno da su moji hteli da se bave ilegalnim poslovima nista od ovoga sada ne bi bilo ovako kako jeste.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Sad si to napisao kao da moji ne umeju da se staraju o nama. A u ostalom nisi upucen u njihovo zdravstveno stanje.

Nisi ni ti u mojih, oboje su invalidski penzioneri, oboje su to postali sa manje od 50 god. Pa to opet nije mene sprecilo da postignem bar nesto. A ni njih da rade, da kidaju onoliko koliko mogu. Nema tu pravdanja, prezivljavanje. Kao sto je moja drugarica od 14 godine svako leto radila da bi isla na letovanje ili kupila nesto u pekari tako moze svako. Jednostavno grizes.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Sve ja to razumem, pokusavala sam na nekoliko nelegalnih nacina da im pomogne, da pomognem sebi, ali valjda ce biti bolje. Ne ocekujem da mi ista padne s neba. Inace vreme je da prekinem da se izjasnjavam ovde jer sam devojcici zauzela mesto na temi. Vaznije je da se ona ponovo vrati i da pita za savet nego bilo kakvi moji problemi.

Samo optimisticki napred.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasto nelegalnih kad ima sasvim dovoljno legalnih.
Cinjenica... tesko da ce se devojcica vratiti Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4
Zastava Edmonton
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG nexus
Zivot jeste uzivanje, sex je definitivno to, uraditi to dok si mlad znaci duze uzivati u tome./
Ako ti mislis o tome sad znaci da si spremna i uradi to Ps----DOSTA LAZNOG MORALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
E moj Vuce... taj se verovatno u medjuvremenu za tri godine od kako je ova poruka napisana najebao :-)
Ljudi... kako vas ne mrzi da citate tolike prastare poruke, kako se uopste odlucite da odgovorite na njih, i zasto izvlacite teme iz naftalina?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Tema stara 3 godine.

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:32:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.