Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:17:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: izgubiti nevinost  (Pročitano 26926 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
sta reci osim onog gore navedenog jos si mlada nemoj da zuris ima vremena za sexualne odnose...ne znam ali u pozadini se cuje pesma ne brze od zivota ne....tako nemoj i ti brze od svojih vrsnjaka iako izgledom kako kazes podsecas na nekog starijeg i zrelijeg od 14 god. sve u svoje vreme a mislim da ti jos za takav korak nije vreme....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I ja sam mislio da treba da cirkam ko zmaj, pa sam jedno jutro ustao i tresle mi se ruke dok nisam popio pivo...

Popricaj lepo sa njim o tome.. ako je covek i ako te voli, ako na tebe gleda kao na "trebu" onda ga bolje ostavi, jer ako ne moze da shvati onda mu definitivno nije stalo...

Ja ne bih mogao da shvatim... ali ja ne bih ni bio sa devojcicom od 14-15 godina ... nikad nisam ni bio, ni kad sam sam imao toliko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Citat: SerbianFighter
... ali ja ne bih ni bio sa devojcicom od 14-15 godina ... nikad nisam ni bio, ni kad sam sam imao toliko.


Ti si fenomen sam za sebe, to znamo Smiley


Nego Nirvana... heh, Nirvana Smiley .... ja mislim da ako ti je taj decko toliko razuman koliko kazes da jeste, nece mu smetati da odlozis to... e sad to sto ti mislis da je sad pravi trenutak za tako nesto i da je to pravi decko, razmisli jos jednom... ali stvarno razmisli...  uzmi u obzir sve nase predloge, razmisli svojom glavom, i uradi pravu stvar Wink uradi onako kako TI mislis da je ispravno ... ali svakako uzmi u obzir nase misljenje. Mi nismo ovde da bi ti rekli sta da radis, mi to ni nemozemo da uradimo jer ti mozes da radis sta ti je volja, ali u svakom slucaju pitaj SVE za misljenje, pa onda daj konacnu odluku, nemoj trcati pred rudu...


kakav sam ja filozof Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
Slazem se sa prethonim odgovorm u potpunosti. Odluka je samo tvoja, ali pre nego bilo ko donese bilo kakvu odluku (ovo vredi za sve situacije u zivotu!!!) verovatnoca da je odluka korisnija za nejga je veca ukoliko se potrudi i opskrbi se sa sto vise informacija sa svih strana, dobro ih isfiltrira i sedne sam sa sobom pa razmisli sa svojom glavom, a ne glavom nekog od "naprednih" ili "popularnih" u odelenju ili drustvu. Iako je za nekoga sve sto sam napisao prekomplikovano ili suvise filozofski, svakako ce morati da se slozi sa sledecom konstatacijom
Moze uciniti pravu stvar i biti siguran da si ucinio pravu stvar, medjutim, prava stvar je ucinjena samo ako je ucinjena iz PRAVOG RAZLOGA!

Ponekad treba uciniti i glupost iz pravog razloga, ali u ovom slucaju, slozicete se iskusniji posetitelji, nikako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
E sad malo ja :

Kao prvo : ti ocigledno nisi spremna za to.

Drugo : Nemoj to da radis pod tudjim pritiskom

Trece : Kada ti i samo TI OSETISH u dushi da si spremna za taj korak onda to i ucini, nemoj da se naprezes!!! Tvoje srce, pamet i dusha su tebi najvazniji savetodavci .. kad se tu slozis sama u sebi onda UZIVAJ

Cetvrto i najvaznije : Molim te koristi ZASTITU!!! Nemoj da se zaj*bes vec u startu!!!
IP sačuvana
social share
Smiley Smiley Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: Zoran Karavla



kakav sam ja filozof Smiley

Heh...  Misija filozofija...
Nirvana, u svakom slucaju je rano za te stvari, polako, ne zuri nigdje...
Kao sto su ti vec rekli, ako je on pravi momak, nece te tjerati ni na sta. A ako bude insistirao, to znaci samo jedno- nije vrijedan toga. Pusa Smile
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
oo tnx!!!!

nemojte me pogrešno shvatiti,on uopce neinsistira na tome!!!!i uopce nije od nekih kojima je to samo bitno barem se tako čini!!!!
sinoc sam mu preko tel. rekla da od subote nema ništa---naravno nisam na takav način ali uglavnom on mi je rekao ------ok nema problema,ne zamraj se sa tim,samo uzivaj-------   (bas je ovako i rekao)
a ja nisam djevojčica ----mislim na prema njemu-----možda jesam ovako....ali izmedju nas dvoje je samo dvije godine razlike,zapravo......
uglavnom ono što sam vas htjela pitati jeste:morali se prvi put korisiti zaštita znam da mora kasnije ali dali mora prvi put.......????jer sam čula da se prvi put nemože zatrudniti,a za bolesti neznam pa mi vi nešto apišite ak znate,nadam se da da!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Užas je moja furka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
a bolest mozes zakaciti uvek .... znaci nema veze da li je prvi , drugi ili 1000 put .... a za trudnocu .... da pitamo zenski deo foruma
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Zatrudneti mozes uvek. Isto i kod prvog puta. Cak i kada imas menzis. Ne postoje sigurni dani ili siguran "prvi put". Pazi se jako molim te. Nemoj sebi da upropastis zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Nirvana devojcice,poslusaj me i potrazi na google sve o prvom sexualnom odnosu i o bolestima i zastiti,ostati u drugom stanju mozes UVEK cak i prvi put i ako ti neko od drugarica kaze suprotno,ili lazu ili neznaju,zato ti je najbolje da potrazis na netu o tome i sve ce ti biti mnogo jasnije (jer je tamo sve to mnogo opsirnije)!!!
Imas ovde temu o bolestima nacicu link pa cu ti staviti da procitas,a zastitu MORAS koristiti svaki put,pa i PRVI! Dovoljan je samo jedan put da se ne zastitis i zivot moze da ti se pretvori u pakao,zato poslusaj nas,znamo o cemu pricamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:17:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.