Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:39:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izgubismo Kosovo...  (Pročitano 11271 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kad kazem zid ne mislim bas da stvarno pravimo zid nego vise figurativno da ojacamo toliko granicu da albanci nemogu da udju kod nas a oni bez nas nemogu to sto pricaju i izmisljaju vrucu vodu kako ce preko crne gore i hrvatske a da im nasi putevi nisu potrebni pa kmogu i preko slovacke rumunije bugarske makedonije pa do albanije i da udju odozdole na kosovo!
njihova populacija je 80 posto ne zaposljena a amo se razmnozavaju nema policije nema zakona nema nicega pusti te ih ljudi da gladuju poubijace se medju sobom a vec to rade!
i niko mi nije odgovrio zasto ja da branim kosovo kad 90 posto srba koji su sa kosova nezele i nece da ga brane i prvi bi ga prodali ili sam ja glup pa sam ovo lupio!
ali ja vidim da neznam nista jel ja lupam jel likovi kao ja ne postoje jel taj koji to pise treba da izadje iz svoje jzbine da bi video da likovi koji ja setaju ulicama i da ih ima svuda i na sve strane!
a to da je meni zapazanje lose malo si se zajebao ali me mrzi svakom pojedinacno da objasnjavam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
svako ko pise iza njega neka samo napise "Blago glupima".

Pa... Blago glupima.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Bas tako, blago glupima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Nema razloga da vredjate coveka.  Srkic na svoj nacin govori o onakvoj vrsti podele kakvu je Izrael napravio gradeci zid prema Palestincima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
danilobg, ne kvari igru  Smile

Procitaj ako imas vremena da uludo potrosis, sve njegove postove pa ces nas razumeti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zvanična Moskva, povodom statusa Kosmeta, za Glas tvrdi
Zaštitićemo interese Srbije
Krivtov: Ako Tadić bude bio protiv rezolucije o nezavisnosti, hoćemo da se postigne dogovor koji će zadovoljiti i srpske interese
Đijang: Ne isključujem mogućnost da se dokument priprema
London: Ne komentarišemo ruski pristup
BEOGRAD - Posle upozorenja koje je ruski predsednik Vladimir Putin poslao međunarodnoj zajednici da će upotrebiti veto kako sprečio proglašenje nezavisnosti Kosmeta u Savetu bezbednosti u Ministarstvu spoljnih poslova Ruske federacije, najavili su juče za Glas da Moskva neće sedeti skrštenih ruku ni ako Kontakt grupa zaobiđe SB i pokuša da uvede nezavisnost na mala vrata donošenjem nove rezolucije.

Funkcioner pakta za jugoistočnu Evropu Goran Svilanović prvi je upozorio da se veto odnosi samo na status, a da bi Kontakt grupa novom rezolucijom kojom će se regulisati prenos vlasti sa Unmika na novo međunarodno prisustvo mogla da prekine vezu koju vlada pominje govoreći o suverenitetu i teritorijalnom integritetu Srbije, prisutnom u rezoluciji 1244. U ministarstvu spoljnih poslova kažu da je u tom slučaju Ruska federacija spremna da odreaguje u skladu sa interesom vlasti u Srbiji.


  VETO POTVRĐEN U RUSKIM MEDIJIMA

Dnevnik Nezavisimaja gazeta preneo je juče potvrdu direktora ruskih i azijskih programa vašingtonskog Instituta za međunarodnu bezbednosti Nikolaja Zlobina da je ruski predsednik Vladimir Putin najavio mogućnost upotrebe veta u Savetu bezbednosti "ukoliko ne bude saglasna s rešenjem koje bude predloženo. Zlobin je i za Vremja novostej, odmah po objavljivanju intervjua u londonskom listu, potvrdio da je Putin ocenio "evropsku politiku prema Kosmetu kao pogrešnu jer nema velike razlike između Kosova i Abhazije, Južne Osetije, Nagorno - Karabaha, koji takođe teže nezavisnosti".
   
 
 

- Ako članice Kontakt grupe budu bile u prilici da uspostave nezavisnost na neki način, slušaćemo šta će reći vaš predsednik Tadić. Ako on kaže da Kosovo i Metohija treba da dobije nezavisnost, Rusija će to poštovati. Međutim, ako ste protiv, hoćemo da se postigne dogovor koji će zadovoljiti i srpske interese i obezbediti stabilno i trajno rešenje - rekao je za Glas zamenik direktora informativne službe Ruske federacije Andrej Vladimirovič Krivtov.

On, međutim, nije želeo da pojasni da li je Putin pod rešenjem na koje će Rusija staviti veto podrazumevao bilo koju formu nezavisnosti.

- Ne želim da pojašnjavam iz dva razloga. Mi ovde (u Rusiji) ne komentarišemo reči svoga predsednika, a smatramo da bi i sve druge strane trebalo da prestanu da utiču na ishod tako što najavljuju koja bi im rešenja bila po volji. Nije dobro predviđati ishod jer ne želimo da bilo ko utiče na proces koji treba sam da se razvije i rezultira rešenjem za obe strane - rekao je Krivtov i dodao da je "teško pretpostaviti da se sprema rezolucija koja vodi nezavisnosti", ali da Rusija i tada hoće "rešenje za sve".

Međutim, o tajnoj pripremi takvog dokumenta se već dugo spekuliše u diplomatskim krugovima i medijima, a portparol Martija Ahtisarija Hua Đijang izjavila je juče za Glas da ni ona "ne bi isključila tu mogućnost".

- Kancelarija specijalnog izaslanika UN ne priprema rezoluciju, niti znamo da na njoj radi Kontakt grupa. Međutim, ne bih isključila tu mogućnost - rekla je Đijangova.
Zvanični London, koji važi za najjačeg saveznika SAD u lobiranju za Albance u Kontakt grupi odgovorio je da se za rezoluciju čeka Ahtisarijev izveštaj. Na poruke iz Rusije u Londonu su samo ponovili stavove od jula u Beču.

- Nemamo ništa da dodamo, sem da se čeka Ahtisarijev izveštaj - rekao je za Glas Endi Mekgafi iz britanskog ministarstva spoljnih poslova i dodao da oni "ne komentarišu ruski pristup".

GLAS JAVNOSTI
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Prvo i osnovno na ovom forumu ja prvi necu da dozvolim da se neko ophodi prema bilo kom clanu vulgarno i cinicno ma koliko njegovi postovi bili glupi, apsurdni ili kretenski sta li vec.
Ako vam se njegovi postovi ne svidjaju zaobidjite ih ali da vredjate druge clanove cu sankcionisati.
Toliko!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Cg_ac, u potpunosti se slazem sa tobom u slucaju vredjanja. Ali blago glupima je izreka, odnosi se na totalitet a ne na pojedince. Isto kao izreka "pijanu budalu i Bog cuva". Niko nije rekao "Skrich, ti si glup". To bi bila uvreda.

A obrati paznju na skricheve postove (a priznaces da i tebe mrzi da ih u potpunosti iscitas) pa ces videti koliko tu ima direktnih uvreda: vi ludi i glupi koji hocete 10 deteta, vi zatucani i nesposobni koji niste dalje od svog sela..., vi sto ste kao Siptari (a to mi je najveca uvreda)...itd, itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Gledaj nisam ja da presudjujem kome je kakva persona i koliko ko ima zdravog razuma. To me u potpunosti ne zanima ja sa doticnom personom imao dosta sukoba i ponekih slicnih misljenja.
Dal je izreka ili ne mene ne zanima jer kod mene
Citat
svako ko pise iza njega neka samo napise "Blago glupima".

Pa... Blago glupima.  Smile
Zasto mi ovo zvuci kao uvreda.....hm ne znam zasto bas iza njegovih postova ajmo iza tvojih, mojih....pa da vidimo kako ce se ko osecati.
Mislim da vise necu da se raspravljam necu da vidim nicije uvrede ne zanima me ko je i sta je dal ima 2 posta ili 20000 za mene ste svi isti. Hocu normalan tok rasprave i svaka dalja prica je zavrsena jer svaki sledeci post na ovu temu cu reciklirati.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Nema problema, dogovoreno. Ali isto tako, posto smo svi jednaki, obrati paznju i na njegove postove Smile

Inace, ako pratis teme (a pratis), znas da sa mnom nema problema po pitanju uvreda i slicnih stvari Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:39:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.