Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:17:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbori u kladionicama  (Pročitano 8892 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ako ostanu ove kvote i za sutra i ja ću se kladiti na spo...mislim da će biti na ivici cenzusa, a to je po meridianu siguran dobitak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 232
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zar vi stvarno verujete placenim istrazivanjima.Cesid nije smeo da da nikakvu prognozu.Znam da je vrlo tesko da 7 stranaka udje ali kvota je 20 zasto da ne odigram.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Samo pazi, treba 7 stranaka da pređe 5%, znači ako neka partija manjina uđe u parlament a osvoji manje od 5% ona se ne ubraja u tih 7 stranaka. I ja sam razmišljao o toj opciji, ali sam ipak odustao, tih 7 stranaka koji bi mogle da pređu cenzus bi bile SRS, DS, DSS, LDP, SPS, G17+ i SPO. Ja mislim da će ući prvih 4, eventualno još G17+ ili SPS, a moje mišljenje je da SPO nikako ne može da preskoči 5%. Mada možda i grešim pošto vidim da ima ovde ljudi koji će glasati za SPO. U svakom slučaju lepa je kvota, možda ti se isplati rizik.
Što se tiče istraživanja, za svake izbore se te agencije toliko obrukaju da ne znam zbog čega novinari uopšte više prenose njihove prognoze. Nisam siguran da li greše zato što dobijaju keš od partija ili jednostavno ne znaju da rade svoj posao, ja pre mislim da je ovo drugo.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2007, 02:32:10 od ivke63 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ako se ne računaju manjine onda bi kvota trebala biti 200 a ne 20
nerealno je očekivati da svi uđu...pored DS-a,DSS-a i SRS-a mislim da jedino LDP Ima najrealnije šanse za parlament...ostali su na ivici cenzusa i realno će izvisiti ili G17+ ili SPO...SPS-u i Kariću ne dajem nikakve šanse tako da 5, MAKSIMUM 6 partija ulazi u parlament
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 232
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pre ce da je zbog ovog prvog.Znam coveka koji bi glasao za SPO ali posto je cuo da nece da predju cenzus(nije mogao od nikog drugog da cuje nego od agencija) odlucio je da glasa za DSS.Inace 180000 glasova i nije neka velika cifra.Takodje tu su i PSS i PUPS koje bi mozda mogle da predju cenzus pored stranaka koje si naveo.Rekoh tesko ali nije nemoguce,plus sto manje ljudi izadje manji je i cenzus.Sto se tice manjina one ce ukupno da osvoje oko 3-5 posto.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2007, 02:26:15 od Gavri »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
I ja mislim da PUPS može biti iznenađenje ovih izbora. Evo da rezimiram kako sad razmišljam posle konsultacija sa vama pa da odem na spavanjac Smiley
Staviću na LDP preko 6.50% (kvota 2.50), moj osećaj je da će imati više od toga (ja mislim čak i 10%) - to je neki moj osećaj posmatrajući njihovu kampanju a i poznajem dosta ljudi koji će glasati za njih.
Verovatno ću staviti na jedan od dva duela LDP protiv SPS ili G17 (kvota 1.80). Tu je meridian stavio hendikep od pola procenta na SPS (tj G17) a ja sam siguran da će LDP dobiti više od njih i bez tog hendikepa. To mi je sigurica tiket ako puknem na ovom prvom da izvučem gubitak.
I treći tiket da će 7 ili više izbornih lista preći cenzus (kvota 20) - teško da će uspeti ali nije baš toliko nemoguće koliko je velika kvota pa možda vredi rizikovati sa nekom malom cifrom, čisto da mi ne bude krivo ako se tako nešto zaista dogodi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
delim tvoje mišljenje što se tiče LDP-a i mislim da će dogurati do 8% ako ne i više(takođe poznajem dosta ljudi koji će za njih glasati)...
isto tako sam se iznenadio za neke ljude koji su bili uglavnom neopredeljeni a sad su za SPO...mislim da je rezultat toga Vukova sasvim solidna kampanja...ako ste primetili nikog nije vređao, i tačno ima plan i zna šta hoće zajedno sa svojim koalicionim partnerima koji možda izgledaju smešno ali znam da je Marijan Rističević cenjen među mnogim seljacima i baš on može da mu donese presudan procenat...još jedan plus za SPO je to što će mu se vratiti neki stari birači koji su ranije izgubili poverenje u tu stranku...moje mišljenje da njihovi bivši glasači ne vide nijednu dobru opciju, tako da će Vuku pružiti što se kaže još jednu(poslednju) šansu na ovim izborima...kritikovali su ga mnogi kako mu se stranka raspada, ali on je opet pokazao da SPO može da funkcioniše i bez Velje Ilića, Veroljuba Stevanovića, Voje Mihajlovića...itd.
Što se tiče PUPS-a, ne verujem da će biti iznenađenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Konačno su i lavovi izašli sa kvotama.
Za razliku od meridiana oni su za svaku partiju (uključujući i manjinske) stavili intervale osvojenih procenata na koje možemo da se kladimo.
Čini mi se da je dobar tip: G17+ do 5% kvota 4
A najbolji par kod njih mi je duel sa hendikepom: G17+ (-1.3%) v LDP kvota 1.85, naravno stavljam tip 2 - ovo su lake pare, to ću sigurno da stavim na tiket
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
mislim da cu prvi put otici da se kladim Smiley

kako to ide? Koliko moram procena da stavim na jedan tiket najmanje?
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:17:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.