Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Drugi krug predsednickih izbora
Boris Tadic (DS)
Tomislav Nikolic (SNS)
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 217
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbori 2012. - Rezultati, reakcije i komentari  (Pročitano 175562 puta)
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
Nokia 6120c
Krenem jutros po hleb...na vratima ovo
http://www.usnimi.me/slike/img8422.jpg
pre par minuta stize sms sledecag sadrzaja
http://www.usnimi.me/slike/img8423.jpg

Sta bese sa izbornom tisinom i tako to ? Danas ne vazi ili ?
I sto je najgore...odakle njima moj privatni broj telefona ? Garant sam ga iskoristio nekada za neku promociju i slicno ALI nikad NIJEDNOJ politickoj partiji nisam pripadao niti davao svoje podatke. Nije li prodaja takvih informacija krivicno delo ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Стами
Како је он могао да донесе листиће ако листић добијаш само на бирачком месту?
На кућне адресе се само шаљу позиви на гласање.

И..
пошаљи неку ЖАЛБУ ХИТНО рик-у и реци им ,чему си присуствовао.
« Poslednja izmena: 06. Maj 2012, 13:51:29 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Јутрос моја баба није могла да гласа на локалним изборима, као не могу да је нађу у књигама, а за председничке и парламентарне су је као нашли, такође и деду нису могли да нађу али деда пуко па га некако и нађоше свуда, а постоји сигурно једно 15-ак људи који су слично јутрос прошли, као да у локалу у Кв-у желе да саботирају изборе, а ово изборно место је једно од већих у Краљеву. Баба ће да оде касније, ако је не буду нашли свашта ће да буде...
« Poslednja izmena: 06. Maj 2012, 13:54:18 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 2610
Стами
Како је он могао да донесе листиће ако листић добијаш само на бирачком месту?
На кућне адресе се само шаљу позиви на гласање.

И..
пошаљи неку ЖАЛБУ ХИТНО рик-у и реци им ,чему си присуствовао.


Izvinjavam se na grešci na koju si me upozorio-pozivi su u pitanju ali je ostalo isto i veruj mi -biće kao da su svi za koje je dekica doneo pozive glasali lično.
On je doneo pozive i potpisao je da glasa on.
Ostale pozive su mu uzeli i biće upotrebljeni jer postoje svi podaci a potpisaće ih neko od članova biračkog odbora ili posmatrača..
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
Nokia 
Mislim da će da pobjedi Tadić , nije idealan ali je bolji od ostalih koji su na spisku za biranje  jer :

1. Zoran Stanković , nijel loš čiča ali ovi G17+ , pa mislim , suva esencija demagogije !

2. Vladan Glišić , dečko ima zanimljive ideje ali to nemože da bidne u Srbiji , Evropi , u 21 vijeku , zna se bre ko vlada planetom.

3. Boris Tadić , mnogo manjkav ali ipak bolji od ostalih!

4. Koštunica Dr. Voja , prohujalo sa vihorom , mislim Dveri ali ko malo zapakovane.

5. Zoran Dragišić , dobra luda ili dobar demagog , svejedno nemoguća misija.

6. Jadranka Šešelj , to je nešto što je ostalo u prošlosti , isteko im rok trajanja.

7. Muamer Zukorlić , jeli uopšte potreban kometar , Srbija-Muftija-Presednik .

8. Danica Grujićić -Neznam ko je ovo ?

9. Ivica Dačić - Kad pomru Titovi penzioner , može i on u političku penziju.

10. Čeda Jovanović - USA  boy.

11. Istvan Pastor , mislim da se kandidovao da Zukiju uzme koji glas , ne vidim drugi smisao , možda neka    trgovina ko i Zuki .

12. Toma Nikolić , to ti je Boris Tadić ali u svakom pogledu slabiji za 70-80 ( a možda i više) posto.



Mislim da generalno će Srbija u Tadiću dobiti dobrog presednika  , s obzirom na regionalnu i svjetsku situaciju sa njim će se stvari kretati nabolje ( možda ne dovoljno brzo koliko je potrebno) ali bože moj , lijep pozdrav !
« Poslednja izmena: 06. Maj 2012, 14:14:50 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 2610
Јутрос моја баба није могла да гласа на локалним изборима, као не могу да је нађу у књигама, а за председничке и парламентарне су је као нашли, такође и деду нису могли да нађу али деда пуко па га некако и нађоше свуда, а постоји сигурно једно 15-ак људи који су слично јутрос прошли, као да у локалу у Кв-у желе да саботирају изборе, а ово изборно место је једно од већих у Краљеву. Баба ће да оде касније, ако је не буду нашли свашта ће да буде...

Ako su dedi ili babi ispraskali sprejom prst desne ruke-može da se buni koliko god hoće-po njima on je glasao jer je obeležen.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Криво ми што не могу да гласам. Направио бих неважећи листић са неком опаком псовком. Да им ја кажем.. маму им!

Maslaaacak...

А знам, ал оно.. вентил.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Стами
опет има услова за ЖАЛБУ,мислим јер исти гласач на кога гласи позив,мора да покаже личну карту и да се својеручно потпише..а то декица не може сам да уради..и да хоће.
И ко,коме гарантује да декица ,рецимо неће(ајде да кажемо 5 листића) да заокружи оног кога он хоће.
Све то што си написао се коси са правилима изборног процеса.
ЖАЛИ СЕ БРАТЕ!

Ако су то њему прихватили(гарантовано је имао Тадића заокруженог) онда је он изгласан.
Ако нећеш ти да се жалиш..пошаљи ми пп са бројем бирачког места.
мени тадић не може ништа.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Danas sam od 08.00 časova dobijao SMS poruke od raznoraznih stranaka da izadjem na Izbore i pametno odaberem.
Začudio sam se jer je do 20.00 Izborna tišina.
Smuči mi se sve i odem do biračkog mesta gde glasam i........

NAime-čekam u redu a neki dekica zakrčio prostorije:"Deco doneo sam sve listiće koje ste  mi poslali. JA danas samo glasam a ostali su u inostranstvu. Jel to neki problem što sam ovako uradio"?-pita dekica.
"Nikakav problem nije. Zaokruži ga-----(ime i prezime, ulica, broj  na bioračkom spisku, zaokruži i ostale listiće koje je doneo"-kaže  jedan od članova  biračkog odbora i uze sve listiće.


 Daju dekici samo JEDAN (1) komplet za glasanje i sve je pod kontrolom  Smile Smile Smile Smile


Po  ko zna koji put shvatih da za ovih 20 i kusur godina "demokratskih" izbora, "slobodnih " izbora (to je  govorio i SPS i Miloševič, pa sada dos-OVCE) džabe obični smrtnici glasaju-izbore dobijaju birački odbori ovakvim "poštenim" sprovodjenjem izbora, posmatrači iz stranaka i nepristrasni (kakvih li sve ima posmetrača na izborima), a narod i dalje ispada......

Na ko zna koliko mesta ovakvih i većih nepravilnosti bude i opet sve je Ok i sve je pod kontrolom-ali čijom  Smile Smile

izvini ali zato ne odes u policiju sad odmah i prijavis!??
zasto nisi reagovao odmah na licu mesta zasto nisi alarmirao ljude oko tebe zasto nisi napao dedu reko stani tu izvadio mobilni i krenuo da zoves policiju???
e tako se to radi na zapadu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Mislim da će da pobjedi Tadić , nije idealan ali je bolji od ostalih koji su na spisku za biranje  jer :

1. Zoran Stanković , nijel loš čiča ali ovi G17+ , pa mislim , suva esencija demagogije !

2. Vladan Glišić , dečko ima zanimljive ideje ali to nemože da bidne u Srbiji , Evropi , u 21 vijeku , zna se bre ko vlada planetom.

3. Boris Tadić , mnogo manjkav ali ipak bolji od ostalih!

4. Koštunica Dr. Voja , prohujalo sa vihorom , mislim Dveri ali ko malo zapakovane.

5. Zoran Dragišić , dobra luda ili dobar demagog , svejedno nemoguća misija.

6. Jadranka Šešelj , to je nešto što je ostalo u prošlosti , isteko im rok trajanja.

7. Muamer Zukorlić , jeli uopšte potreban kometar , Srbija-Muftija-Presednik .

8. Danica Grujićić -Neznam ko je ovo ?

9. Ivica Dačić - Kad pomru Titovi penzioner , može i on u političku penziju.

10. Čeda Jovanović - USA  boy.

11. Istvan Pastor , mislim da se kandidovao da Zukiju uzme koji glas , ne vidim drugi smisao , možda neka    trgovina ko i Zuki .

12. Toma Nikolić , to ti je Boris Tadić ali u svakom pogledu slabiji za 70-80 ( a možda i više) posto.



Mislim da generalno će Srbija u Tadiću dobiti dobrog presednika  , s obzirom na regionalnu i svjetsku situaciju sa njim će se stvari kretati nabolje ( možda ne dovoljno brzo koliko je potrebno) ali bože moj , lijep pozdrav !


ajde bosnjak voznja
« Poslednja izmena: 06. Maj 2012, 14:21:09 od divad83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 217
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.