Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iz naseg ugla  (Pročitano 10147 puta)
14. Jun 2006, 11:59:32
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Definitivno ovo SP ne moze da prodje i bez nas, na veliku zalost ili mozda, pak radost muske, zaludjene populacije... volimo i mi fudbal, tu najlepsu sporednu stvar na svetu  Smile Mada... moram priznati da pored dobre igre, mi imamo i tu privilegiju da ugledamo i po nekog preplanulog pripadnika muskog pola, koji je zaista praznik za oci Smile Ali... nikako ne smete pomisliti da nas upravo iz tog razloga zanima ovo SP, jer smo se naoruzale pa tesko vama  Smile

S moje tacke gledista, priznajem da mi je osmeh izmamio Toni, reprezentativac Italije  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
ja sam definitivno uz vas Wink  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo jos jedne predstavnice neznijeg pola Smile  Smile mada iskreno receno ne delujem tako kada pratim utakmicu Smiley Sad sala na stranu, mogla bih reci da skoro u svakom timu...dobro preterujem..ajd da preciziram da u odredjenom broju timova naidje uvek poneko ko uspe da privuce paznju u toku igre ne toliko svojom igrom koliko izgledom. Mi smo zene zaista cudna sorta, nekako uspemo sve da stignemo, i na sve da u isto vreme obratimo paznju, pa recimo da sam na jucerasnjoj utakmici, a i odmah nakon utakmice dok su trajali prvi intervjui sa terena nekako uspela da malo vise paznje obratim na brazilskog igraca Kaka... Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
i ja definitivno sam kao i ti u sred akcije da Hrvatska dadne kol ja skužim jednu brazilku ima dude (četvrtica) guza ko meduza umalo da se sa stolice nezvali ne radi gola već radi nje heheheheh Wink Smile Smile
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
@ pinkie i Oblachak da vas dve pruzite podrsku plavima bili bi prvaci  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala Vuce hvala ti!!!! Smile   Smile  Smile A sta cemo proradile navijacke strasti Smile Ja bih narocito za Zigica navijala Smile [smilie=frisko61.gif] :dance:
« Poslednja izmena: 14. Jun 2006, 12:41:28 od pinkie »
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
xaxaxa ticco xaxaxa  Smile Smile Smile

poznate smo po detaljisanju, samim tim ne moze nista da nam promakne, takodje nismo ni povrsne... na kraju krajeva imamo oci, pa vidimo i najsitniji detalj Smile evo recimo... pinkie tom tvom Kaki je virio koncic iz dresa, dakle... mogao je bar to da sredi pred utakmicu Smile ali... za njega  Smile iz razloga sto je svojim igracima pokazao da mu dodaju loptu, a bio je okruzen igracima suprotnog tima... dobio decko loptu i prosledio je tako da je odneo 3 bitna boda  Smile

Necemo zaboraviti Van Bastena, koji je prvi bio zapazen sa sve sundjerom  Smile znojio se... pa da... bojao se nasih lavova, sreca njegova sto su nasi reprezentativci pobrkali sportove, pa su se klizali zajedno sa sudijom  Smile no... bice bolje, bice bolje  Smile


Vuce, tnx  Smile sto se nasih tice, moj favorit je Stankovic  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jun 2006, 12:44:39 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Nema na cemu @pinkie Smile Smile Smile
Ko god je rekao da zene nisu navijaci grdno se zezno Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
 :srbija: Tako je!!!!!!! Sto se koncica tice, ma oblachak necemo u detalje, to mora da je bilo protiv uroka!Sala na stranu zaista je juce definitivno bio igrac utakmice, a sto me je fasciniralo kod njega..mislim sad o ukusima ne treba raspravljati u svakom slucaju, ali decko je zaista sa fudbalera lep...Mislim cinjenica je da u drugim sportovima, recimo odbojci i kosarci , mozemo naci mnogo vise fizicki lepsih i zgodnijih igraca, ako vec govorimo o fizickom izgledu, ali decko nije u svakom slucaju maneken, kao pojedini fudbaleri.Mislim balerinica da budem preciznija. Lep ili ne, nije poput Bekama koji je postao vise opterecen svojim fizickim izgledom i Viktorijom nego uspehom i ucinkom na terenu Smile Ipak Kaka je relativno mlad igrac (1982) i ima dovoljno vremena da razvije svetsku slavu, iako je  vec u velikoj meri svetski igrac i ne zna se kakav ce biti kasnije, ali za sada zaista deluje prilicno skromno  [smilie=smeh.gif]
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
pa ni mi nismo povržni e sdid me reć šta sam se ja detalja vidio Wink Smile Smile Smile ufff .... nemim dalje ...... previše vidim hehehheheheh Smile Smile
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: velike
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.