Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:22:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivan  (Pročitano 8977 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo ljudi opusteno.... opusteno skroz...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Opusteni smo mi
Bar sam ja
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
I ja sam potpuno opusten. Tu pricicu sam pisao skroz opusteno i sa osmehom na licu. Doduse, mislio sam da ce vas zasmejati, jer valjda ne mislite da... ali opet, moja greska, ne upotrebljavam smajlije koji mi stoje na raspolaganju Smile . No, evo, da pokusamo da sklopimo pricicu sa smajlijima, mada verujem da cemo se sada smejati na silu Smile, ali neme veze, cbbj mora da ispravi gresku:

U jednom trenutku nekog opsteg smora, kada je omladini opala koncentracija u svemu, osim da vas lovi kada cete da se ljubite pa da vas slika  8O  Smile , kraljica Foruma odluci da im da blagi sok :twisted:  u vidu Mike Antica LOOOL Smile       . I tako, omladina neocekivano cuje: "A sada malo romantike za vas, mladje, cisto da vidite da u zivotu nije sve da vas boli dupe za sve i svakoga, nego da ljubav podrazumeva nesto duboko i romanticno kao ova pesma, hehehe".
Reakcija omladine:  8O  8O  8O
Reakcija cbbj-a: To kraljice, sredi malo omladinu (cbbj voli POZITIVNE sokove omladine, posebno preokrete u kojima omladina biva pozitivno zatecena).
Omladina misli da ce se smejati, ali kako spontano teku stihovi, omladina polako zapada u stanje dirnutosti (to je i bio cilj pozitivnog sokiranja omladine LOL) i na kraju pesme reakcija omladine je:  Smile  8O  Smile
Omladina upucuje aplauz pesmi i to je kraj.
Naravno, ovo je idealan scenario u mojoj bujnoj (smarackoj) masti, mada ne smem ni da pomislim kako bi u stvarnosti to izgledalo.

Eto, sada su tu smajliji, pa hajde da se opusteno smejemo nakon ove glupe price ili barem da je citamo sa osmehom na licu dok zamisljamo nasu omladinu koja slusa pesmice Mike Antica LOL  
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
E sale od sve sale izgleda necu imati ni prilike da pozelimd a procitam tj recituje pesmu... svi ste me urekli
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Anja bas pise lepe pesme.
I nisu za javno citanje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovo je pisao Mika... a Anja pise i lepe pesme i lepe price
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Nisam ni mislio na ovu pesmu!
Ovu Anticevu valjda svi znaju?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Eto ideje, da mozda otvorimo onda jedan kutak na Forumu gde bi lepe pesme i price mogle da se objavljuju?
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@Zika

Hvala Ivane
Nisam znala da si fan moji prica i pesama
P.S. sto mi se onaj dan nisi javio na icq?! nisam znaa da si se vratio, javi se

@Ivan akka SF

Hvala duso sto verujes u mene

@Cbbj (nije Ivan ali Sale;) )

Ako nisi znao evo da te uputim, peoticno - romanticni kutak je nastao na moj zahtev i ja sam bila samo ovde moderator i jedino sam ja ovde pisala, a ponekad su i neki imali izlete ali slabo.... onda je i Laki na moj zahtev dobio ovde status ali slabe vajde od njega i dalje sam ja ovde jedini pesnik i poeta.
A da, peoticno romanticni kutak je bas i stvoren za oesmei price, prelistaj ga malo sad kad imas vremena na netu a ce ti sve biti jasno
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Citat: SAnja
E sale od sve sale izgleda necu imati ni prilike da pozelimd a procitam tj recituje pesmu... svi ste me urekli


Ali, da ti ipak kazem, ovoga puta bez sale, bez obzira na sve, ja bih ipak voleo da si ti odrecitovala tu pesmu pa kud puklo da puklo! Znam da bismo se barem kum Nenad i ja rastopili od srece. A, istini za volju, mozda i ta omladina, kako god bila mlada i sasava, u sustini ceni takve stvari vise nego sto mislimo... doduse, ja ih ne poznajem dovoljno, ali opet, zao mi je sto barem meni za dusu se neces zrtvovati da to izrecitujes, ali potpuno razumem razloge zasto neces.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:22:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: all Ivan
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.