Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:07:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IT-Akademija LINK Beograd  (Pročitano 26874 puta)
12. Sep 2010, 15:36:37
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Nokia 6500 slide
Zanima me da li je neko cuo za ovu akademiju zemunu, i da li je neko upisao ili zavrsio? VAse misljenje o toj akademiji....
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjena slika. Prelazi dozvoljenu velicinu. Ujedno je reklama.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
HTC Sensation
I mene isto zanima to. Planiram sledetje godine kada zavrsim faks da se upisem tamo.

P.S. - Evo linka

It Akademija
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 16:17:18 od DavidB1988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Samsung S7
Kod mene u firmi je konkurisao mladic sa zavrsenom IT Akademijom.Nikad nesto nismo gledali diplome nego da zavrsava posao......nije znao.Sta dalje reci, neznam koliko kosta ali mislim da to nije ozbiljna ustanova.Cak ni ime nije pristojno jer ne zavrsavate akademiju vec najobicniji strukovni kurs koji ne ide u radnu knjizicu niti se vodi kao obrazovanje.Mislim da je to namenjeno zavrsenim profesionalcima kao neki tip dokvalifikacije...mada kazem ovo sam i ja samo cuo.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Nokia 6500 slide
Pa tar rodjak ocigledno nije teo da uci, vec se zajebavao da bi cisto onako dobio diplomu i sertifikat....ja npr ocu da naucim nesto saznao sam od par ljudi da je dobar sistem obrazovanja, da se prof posvecuju 128 posto studentima..i tako dalje....Kurs je tacnije kada ucis da radis na mikrosoft ofisu i tako tim decijim programima...necemo da se vredjamo ali ovo je nesto vise od kursa, ipa kse radi o IT poslovanju i menadzmentu, tacnije prelaze odmah na bitne stavke o tom smeru i poslovima, nista okolo odmah na stvar prelaze.... Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjena slika. Prelazi dozvoljenu velicinu. Ujedno je reklama.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
LG Nexus 5
Kurs je tacnije kada ucis da radis na mikrosoft ofisu i tako tim decijim programima.

Predlazem ti da prvo upises kurs microsoft office-a, posto ga dozivljavas kao decji program. Recimo access kurs.

necemo da se vredjamo ali ovo je nesto vise od kursa, ipa kse radi o IT poslovanju i menadzmentu

Covek je izrazio svoje misljenje iz iskustva, ne vidim da je vredjao, a ne vidim ni zasto si se ti uzrujao. Otvorio si temu gde trazis misljenja drugih. Ako ti se ne unosi u radnu knjizicu zavrsavanje "akademije", onda to ostaje na nivou kursa. Zavrsi 3 ovakve akademije i ne radi taj posao 6 meseci, zaboravices sve brze nego sto si naucio.

Ja sam cuo da je IT akademija ustanova gde mozes dobro da se usavrsis, sto kolega rece, da se dokvalifikujes. Idealni slucaj bi bio da vec radis u oblasti IT, a da zavrsavas ovo. IT akademija ti nece sama od sebe obezbediti posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
Pa tar rodjak ocigledno nije teo da uci, vec se zajebavao da bi cisto onako dobio diplomu i sertifikat....ja npr ocu da naucim nesto saznao sam od par ljudi da je dobar sistem obrazovanja, da se prof posvecuju 128 posto studentima..i tako dalje....Kurs je tacnije kada ucis da radis na mikrosoft ofisu i tako tim decijim programima...necemo da se vredjamo ali ovo je nesto vise od kursa, ipa kse radi o IT poslovanju i menadzmentu, tacnije prelaze odmah na bitne stavke o tom smeru i poslovima, nista okolo odmah na stvar prelaze.... Smiley

tacno tako ..msm ja zavrsavam tj ...ostalo mi je da polazem za sertifikate microsoft i cambrige university...daleko od toga da je losa skola...veoma su dobro organizovani ...lekcije se sastoje iz raznih skripti,tekstova,cd-materijala i svega bitnog za smer koji zavrsavas...nema sta da se recimo uci od pocetka ...uci se ono najvaznije i nista vise ...zasto bi recimo ucio da radish u photoshop 2.0 kada je vec izasao 5.0...to je problem kod nas u skolstvu ..uce se stvari od pre 20 i vise godina...ajde sada muzika i ok...ipak novi mocart i bethoven nepostoje...ali ova skola je veoma "mlada" sto se tice ucenja..profesori koji predaju nisu profesori..vec magistri i doktori nauka koji predaju na fon-u i rade u ovoj skoli honorarno ...i 24/7 imas podrsku tako da to nije samo skola...kao sto je recimo kod nas radnicki univerzitet(propala do zla boga) i sertifikati vaze samo u smederevu i kragujevcu (provereno znam) vec je ovo ozbiljna ustanova ...tako da ako neko hoce da pljuje po njoj neka pljuje...mene ne zanima ...bar ucim po najnovijim metodama...i lepo kazu da je bolja od vise skole... i jeste...za godinu dana sam uradio preko 100 testova...nije mi bilo lako (samo jedan godisnji odmor za novu godinu i bozic) celo ovo jebeno toplo leto sam ucio i davao ispite da bih na kraju zavrsio Smiley ....lako je pljuvati i neznati nista...znati...to je tesko i ponekad bolno...

ja sam isao 3 meseca na kurs office (biznis paket) i access to je nesto kao 3 stepen znanja u jednoj privatnoj skoli i sta znam...mogao sam da naucim i kod kuce osim access-a ... Smile Smile dzabe bacene pare...ovde dolaze ljudi sa fakultetima da bi se doskolovali ...ajde ...bilo i meni sumljivo na pocetku ...i saznam da jedan od ljudi koji je ucio skolu je nekada bio glavni snimatelj na rts-u,pa sam razmislio ..zasto on da upise skolu kada ima velikog iskustva u snimanju (ekstremno dobre preporuke i veoma jako iskustvo na televiziji) i on kao takav strucnjak moze da uleti bilo gde (pink,fox...sta ti ja znam koje sve televizije ga ne bi primile) ....pa zbog sertifikata koji ce da dobije na kraju kada zavrsi ...ovde znam da to u nasoj usranoj srbiji i ne vredi toliko ...ali zato na zapadu postoje takve skole kao kusih pasa....deca koja recimo zive u nekim oblastima koje su udaljene po 300km od skole uce preko net-a i na kraju dobijaju validne sertifikate o zavrsenoj osnovnoj pa cak i srednjoj skoli a ne o obicnom kursu...jer je to u americi dosta razvijeno (ceo sistem je prenet iz amerike u srbiju pa i u svet) ...sto je mnogo bolje po meni nego tradicionalno skolovanje ...sutra ce se tako skolovati nasa deca ..sto je po meni veliki plus...sto da ide svaki dan do skole i nazad kada moze da sedi kuci i uci ...
« Poslednja izmena: 21. Sep 2010, 17:02:23 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Nokia 6500 slide
Kurs je tacnije kada ucis da radis na mikrosoft ofisu i tako tim decijim programima.

Predlazem ti da prvo upises kurs microsoft office-a, posto ga dozivljavas kao decji program. Recimo access kurs.

necemo da se vredjamo ali ovo je nesto vise od kursa, ipa kse radi o IT poslovanju i menadzmentu

Covek je izrazio svoje misljenje iz iskustva, ne vidim da je vredjao, a ne vidim ni zasto si se ti uzrujao. Otvorio si temu gde trazis misljenja drugih. Ako ti se ne unosi u radnu knjizicu zavrsavanje "akademije", onda to ostaje na nivou kursa. Zavrsi 3 ovakve akademije i ne radi taj posao 6 meseci, zaboravices sve brze nego sto si naucio.

Ja sam cuo da je IT akademija ustanova gde mozes dobro da se usavrsis, sto kolega rece, da se dokvalifikujes. Idealni slucaj bi bio da vec radis u oblasti IT, a da zavrsavas ovo. IT akademija ti nece sama od sebe obezbediti posao.
Druze nisam se ja uzrujao, izrazio je misljenje, ali na osnuvu jednog primera tj coveka...ok cenim to. Posto nisam bio dugo ovde da bih vide odogovore, nasao sam informacije o ovoj ustanovii shvatio da nije lose resenje za sticanje znanja aj da kazemo nabrzaka. Takodje Misewic je lepo sve gore objasnio i jako me obradovalo sto je on sad potvrdio pricu drugih studenata te ustanove...E sad moja situacija je malo komplikovanija. Radi se o tome sto sam ja zavrsio srednju, upisao FON ali jako brzo odustao, finansijski problemi su u pitanju...LINK akademija kao sto kaze  Misewic sluzi za dopunjavanje znanja,e sad ja sam ovu akademiju upisao jer drugi izbor nemam, da placam fax a znam da neam sanse da upadnem na budzet je previse troskova a para nema jbg. Tako da mislim da sam nasao drugi laksi nacin da naucim nesto, naravno upoznat sam sa rizicima zavrsanvanja samo ove akademije ali drugog izbora nemam, nadam se da cu nauciti nesto i NADAM se da cu nacii nekakav posao koji ima veze sa IT poslovanjem i menadzmentom....eto toliko od mene....
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjena slika. Prelazi dozvoljenu velicinu. Ujedno je reklama.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
lepo su ti ljudi rekli , to je strukovni kurs . dakle , ne ochekuj da ce te neko uzimati previshe ozbiljno ako konkurishes za mesto programera ili dizajnera samo sa ovom akademijom bez nekog drugog iskustva ili shkole . ima razloga zashto se to uchi na fakultetima .

  shto se tiche ove administracije (sistema i mreza) to bi eventualno moglo da bude korisno , poshto su za to po pravilu manji kriterijumi . dakle , mogao bi da se zaposlish u nekom servisu , manjoj firmi i.t.d. pa da tako pochnesh karijeru .

 na kraju ostaje ovaj IT menadzment, koji je koristan samo za ljude koji vec imaju posao jer sve neshto sumnjam da cesh negde moci da "menadzerish"  Smile sa 1-godishnjim kursom .   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
razumem ja to da neko zavrsava fax ...ali ako je neko finansijski ogranicen nema izbora ...eto i ja bi voleo da upisem fon i zavrsim za programera ...ali mi treba minimum 8000e da bi zavrsio tu skolu (stan+prevoz+hrana+svake godine placas skolarinu) a ovo zavrsavam da bi dobio kakav-takav posao ...ja ne kazem da cu sada da dobijem mesto direktora i ladim jaja kao vecina kada zavrsi fon...(naucili nesto na fakultetu pa sad odma da budu direktori) to tako ne moze...prvo ti da budes obican radnik ..pa posle dalje i dalje napredujes u firmi prema zasluzi ...ne dolazi se tako lako na mesto direktora...trnovit je put do zvezda.... imam primer komsije koji je zavrsio masinski ...radio je sa obicnim radnicima u firmi da izuci proizvodnju ...nekoliko godina kasnije (sada) radi u jednoj privatnoj firmi ...dobio je sluzbeni auto i postao bukvalno nezamenjiv...plata kolika je tolika je ...bar moze sebi da priusti da kupi garderobu i ne zicka pare od keve i caleta da izvede devojku na pice.... a i danas u srbiji posao ne zavisi od "znanja", nego od debele veze....ipak da uleti covek u jednu firmu u kojoj ne primaju radnike uopste...malo mi je tu nelogicno...
« Poslednja izmena: 21. Sep 2010, 19:51:09 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
misewicu , a koji si kurs izabrao ako nije tajna ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:07:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.