Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:15:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IT-Akademija LINK Beograd  (Pročitano 26844 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Nokia 6500 slide
Kao sto rekoh svestan sam posledica i rezultata al eto lepo reko MIsa trudom do bolje pozicije i boljeg posla....tako to funkcionise uvek...inace hvala svima za info i savete....sad u novembru mi pocinje IT poslovanje pa cu ovde APDEJT-ovati kako i sta u vezi Akademije...
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjena slika. Prelazi dozvoljenu velicinu. Ujedno je reklama.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 6270
Ljudi planiram da upisem ove godine na Link-u smer Cambridge International diploma in Business. Jel zna neko nesto o tome?
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Nokia 6500 slide
Imas sajt na prvoj stranici, udji pise ti sve, bukvalno roman ispisan...
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjena slika. Prelazi dozvoljenu velicinu. Ujedno je reklama.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 6270
Znam sve sa sajta, to sam proucio. Nego me zanimaju licna iskustva ili ako neko nekoga zna, ili je nesto cuo...itd
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia N-shurnaest
Ja sam od kraja oktobra na IT Akademiji, mrezash ... Slichna situacija kao Misewic!
Pa tju preneti utiske ...
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.10
mob
Nokia 6270
Da li je neko cuo za ugovore koji se potpisuju u link akademiji? Cuo sam da postoji clan koji kaze da ako ti se ne svidi i pozelis da odustanes moras da platis punu cenu...

jel zna neko nesto o tome?
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mora da se plati puna cena naravno...sta si ti mislio ...da ono ..pa ja...ovaj neznam....ja bi da predjem u drugu skolu i meni se ovo ne svidja..nema to tamo..ovde rade profesionalci ...ovde se uci ...trazi se znanje,daju se najbolji moguci saveti najbolji moguci programi (daju ti uslove za RAD I UCENJE a ne kao na ostalim visim skolama i fakultetima)...profesori su se poistovetili sa ucenicima(nisu digli nos i ne uzimaju za zub),ali su zadrzali dozu postovanja i profesionalnosti...usmerice te na najbolji moguci tok bez obzira da li si ti beo ili crn...rasne diskriminacije NEMA...kao i politicke/gay populacije i sl....zabranjena je bilo kakva verska-sekta-politicka-itd.propagiranja...sa svima se ophodis ravnopravno i profesionalno...ako nesto neznas u bilo koje doba dana i noci da posaljes poruku profesoru on ti daje savet i sl. jeste skupo ali za razliku od "nasih" domacih (peri-deri-placaj mito) fakulteta je duplo jeftiniji....ovde nema mita...ovde se samo trazi UCENJE I ZNANJE i nista vise ..uspeh ti je 101% zagarantovan....Ove godine zavrsavam ITAcademy tj. dobijamo diplome.

Srdacno,
Misewic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja sam ove godine upisao smijer windows development. Inače se profesionalno bavim programiranjem već 8g ali radim u starom visual fox pro. Mislio sam da će mi ovo dobro doći radi usvajanja novih tehnologija. Moja dosadašnja iskustva su poprilično negativna. Dok nisam upisao stalno sam dobijao mailove a sada ćorak. Jedino što sam dobio je par konfuznih pdf dokumenata u kojima se često spominju pojmovi za koje uopšta nije dat primjer niti su objašnjeni  a mogu samo da zamislim kako to izgleda nekome ko se do sada nije bavio programiranjem. Nisam dobio video materijal a kada sam ih zvao da pitam za isti njihov prvi odgovor je bio da li sam počeo da učim (napad je najbolja odbrana). Kada sam ih pitao zašto je literatura oskudna oni su mi odgovorili da sve što mi nije jasno mogu da pitam profesora a to znači da bih morao da pitam za 70% gradiva i iskreno mislio sam da za 1300 eura neću morati da šaljem hiljade mailova profesorima. Istina profesor odgovori u roku od 1-12 sati ali meni to izgleda kao previše dugotrajan proces. Odgovor profesora na oskudnu literaturu je bio da se ovdje ne uči opširno o nekom predmetu što mi je i jasno ali mislim da literatura nije zadovoljavajuća i za malu količinu gradiva. Video materijal se može gledati i preko interneta ali u međuvremenu dok pišem ovo gledam taj materijal I LJUDI UMIREM OD SMIJEHA KATASTROFA !!!!! PA ONI SAMO PREPRIČAVAJU ONO ŠTO PIŠE U pdf DOKUMENTIMA. Iskreno moj predlog je da za (na sajmu je bila 600 din) uzmete knjigu Visual C# 2008 korak po korak od John Sharpa. Ja sam svoju "školu" platio 1300 eura i iskreno želim da to niko više ne uradi. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mene zanima upis ali na biznis akademiju na kembridz biznis smer...da li znate nekog koga mogu da kontaktiram, ko je isao na ovu akademiju, kakva su iskustva, da li se zaista moze nesto nauciti ili je to neke velika prevara? i pre svega da li su medjunarodno priznate diplome te i sertifikati???? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


daj Boze da nikad nije kasno!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
I moze li se saznati kakva su iskustva ljudi koji su zavrsili ITakademiju? Zanima me znanje kakvo ste znanje dobili?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:15:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.