Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:24:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istrebljivanje jevreja  (Pročitano 51019 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Citat
Е, сад ја вас антисемитисте питам: - Да ли ви искрено верујете у то да  Јевреји, онако беспослени и докони, нису имали паметнијег посла него да смишљају како да поспешују мржњу према себи не би ли лакше завладали светом?.

Cudi me ovakvo naivno laprdanje... Naravno da nisu svi jevreji ucestvovaiu tome...mali krug, relativno, jevreja, je ucestvovao u tome, kao sto i danas ucestvuje dok su ostali samo pioni ... Rothshield , i sve ce vam biti jasno...ili pravilnije receno, Mayer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Ljudi,komunizam tj. jebeni Tito vam je pojeo mozak...
Zar mislite da je sve savrseno?
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Imam samo jedno pitanje. Sta znaci ono "Srpske majke sin, Bizmark" ? Je l' se tu misli bukvalno, ili ja nisam dobro shvatio ?
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Ma pazi pratim Proxija i Mozesdamiga .....evo vec treci dan na forumu.Znaci niko im ne valja,muslimani,jevreji,arapi,ameri,komunisti....ma ne znam gde nisu postovali i svuda je konstantna neargumentovana mrznja prema drugim nacijama,relgijama...narodima i sta ti ja znam.Mislim klinci dajte argumente ,zasto?,kako?,ko? itd.....a,ovo pljuvanje ne ide nigde.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
au ljudi. pa jel radite vi nešto u životu ili samo mrzite sve živo i tako... postojite?
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Nesto ne znam da su se Jevreji istakli u otporu protiv nacista!! Sumnjam da je ubijeno 6 miliona. Ta je cifra daleko manja, jer da Jevreji govore istinu o tome da ih je stradalo 6 milona, ne bi napravili mit o antisemitizmu, iako semiti nisu samo Jevreji. U turskom masakru je pobijeno, oko 1.5 miliona Jermena, pa nisu napravili "antijermenizam". Na zalost, prost Jevrejski narod je samo zrtva svojih mocnih sunarodnika, koji koriste netacnu Jevrejsku tvrdnju da mesija jos nije dosao, i da ce doci, kako bi utrli put ka globalizaciji, i novom svetskom poretku, ujedinjenu celog sveta u ime toboze nekog humanizma. A da su sposobni da ubiju svog, dokazali su na tome kada su razapeli Boga koji ih je izveo iz egipatskog ropstva. Jer razapeli su Sina, a ako su razapeli Sina razapeli su i Oca koji je opstio sa Jevrejima preko proroka kroz celi stari zavet. A tek da nece razapeti neduzne ljude. Ako je neko nasledio farisejske gene onda su to upravo Jevrejski finansijski mocnici. Evo dobili su Izrael, kao zamenu za stradanje u holokustu. I to ne suverenom borbom, nego eto dalo im se na tanjir. Hocu da kazem, ti mocnici rade o glavi i celom svetu i prostim i dobrim Jevrejima. Sad neko rece, pa ako su oni tako mocni, onda nam se ne pise dobro. Da! Ne pise nam se dobro. Ako neko misli da ce se u buducnosti covecanstvo jesti med i mleko, taj se grdno vara.


Jos nesto, za sve one koji blebelcu kao navijeni ovde i na svim ostalim temam i forumima:

Hristos nije Jevrej, niti rabin, nego Bogocovek. A Bog je Bog, jedan i neponovljiv.

Judaizam je spisak etickih propisa koje je Bog izdao Jevrejima kako bi ih moralno pripremio za dolazak Mesije Hristosa, koji ce zakon dat kroz Mojsija otkriti u celokupnoj Istini. Judaizam nije preteca hriscanstva, niti se hriscanstvo otcepilo od judaizma, i bilo sekta u prvim vekovima. Judaizam je samo beskonacni delic Hriscanstva.
« Poslednja izmena: 13. Feb 2006, 20:56:30 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Citat
au ljudi. pa jel radite vi nešto u životu ili samo mrzite sve živo i tako... postojite?

A sta ti radis koj moj???  I znas li uopste, vezano za temu, koji su narodi semiti a koji ne?
« Poslednja izmena: 13. Feb 2006, 21:37:14 od mozesdamiga »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@mozesdamiga - procitaj celu temu pa tek onda pricaj ko je sta rekao a sta nije. Takodje pripazi na ponasanje i izrazavanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
dobro ja znam o cemu se radi i bas zato i pitam doticnog... a nemam pojma koji je tvoj problem sto se tice mog izrazavanja?!Da li sam negde u postu upotrebio vulgarnu rec?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
koj moj? U prevodu koj k*rac? Ne pravi se blesav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:24:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.