Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istraživanje: Srbi se plaše nestanka sopstvenog naroda!  (Pročitano 4600 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
sta je poenta teme? .. da Srbi izumiru i svesni su toga?  Slazem se. Srbi izumiru i svesni su toga. Malo sta mogu da urade po tom pitanju jer im standard i prividno napredna, realno katastrofalno nazadna ekonomska politika drzave u tome zdusno pomaze. STa oces jos da se o ovome prica? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
sta je poenta teme? .. da Srbi izumiru i svesni su toga?  Slazem se. Srbi izumiru i svesni su toga. Malo sta mogu da urade po tom pitanju jer im standard i prividno napredna, realno katastrofalno nazadna ekonomska politika drzave u tome zdusno pomaze. STa oces jos da se o ovome prica? 

pa iskreno trebali bi se malo vise posvetiti tim bitnim temama (ekonomija) koje si nabrojala kako ne bi dolazilo do ovakvix pesimistickix zakljucaka i pronoza, dokle od je tema broj 1 srpstvo i "srspke zemlje" i od napretka i prosperiteta koji je temelj i za bolji natalitet nema nista
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Е срећа па се ти Мокили разумеш у стрепње, жеље и очекивања становника Србије, и то са научног становишта ...

генијалан текст иначе, таман достојан твојих копипејстованих бисера покупљених са www.truebosnianhistory.ba ...  Smile

Citat
da Srbi izumiru i svesni su toga?  Slazem se.

eeee ... то су тешке речи ... на изумирање мислим. Пази смањење наталитета у таквим и таквим условима није ни близу изумирању ... неку разлику треба направити ...  Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2010, 01:04:02 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
Citat
pa iskreno trebali bi se malo vise posvetiti tim bitnim temama (ekonomija) koje si nabrojala kako ne bi dolazilo do ovakvix pesimistickix zakljucaka i pronoza, dokle od je tema broj 1 srpstvo i "srspke zemlje" i od napretka i prosperiteta koji je temelj i za bolji natalitet nema nista

Kome je tema srpstvo i srpske zemlje? Sta bre lupetas. Ako si ti opterecen tom temom ne mora da znači da smo i mi ostali. Nama se ta priča završava sa onom temom na politici a tebe očigledno ganja po ceo dan, sanjaš je, pišeš o tome, sam tako u sobi pa kontaš i sastavljaš playliste kretenskih tekstova za jedan forumski dan. Ti bi bre umro da nema Srba i da nema o kome da razmišljaš po ceo jebeni dan. Nikako da skapiraš da si nam i ti i tvoj narod i okruženje zadnja rupa na svirali u životu u okviru. Pa ti sad radi šta ti volja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
У суштини оно што Ванјо хоће да каже је да нам пуца гаћни ластиш за вас пирамидалне стенице


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Пази смањење наталитета у таквим и таквим условима није ни близу изумирању ... неку разлику треба направити ...  Smile

Dugorocno gledano blizu je izumiranju, uzmi pogledaj cifre, jezive su. "U takvim i takvim uslovima" je krucijalni deo, jer takvi uslovi opstaju i dalje, sa tendencijom jednog duzeg zadrzavanja. Poslednja istrazivanja nekog naseg istrazivackog centra pokazuju da bi ovakvim odnosom nataliteta i mortaliteta u Srbiji trebalo da opstanemo do neke 2200 godine.. bio tekst u Politici, jeziva informacija. Za mene je to izumiranje naroda, a sad mozemo da ga zovemo kako god.

A za posvecivanje ekonomskoj situaciji .. necu ni da odgovaram. Slosi mi se. Danas prelazim kolima preko zeleznickog mosta .. na Brankovom - katastrofa. Na gazeli - urnebes, sve stoji. ALi zato Beograd ima dva nova trzna centra povrsine milijardu kvadratnih metara sa svim STRANIM brendovima gde se utrosilo enormno mnogo novca. Jel uocljiva poenta? .. ili treba vama "demokratama" da se crta i oboji zasto Srbija ide u propast i zasto je kolektivna svest presla sa "da, zanima me politicka situacija u zemlji" na "ne zanima me nista, jer danas treba da zaradim za parizer".

Koje crno Srpstvo i Srpske zemlje .. o cemu ti pricas decaku ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
ili treba vama "demokratama"

 Smile ... последњи пут демократа 05.10.2000  Smile

Citat
"U takvim i takvim uslovima" je krucijalni deo, jer takvi uslovi opstaju i dalje,
Био је и текст о томе како Швабе очекују велики удар на пензиони систем када генерације рођене у бејби буму после ДСР крену да одлазе у пензију, тако да нису само услови у питању, Швабе их после ДСР сигурно нису имале ... То што смо ми постали размажена нација где се двоје неће одлучити да постају родитељи док им све не буде потаман, не знајући да ником никад није све било баш како треба ... то је ствар која је променљиве природе ... предвиђање трендова је зајеб у старту, то би требало да је јасно, таква предвиђања су ад хок ... за дневне потребе ...  мада сам се прилично забринуо када сам прочитао да ће последња природна плавуша бити рођена таман негде око 2200 у Финској ...  Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2010, 01:40:07 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
nisam na tebe mislila  Smile

a ovo za razmazeni naciju, ima i toga, a ima i mnogo cega drugog. Recimo, ostanes bez posla kad se vratis sa porodiljskog bolovanja, jer tvoja uloga majke ne odgovara tvom poslodavcu. Firma trpi. I sto sta jos ..

Ne mozes da kazes da je isto podizati dete u uslovima koje su imali nasi roditelji npr, kad od jedne plate lagodno kupis televizor i ves masinu (moja majka, 1988 godine) i u danasnjim uslovima kad televizor otplacujes 12 meseci i jedva krpis za ratu, a moro si i da se odreknes recimo interneta jer nemas i za jedno i za drugo. O sloju drustva na margini necemo ni da pricamo, to je posebna zalosna tema.

Ovde su grozni uslovi za zasnivanje porodice, nije bitno sta ja mislim o tome. CInjenicno stanje je takvo. Ne mogu da osudjujem majku ili oca koji odlaze potomstvo zato sto nema cime da prehrani buducu porodicu. Mi kad pricamo o situaciji uvek nekako pricamo o onom najmnogobrojnijem "siromasnom srednjem sloju", ali statistika kaze da u Srbiji zivi 75% siromasnih, dakle taj srednji sloj o kome mi pricamo je ovde manjina. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ортакињу је потенцијални будући шеф лагано и изокола кроз неку ''како ти себе видиш у некој скоријој будућности'' причицу испитивао да ли планира у скорије време да затрудни илити ако планира да је не запошљава ... за то и још неке ствари везано за будуће младе маме  Smile ... е за то бих бесио на сред Теразија ... али ту је држава крива, то је тако и нема смисла кукати над просутим млеком ...

Ово за телевизоре од једне плате ... ееее бре ... па данас их бар можеш куповати за неке бедне паре у односу на некадашње питајкурацколико стотина марака телевизоре сумњивих марки  Smile

Услови јесу грозни ... али то ти је онај фазон ''а шта ако ...'' ... добар део људи нема херца да покуша, размишљајући нон-стоп о хиљаду и једној ствари која може поћи наопако ... иако му дете неће умрети од глади или зиме за разлику од некада ... наталитет јесте отишао у 'рац али ту нас је индустрија кондома мало сјебала  Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2010, 02:06:24 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa dok god mortalitet bude sljakao, taj nedostatak buducnosti je moguc
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.