Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Истраживање" о ставовима средњошколаца у Србији  (Pročitano 9839 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
HTC Wildfire S
E ljudi ovo je skroz super majke mi. Smile
Sad baš prelistavam.
http://www.helsinki.org.rs/serbian/hsveske.html
Pronašao sam WC-štivo za naredne 2 nedelje. Smile

 Smile Smile Smile Svaka cast na hrabrosti, ja od ovoga mogu samo dijareju da dobijem... moze bre da se umre od ovoga  Smile Smile Smile Pa gori su od najgore sekte - u poredjenju sa njima oni deluju kao mnogo fina i nevina decica. Zlo...  Smile

Ma nemoš da veruješ kol'ko je dobro.  Smile (Takođe je neverovatno da ih neko zaista plaća za ovo.  Smile )
Slušaj ovo (ako mi ne zamere moderatori na off-u):


Citat
U protekloj deceniji manjine su bile na udaru politike "tihog etničkog čišćenja", posebno Hrvati (u toku rata u Hrvatskoj  ), Bošnjaci (u toku rata u BiH) i Albanci  (u toku cele decenije). 

 Smile

Citat
Prihvatanje imena Bošnjak je važno iz, najmanje, dva razloga: prvo, zbog toga da bi se izbeglo ponavljanje iskustva iz popisne 1991. godine, kada je jedan broj Bošnjaka svrstan u grupu "Jugosloveni" i, drugo, zato što pitanje samoimenovanja pripadnika jedne zajednice sadrži u sebi snažan eksplozivni potencijal.

xD Smile

Sveska broj 15

Ja bi ovo prodavao u apoteci.  Smile

Moram do kafane, inače bi nastavio da uživam u čitanju. Smiley
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
Meni nikad neće biti jasna ta podela... jel smo mi isti narod il nismo? Smile mislim, pazi, došo iz Žibanovaca da živi u Beogradu... ajde da ga razapnemo Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Ne potpaljuj vatru glupostima i kompletnim masenjem poente, to niko nije rekao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
vidis da te voli pa ti se slihta heehe

:flower:

ovo istrazivanje rade protuve kao sto je ovaj gnefcz vatreni navijac zvezde lol


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
Ne potpaljuj vatru glupostima i kompletnim masenjem poente, to niko nije rekao.

Ma ni na kraju pameti mi nije potpaljivanje... nego ni ovo nema veze ni sa čim
Ово није више Бе-Ге, него Бе-Ги.  Smile

Čemu to Smile
« Poslednja izmena: 15. Sep 2011, 00:48:32 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2

Ово није више Бе-Ге, него Бе-Ги.  Smile

Čemu to Smile

udji u neku drzavnu ustanovu i sve ce ti se samo kajsti.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Meni nikad neće biti jasna ta podela... jel smo mi isti narod il nismo? Smile mislim, pazi, došo iz Žibanovaca da živi u Beogradu... ajde da ga razapnemo Smile
Они мисле да нисмо.
Време је да се са тиме помиримо. Smile
Citat
udji u neku drzavnu ustanovu i sve ce ti se samo kajsti.
Smile
Citat
Od ukupnog broja otvoreno homofobičnih, u 22 odsto slučajeva smatraju da pripadnici seksualnih manjina zaslužuju batine. Protiv toga je 58 odsto, a 20 procenata njih je neodlučno. To je velika razlika u odnosu na 60 procenata iz istraživanja 2009, koji su podržavali nasilje prema gej populaciji.
''парада поноса'' даје прве разултате.
Citat
U ekstremnim stavovima prednjače muškarci – šest puta više njih smatra da pripadnici LGBT populacije zaslužuju batine.
Наравно, није политика за жене.
Citat
Posmatrano po gradovima, Beograd je pokazao najveći stepen homofobičnosti
У Петровграду, Новом Трговишту и Новом Саду има доста мањина, тако да београЏани нису имали неку конкуренцију.
Џабе, кад нико од испитаних неће стати наспрам окупаторске полиције.
Citat
Skoro trećina ispitanika se slaže sa ocenom da je žena ispunjena tek kada postane majka, a gotovo 40 odsto mladih momaka i devojaka misli da žena nije potčinjena u srbijanskoj porodici. Da je nasilje u porodici problem veruje 60 odsto učenika i učenica. “Žene bi trebalo više da rađaju, da bismo opstali kao nacija” veruje 40 posto srednjoškolaca, a tek nešto više od 20 procenata njihovih vršnjaka se ne slaže sa ovom tvrdnjom.

Svaki deseti ispitanik smatra da žena ponekad zaslužuje batine, a velika većina (skoro 80 odsto) ne odobrava nasilje nad ženama. Nešto veći stepen konzervativizma u odnosu na ostale gradove pokazali su stanovnici Novog Pazara.

Na pitanje o abortusu, konzervativne odgovore dalo je skoro 32 odsto učenika, isti je postotak onih koji su izneli umereno konzervativne stavove, dok je 25 odsto njih dalo nekonzervativne odgovore. Loš pokazatelj predstavlja i činjenica da se trećina devojaka zalaže za zabranu abortusa, 29 posto ih je neodlučno, a skoro 40 odsto njih se ne slaže s tim.
Мало... Smile
Citat
Tako preko 70 odsto srednjoškolaca podržava stav da žena ima pravo da odlučuje o svom životu i telu
Превише... Smile
Citat
da medju Beogradjanima i urbanim svetom nema pedera i lezbejki, da je pederluk ukorenjen u malim sredinama i da se Beograd puni pederajem kroz hiljade studenata iz unutrasnjosti. Deca misle da je biti gej "in" i u besomucnim pokusajima da budu razliciti od mora svojih vrsnjaka u jednom velegradu kakav je za njih Beograd (tuzno ali to sad nije tema), dobijamo homoseksualnost kao trend, kao resenje za privlacenje paznje, kao ekstrem koji skrece paznju na pojedinca koji inace pati od nedostatka paznje i verovatno i ljubavi, bilo koje ozbiljnje emocije, pravog prijateljstva i sl.
Smile
Citat
ко је дозволио нацистичкој,геноцидној,дегенеричној,копрофилској и некрофилској организацији знаној под именом хелсиншки одбор за људска права да врши анкете по средњим школама?
иван стамболић- слободан милошевић- др зоран ђинђић!
Citat
Poenta je da ja poznajem samo jednog geja koji je rodom iz Beograda. I on zivi u inostranstvu od svoje 17. godine
је л' би села са њим у клупу? Smile

E ljudi ovo je skroz super majke mi. Smile
Sad baš prelistavam.
http://www.helsinki.org.rs/serbian/hsveske.html
Pronašao sam WC-štivo za naredne 2 nedelje. Smile
Препоручујем ''књиге'' Савременици фашизма 1. и 2.

http://www.helsinki.org.rs/serbian/doc/Ogledi14.pdf

http://www.helsinki.org.rs/serbian/doc/Ogledi15.pdf

Нажалост СЛУЖБА је забранила невероватна дела Србске мисли и ми, Срби, данас о др Малешу, др Светиславу Стефановићу, др Иванићу, Станиславу Кракову... не знамо ништа, Велмар-Јанковић се помиње као отац чланице дс-а, др Костић по покојном Вокију, а од Црњанског се афирмишу само романи наспрам његових ванвременских есеја, новинских чаланака, путописа, критика...Његову задужбину држе профе са безбедносно проверених београЏанских факултета: никола милошевић,некад, мило ломпар, данас.

Препоручујем и студију ''положај жена у речнику ''колаборационистичког''...''

Да се соколићи надахњују...
« Poslednja izmena: 23. Sep 2011, 12:33:16 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Citat
udji u neku drzavnu ustanovu i sve ce ti se samo kajsti.
Smile

a jel mrdas glavom levo desno dok se smejes ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Citat
Џабе, кад нико од испитаних неће стати наспрам окупаторске полиције.

Dok ti, vrlo hrabro, svaki dan izlazis na Burek da se boris protiv iste!
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Citat
Џабе, кад нико од испитаних неће стати наспрам окупаторске полиције.

Dok ti, vrlo hrabro, svaki dan izlazis na Burek da se boris protiv iste!
Време кад су се будале ''из унутрашњости (из Србије)'' бориле да београЏаним буде боље је давно прошло.
На срећу!

Ако ти ''лгбт'' сметају организуј се са gottago,  MunkaZe, hkj, Roki_09, G_n_e_f_c_z, bookee ...

Али изгледа, да вам, не сметају. Smile
 
Што се може рећи и за брозове официре... Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2011, 09:56:11 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.