Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istinite centurije i prorochanstva ....  (Pročitano 6369 puta)
27. Dec 2006, 07:27:17
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
 po zahevu chitalaca Smile otvaram temu u kojoj bi mogla da se iznose predvidjanja i prorochanstva astrologa,zvezdochataca i inih proroka i vracheva-pogadjacha . molim samo da se poshtuje par pravila :
- nemojte da preterujete sa humorom (tipa :komshiji stevi ce da crkne krava i sl Smile)
- izbegavajte da shaljete prorochanstva koja su se vec ispunila u trenutku slanja (tipa djindjic ce da bude ubijen ...)
- gledajte da rezultati prorochanstva mogu da se provere (odnosno ne shaljite prorochanstva o dogadjajima iz 2515 ili o milisavu-zidaru iz pozarevca Smile)

za pochetak ,evo par prorochanstava nikole stojanovica ,za koga makishon tvrdi da je ugledan astrolog:

1.invazija muslimana na Balkan 2011, kao i treći svetski rat iste godine
2.dijaspora osvaja vlast i pobeđuje na izborima u Srbiji. Dolaze nam potpuno novi i nepoznati ljudi… ( komentar: jedva čekam !)
3.atentat na Đukanovića

- takodje ,aiwass je prorekao da ce se kosovo otcepiti (sledece godine ,ako sam dobro razumeo ?)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Nisam bas bukvalno prorekao, nisam dovoljno upucen u to da bi bio siguran ali u znaku albanca je Uran koji oznacava neku vrstu sirenja. Ako im izadje iz znaka onda nista od toga. Smiley  Mora da se sagledaju aspekti Srba.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile ovo je extra. osmanlijsko carstvo ponovo osvaja srbiju tj, beogradski pašaluka o onda dolaze gastosi da nas spasu i  donesu stabilnost u parlament a onda reše da roknu đukanovića da bi opet vladali cgom Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Nisam bas bukvalno prorekao, nisam dovoljno upucen u to da bi bio siguran ali u znaku albanca je Uran koji oznacava neku vrstu sirenja. Ako im izadje iz znaka onda nista od toga. Smiley  Mora da se sagledaju aspekti Srba.
proreko pa poreko Smile necesh se tako lako izvuci Smile ima da napishesh to prorochanstvo ,no matter what .... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
I bre necu jedno, nego 10, mlad sam ja ima vremena  Smile. Napisao bi prorocanstvo o bubasvabama nego je vec napisano, evo otkricu ti tajnu, nadzivece nas bubashvabe  Smile.

Salim se, ne ozb nisam uopste dovoljno proucavao astrologiju naroda i drzava, da bi bio siguran da ce albanija da dobije Kosov. Ali kao sto rekoh - Uran = sirenje. A oni naselise 90 % Kosova.

IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ja sam mislila da otvorimo ozbiljniju temu..no dobro... Smile Neka ide sve na gomilu  Smile

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
evo sad ozbiljno - po mnogim americhkim i jevrejskim sajtovima se nalaze prorochanstva u smislu da ce rusija izvesti invaziju na izrael (ili da ce pomagati iranu i arapima da izvrshe tu invaziju). takodje navodi se da je putin antihrist koji ce u  godini 2011 dovesti do opshteg nuklearnog rata (vidi prorochanstva n.stojanovica) Smile i da ce sveti duh sici da spase izrael i usa Smile takodje se pominje mogucnost ogranichenog nuklearnog rata izmedju izraela i irana u 2007. i da ce asteroid pogoditi zemlju (najverovatnije ameriku) i raspasti se u 7 delova takodje sledece godine ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
 Smile
kada se otkuca broj onog aviona koji je udario u EmpireState bliznakinje u nekom cudnom fotun dobiju se sledeci simboli

Avion > zgrada > zgrada > smrt (lobanja sa 2 koske) > Hexagram (davidova zvezda )

Sveti duh bash Izrael i Ameriku da spasi! Da li postoji prorocanstvu u kom jevreji nisu spashavani.... meni tu nesto mnogo smrdi...
« Poslednja izmena: 28. Dec 2006, 08:39:19 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ja se izvinjavam,ali vise apsolutno ne vjerujem u ta prorocanstva.
sjecam se,imala sam nekig 5-6 godina to je bilo 92/93 i tada se pricalo da ce 2000 da se dogodi smak svijeta.Posto nisam znala sta je to pitala sam majku koja mi je rekla da to znaci kraj svijeta....i tako sam ja danima i danima plakala(qq umrijecemo svi) naravno majka je imala ziva da se pojede zasto mi je i objasnila znacenje tog pojma....naravno ja sam na to brzo zaboravila,dosla je i ta famozna 2000 i nista od toga se ne desi  Smile
onda se sjecam da je bilo price da ce SICG da zahvati 2002 opste rasulo,bice krvi do koljena...ko prezive jeshce zlatnom kasikom......i sta se od tog desilo ://///
onda u septembru je prognoziran katastrofalni zemljotres u CG....naravno ni od toga nista,sad ga prognoziraju za maj-jun........
cinjenica je da su se neka prorocanstva ostvarila,ali koliko njih je navedeno vala je neko moralo postti stvarnost......
a<li ok to je samo my opinion  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
(vidi prorochanstva n.stojanovica)

To nisu proročanstva to su prognoze. Astrologija se ne bavi prorokovanjem Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.