Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:56:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istinita prica - prokomentarisite  (Pročitano 8549 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Sensation
Shto je neko rekao: "Najuspeshniji brakovi su zasnovani na lazhima."
Ali, ipak bi trebalo da kazhe muzhu... What will be, will be... What will be, should be.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
 ma najbolje je da autor teme nekako dojavi "jovaninom" muzu shta se deshava - npr anonimnim pismom ili SMS-om  Smile Smile

i onda da nam posle pricha sve grozomorno-krvave detalje ,kako je radila sekira ili motorna testera ....  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am hot!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 699
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5200
slažem se
IP sačuvana
social share
I m sexy
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


da, to sam ja, malo sam posrnula...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E72
E ovako, pre nego sto krenem u dalje objasnjenje, samo da napomenem da ja NISAM ta o kojoj se radi, kako su neki pomislili. Ja jos uvek nisam udata i nemam dece. A svrha postavljanja ove teme je bila da cujem i druga, objektivna misljenja, posto ja, definitivno ne mogu da budem objektivna.

Napravila je kermes iz koga će pre ili kasnije ispasti mnogo patnje. Patiće njena deca, patiće ona, muž i ljubavnik. Najgore će ipak biti deci. Ne može se dugo živeti u lažima.
U pravu si, i ja mislim da ce deca najvise patiti u svemu tome.

nije mi jasno kako neko moze biti tako sebican.

ne kazem da ja nisam sebicna, ali ja sam neudata, nemam decu, slobodna.

a ona, udala se, rodila decu muzu, a sad hoce da se vrati u period pre udaje. da glumi neku zanosnu, ne znam ti ni ja sta ...

kriza srednjih godina.
 
Vidis, to je i meni palo na pamet, da hoce da se vrati u period pre udaje. Jako mlada se udala, mislim sa tek napunjenih 18 godina i onda hoce sad to da nadoknadi.

Kažeš umetnik?  Smile Pa verovatno je jako maštovita veza!
Nemam reči... da mu rodi dete, ali prvo da malo nek proba da živi sa njim i svojom decom, pa da vidimo kako će joj materinski instikt proraditi! Smile


Pa.. verovatno jeste mastovita veza, nisam ulazila u detalje. Koliko ja znam, on njenu decu voli i super se slaze sa njima, tj slagao se lepo dok je dolazio u kucu i druzio se sa njihovim ocem, jer je taj ljubavnik njihov prijatelj, bio... Smile


U čemu je onda rizik, zašto ga ne napusti? Smile
Nisam stigla sa njom da popricam temeljno, ali mislim da se plasi kako ce okolina reagovati. Kad kazem okolina, mislim njeni roditelji, prijatelji itd.

Zato sto voli da joj zivot bude napet i uzbudljiv... i da sedi na dve stolice.... pozeljnost - to je najveca droga...
A mozda je i zbog toga.  Smile

...Malo vishe je "posrnula".......................................
Hahahah.. rekoh vec, ja nisam ta.... Smile

Nisu prethodna deca manje vredna, ali je zena do te mere ponesena novom strascu, da smatra da ce krunisati tu vezu detetom, tj zeli da ima dete sa covekom koji joj priredjuje toliko, neke, da kazem, srece.
Ali to je trenutna zanesenost, nesto sto nema nikakvu realnu podlogu, ta zena je jednostavno zaslepljena tim muskarcem i uopste ne uvidja realnu situaciju. Ona zeli da rodi njegovo dete, bez obzira na sve i svakog, iako nema objektivne mogucnosti za to, cega je i ona sama svesna, ali to ti je klasicno zanosenje. To je sebicno do bola, a da ne pricam koliko je u ovom scenariju pogresno i bolesno ...

Elem, tema glasi: prokomentarisite, pa samim tim: Gospodjo, na kraju krajeva ostacete sami, ili nezadovoljni, a pritom cete sebi prebacivati do kraja zivota svoju nesmotrenost i sebicluk.Ostajanje uz muza jer sami niste u mogucnosti da se izdrzavate, a razlog rastave bio bi preljuba (a ne nesto izmedju vas i muza sto bi uzrokovalo rastavu), je otprilike dno svih dna koje ste mogli da dotaknete noznim prsticima. A pascete i dupetom na dno, ako vas covek resi da se tera sa vama po sudovima dokazivajuci da ste preljubnica koja malo zaradjuje. Eto scenarija u kome ostajete sami, bez dece, uz Marka koga ta situacija prosto odusevljava. Ali on vas voli i tako je divan ... bullshit.



Lepo receno. Da li mogu da iskoristim nesto od ovoga sto si rekla, kad budem pricala sa njom?


ma najbolje je da autor teme nekako dojavi "jovaninom" muzu shta se deshava - npr anonimnim pismom ili SMS-om  Smile Smile

i onda da nam posle pricha sve grozomorno-krvave detalje ,kako je radila sekira ili motorna testera ....  Smile Smile Smile Smile
Pa nadam da nece morati da dodje do toga da ja njemu kazem, makar i anonimno. Sve se nadam da ce joj doci iz dupeta u glavu da zaboravi ljubavnika, i da ce da shvati da je sve to samo prolazno sa njim.


Hvala svima na komentarima, kao sto rekoh, zelela sam jos necije misljenje povodom ovog, jer ja ne mogu da budem objektivna.
IP sačuvana
social share
Moja Virtuelna Galerija
~~Best times are yet to come~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20

ma najbolje je da autor teme nekako dojavi "jovaninom" muzu shta se deshava - npr anonimnim pismom ili SMS-om  Smile Smile

i onda da nam posle pricha sve grozomorno-krvave detalje ,kako je radila sekira ili motorna testera ....  Smile Smile Smile Smile
Pa nadam da nece morati da dodje do toga da ja njemu kazem, makar i anonimno. Sve se nadam da ce joj doci iz dupeta u glavu da zaboravi ljubavnika, i da ce da shvati da je sve to samo prolazno sa njim.


 pa ako se ti stidish ili ne zelish da kazesh muzu ,javi meni njihove podatke i ja cu da mu dojavim  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


da, to sam ja, malo sam posrnula...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 307
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E72

ma najbolje je da autor teme nekako dojavi "jovaninom" muzu shta se deshava - npr anonimnim pismom ili SMS-om  Smile Smile

i onda da nam posle pricha sve grozomorno-krvave detalje ,kako je radila sekira ili motorna testera ....  Smile Smile Smile Smile
Pa nadam da nece morati da dodje do toga da ja njemu kazem, makar i anonimno. Sve se nadam da ce joj doci iz dupeta u glavu da zaboravi ljubavnika, i da ce da shvati da je sve to samo prolazno sa njim.


 pa ako se ti stidish ili ne zelish da kazesh muzu ,javi meni njihove podatke i ja cu da mu dojavim  Smile Smile Smile Smile
hehe. Sto si pozrtvovan. Ti bi izgleda samo zeleo da slusas krvave detalje o tome sta se desavalo kad je on saznao.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2007, 18:28:52 od Cupricanka »
IP sačuvana
social share
Moja Virtuelna Galerija
~~Best times are yet to come~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Dealio
Citat
ne znam zasto ali nikada nisam pozelela da budem sa drugim dok sam bila u braku ..........valjda sto sam takva osoba
verovatno to ima najvise smisla...
neko moze da zivi sa sobom posle prevare-neko ne...
ako "jovana" moze da za citav zivot stane iza takve odluke (a sumnjam da moze)
onda nije vazno ni sta mislis ti Cupricanka,ni mi,a ni njena okolina...
svako funkcionise po svojim moralnim odlukama..

e sad,neka dobro razmisli sa cim je uopste u stanju da se "nosi"....
« Poslednja izmena: 16. Dec 2007, 20:11:01 od lamal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
[qu
hehe. Sto si pozrtvovan. Ti bi izgleda samo zeleo da slusas krvave detalje o tome sta se desavalo kad je on saznao.  Smile

pa to i jeste poenta cele priche ... prevara ,ljubomora,krvava osveta ,shakespeare ... i.t.d.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Pa nadam da nece morati da dodje do toga da ja njemu kazem, makar i anonimno. Sve se nadam da ce joj doci iz dupeta u glavu da zaboravi ljubavnika, i da ce da shvati da je sve to samo prolazno sa njim.

To bi ti bila najveća greška.
Neka svako živi svoj život! Da li je ispunjen lažima , prevarama ..ipak je to private.
To što je tebi poverila svoj mrak, ne daje ti pravo da ga puštaš međ njenu decu i muža
Odkud znaš kakve bi to moglo sve posledice da izazove...elem...već će to ona sve sama reći ...na ovaj ili onaj način....ili će on saznati ( ukoliko već ne zna ).
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
pa to i jeste poenta cele priche ... prevara ,ljubomora,krvava osveta ,shakespeare ... i.t.d. Smile Smile

ljubav si zaboravio ... ljubav
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:56:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.