Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istina o smrti Katarine Jankovic?  (Pročitano 52601 puta)
23. Avg 2005, 02:00:38
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
 Baba, deda i ujak trogodišnje K. J. pred istražnim sudijom u Beogradu

Devojčica je ubijena na svirep način

BEOGRAD - Strašno je. Ne znamo da li je istina ono što su objavile novine o uzroku smrti naše K. J. Ako je tačno da joj je smrtonosna povreda naneta nekim predmetom, onda Mališa i Ana ne treba da odgovaraju za seksualno zlostavljanje, već za ubistvo na svirep način, za šta je mnogo veća kazna - rekao je juče za „Blic“ Relja Filipović, ujak trogodišnje K.J., koja je preminula 17. jula i za čiju smrt su okrivljeni njena majka Ana Filipović (26) i njen mladić Mališa Jevtović (31).

Reljini i Anini roditelji, Darja i Rodoljub Filipović, kao prvi svedoci, juče su u Palati pravde istražnom sudiji Draganu Ćesaroviću ispričali sve što su znali o Aninom i Mališinom odnosu i njihovom ponašanju prema K.J.

- Još ne mogu da verujem da našeg sunašca nema, a da je za to kriva Ana koja je nekada bila naša ćerka, a u stvari je monstrum. Ne znam zašto se sada, kada joj je dete mrtvo, ne dozove pameti i ne ispriča sve, bez obzira na posledice - plačnim glasom ispričala je Darja Filipović, dok je njen suprug Rodoljub davao izjavu istražnom sudiji.

- Ne znam da li za njih postoji kazna. Samo bih volela da postoji osoba kojoj bi ona bila do kolena, kao K.J. njoj, i da je svaki dan vodi u šumu. Samo da svakog dana doživljava isti onaj strah kao naše sunašce koje nikome nije naudilo - kaže Darja.

Baba i deda male K.J. juče su istražnom sudiji predali fotografije s devojčicinog rođendana, 22. juna, na kojima se uočljive modrice na njenom desnom obrazu i pored desnog oka. Ana im je, kako kaže Darja, tada rekla da je u Tašmajdanskom parku neka devojčica gurnula K.J. s tobogana. Ni na kraj pameti, navode oni, nije im bilo da je dete zlostavljano.

- Osećam krivicu što nisam reagovala. Ali, jednostavno, Ana je uvek imala dobro opravdanje za modrice na telu K.J. - kaže Darja.

Ivana Stojanović, Anina drugarica koja je kobne nedelje odvezla Anu Filipović, Mališu Jeftovića i K.J. u Gradsku bolnicu, juče je čekajući da da izjavu istražnom sudiji ispričala nove pojedinosti o Aninom i Mališinom odnosu.

- Ana je u njega gledala kao u boga. Ne znam zašto. K.J. je nekoliko dana pred smrt, kada je bila s Anom u mom salonu, rekla da se „plaši Mališe“. Ana je viknula na nju: „Šta pričaš, još će neko pomisliti da je Mališa bije“ - ispričala je Ivana.

Ivana kaže da ju je Ana pozvala kobnog dana predveče i pitala je šta da maže detetu na otoke. Ubrzo ju je ponovo pozvala i rekla: „Dete mi umire!“

- Čim sam došla po njih, videla sam da je K.J. otekla, da ima modrice, da joj je koža čudne žute boje. Rekla sam Ani: „Dete ti je mrtvo“, ali ni ona ni Mališa nisu reagovali - kaže Ivana.

Jučerašnje ispitivanje svedoka okončano je posle šest sati saslušanja Darje i Rodoljuba Filipovića. Ispitivanje svedoka nastavlja se sutra iskazima devojčicinog ujaka Relje Filipovića i Ivane Stojanović. Nezvanično smo saznali da je Okružno tužilaštvo predložilo da se saslušaju i komšije devojčicine majke, nakon čega se očekuje veštačenje devojčicine garderobe i obdukcionog nalaza.

Blic \ A. Ž. Adžić - M. Prelić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U bilo kojoj razumnoj zemlji, ovakav slucaj, koji dobije ovoliko publiciteta, bio bi resen za par dana, kod nas...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
mob
LG T385
..Po kratkom postupku..ubiti kurvu i tog pedofila na gradskom trgu..metak u potiljak..  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

spomeni me u molitvi tvojoj

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 10
Ne treba im dozvoliti psihijatrijsko lečenje i oslobađanje pod nekim dijagnozama to zlo u nukleusu treba razneti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Istraga o zločinu na Zvezdari

Ujak devojčice odbio da svedoči

BEOGRAD - Saslušanjem Relje Filipovića i Ivane Stojanović u Okružnom sudu nastavljena je istraga protiv Mališe Jevtovića (31), osumnjičenog za protivprirodni blud i obljubu nad trogodišnjom K.J., i devojčicine majke Ane Filipović (26), koja se tereti za kršenje porodičnih obaveza i saučesništvo.

Relja Filipović, brat osumnjičene Ane i ujak K.J., iskoristio je zakonsko pravo da kao najbliži srodnik žrtve i osumnjičene ne svedoči. On je istražnom sudiji rekao da nema šta da kaže o događaju, pošto u to vreme nije živeo u kući.

Stojanovićeva, inače komšinica koja je Anu, Mališu i devojčicu prevezla do KBC „Zvezdara“, izjavila je da je po njenom mišljenju K.J., kada ju je videla, najverovatnije već bila mrtva, pošto nije primetila nikakve znake života. Ona je rekla i da nikada nije prisustvovala nijednom maltretiranju pokojne devojčice.

Saslušanje svedoka nastavlja se 31. avgusta, kada bi eventualna saznanja o stravičnom zločinu, kao i događajima koji su mu prethodili, pred istražnim sudijom Draganom Ćesarovićem trebalo da iznesu devojčicina prababa Slavka Cvetković, kao i dve komšinice Ane Filipović.

Kako saznajemo, istražni sudija je dao nalog da se izvrši veštačenje obdukcionog nalaza radi utvrđivanja mehanizama nanošenja povreda koje su dovele do smrti K.J. Takođe se očekuju i DNK analiza, rezultati neuropsihijatrijskog veštačenja osumnjičenih i veštačenje tragova sa devojčicine garderobe.

Po završetku veštačenja i saslušanja preostalih svedoka, tužilaštvo će odlučiti da li će ostati pri optužbi za seksualno zlostavljanje i kršenje porodičnih obaveza ili će na osnovu prikupljenih dokaza prekvalifikovati delo u ubistvo na svirep način, za koje je zaprećena maksimalna kazna od 40 godina zatvora.

Mališa Jevtović je osumnjičen da je u Zvezdarskoj šumi silovanjem naneo teške povrede maloletnoj J.K, od kojih je devojčica 17. jula preminula, a njena majka Ana Filipović se tereti da mu je u tome pomagala. U saopštenju policije, izdatom posle njihovog hapšenja, navedeno je da je Jevtović, koji je bio u vezi s Filipovićevom, njenu trogodišnju ćerku u više navrata odvodio u Zvezdarsku šumu, i dok je majka čekala, seksualno se iživljavao nad detetom, usput je rukama i nogama udarajući po glavi i telu.

Jevtović i Filipovićeva su negirali policijsku verziju događaja, tvrdeći da je devojčica povrede zadobila padom s kreveta, posle čega su je odmah odveli u KBC „Zvezdara“, gde je dete je umrlo na odeljenju, nakon čega su lekari, zbog povreda koje je imalo na telu, slučaj prijavili policiji.

Blic \ M. Prelić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Svedoci ne znaju ništa o maltretiranju K. J.

BEOGRAD - Saslušanjem prababe Slavke Cvetković i dve komšinice, juče je u Okružnom sudu završeno saslušanje svedoka u slučaju smrti trogodišnje K. J. iz Beograda.

Sva tri svedoka su juče pred istražnim sudijom Draganom Ćesarovićem izjavila da ništa ne znaju o maltretiranju K. J, već samo da su primetili da je devojčica dan pre smrti bila bolesna i da je imala temperaturu. Prababa je ispričala da je Ana u poslednja tri meseca promenila ponašanje i postala agresivna prema detetu i okolini, kao i da je jednom prilikom videla da je tukla devojčicu. Prababa je istakla i da se K. J. plašila osumnjičenog Mališe Jevtovića.

Sud je zatražio od policije izveštaje veštačenja garderobe i DNK analize, a očekuje se i da se izvrši veštačenje obdukcionog nalaza.

Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Zelela sam na ovaj nacin da se obratim svima koji su ne upuceni ili koje nesto zanima...ja sam Jedna od dve komsinice koja je juce bila saslusavana....Ceo zivot zivim u istoj zgradi sa Anom,a Kaju sam volela,a volim je i jos uvek vise od sebe..Dovoljno mi je sto ne mogu da se opasuljim kako se u nasoj drzavi sve ovo razvlaci,ne mogu da se otreznim da nje vise nema da se necu vise ikada smejati i igrati sa njom...jako me vredja kada je po novinama pisalo da su komsije znale,a nista nisu preduzele...Strasno...pa koji normalan mozak moze da pomisli tako nesto,a uzgred da se zna oni su sve vesto prikrivali.....Takodje zelim da kazem nesto a propo izjava,da smo ziveli sa takvim monstrumom ,a da da nikada nismo preduzeli nesto..Ana se posle sukoba sa svojim muzem(i tada njegovim odlaskom u zatvor zbog njenog zlostavljanja,tacnije receno on je Anu pretukao u pijanom stanju) obratila psihologu Vesni Stanojevic,zeni koja se prva pojavila na televiziji da nesto kaze povodom ovoga i naravno odmah nadje krivca u komsijama,kod koje je duze vreme isla na terapije,pa ako ona,kojoj je to posao,nije u njoj prepoznala monstruma,mi normalni ljudi koji se ne susrecemo svaki dan sa ovakvim brutalnim stvarima, treba da primetimo monstruma!!!Ljudi ne shvataju da u stanju bessa samo traza krivca da ga optuze da bi im bilo lakse.Strasno koliko ljudi nemaju obzira kada su tako osetljive stvari u pitanju....Nje nema ljudi....Krivca mi ne mozemo da nadjemo,mozemo samo da se molimo da ce se nesto u ovoj,jos monstruoznijo,drzavi nesto promeniti i da ce naci dokaze da Anu i Malisu osude dozivotno....Uzgred imam samo 20 godina,za mene je ovo sve katasrofalno tragicno,a i student sam prava pa me po prirodi nervira sto u nasoj drzavi u stvari uopste pravde nema!!!Ako nekoga nesto zanima slobodno moze da mi se obrati putem maila (jovana2203@yahoo.com) pa kad bar malo stvorite sliku o ovome,onda pricajte i polemisite jasno i glasno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Zaista, tesko je bilo sta reci... Pa i da se promeni zakon, i da se uvedu drasticne krivicne sankcije za takva dela, opet bi se ovakve jezive i stravicne stvari desavale... Monstrumi i zveri nemaju straha ni od Boga, a kamoli paragrafa u KZRS.
Jedino sto mozemo i moramo kao drustvo da uradimo je da otvorimo "cetvore oci" i damo sve od sebe da se ovo nikada ne ponovi. Ono sto drzava moze da uradi, a i duzna je to da uradi, to je da zastiti svoje gradjane. Jedan od nacina da to uradi je i da pocinioce ovakvih gnusnih zlocina zauvek udalji i izoluje iz drustva.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
a) pravda i pravicnost su dva odvojena pojma;
b) u nasem pravu ne postoji kazna dozivotne robije, ali to se uci u drugoj godini iz predmeta krivicno pravo - opsti deo;
c) Ainhoa je apsolutno u pravu kad kaze da treba da otvorimo "cetvore oci" i da se suocimo sa tim da u nasem drustvu zive razlicitne deviantne licnosti;
d) kao buduci advokat buducem advokatu savetujem ti da smanjis emocije.. jednog dana ces i ti braniti takve ljude...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 575
Zato me pravo u tom smislu nije nikada zanimalo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.