Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:12:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istina o mushkarcima  (Pročitano 7237 puta)
16. Nov 2007, 18:16:50
Svakodnevni prolaznik


C++ and python free programming

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 298
Zastava Novi Sad
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
SonyEricsson žnj 514i
MANIFEST MUŠKARACA
Gospođama, gospođicama, damama, suprugama, devojkama, verenicama i svim drugim ženama, jednom zauvek:

1. Ako misliš da si predebela, onda verovatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne želim da odgovorim na to pitanje.

2. Kada želiš nešto, dovoljno je da to i zatražiš. Da odmah raščistimo: Mi smo JEDNOSTAVNI! Mi ne razumemo suptilna i indirektna pitanja, takve stvari kod nas ne funkcionišu. Čak ni ona suptilna i indirektna pitanja koja bi svakoj ženi morala da budu jasna.

3. Kada postaviš neko pitanje na koje u suštini i ne očekuješ odgovor, nemoj se čuditi kada dođe odgovor koji nisi htela da čuješ.

4. Mi smo JEDNOSTAVNI! Kada te zamolim da mi dodaš hleb, mislim upravo to - da mi dodaš hleb! Time ti ne prebacujem što hleb već nije na stolu. Kod nas nema skrivenih poruka niti prebacivanja. Mi smo stvarno JEDNOSTAVNI!

5. Mi smo JEDNOSTAVNI! Nema svrhe da me pitaš na šta upravo mislim - 96.5 % vremena muškarci misle na sex! Ne, mi nismo opsednuti, nego je sex stvar koja nam pričinjava najviše radosti.

6. Mi smo JEDNOSTAVNI! Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije ništa strašno. Zato te molim da me ne pitaš na šta mislim, ako nisi spremna da razgovaraš o politici, ekonomiji, filozofiji, fudbalu, alkoholu ili automobilima.

7. Petak/subota/nedelja = puno žderati + prijatelji + fudbal na televiziji + pivo = loši maniri. To ti je kao pun mesec ili plima i oseka - neizbežno!

8. Kupovina mi ne pričinjava nikakvo zadovoljstvo i nikad, ama baš nikad, mi neće pričinjavati zadovoljstvo.

9. Kad treba da izađemo u grad, šta god da imaš na sebi, super ti stoji. Časna reč, najlepša si mi!

10. Imaš sasvim dovoljno odeće i obuće. Plač je ucena! To što bih sebe doveo do finansijske propasti ne bi bio dokaz moje ljubavi prema tebi.

11. Većina muškaraca ima tri para cipela. Ponavljam: mi smo JEDNOSTAVNI! Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.

12. Jednostavni odgovori poput DA ili NE su potpuno dovoljni kod svakog pitanja.

13. Kada imaš problem, zamoli me da ti pomognem da ga rešiš. Ne očekuj sažaljenje kakvo dobijaš od svojih prijateljica. Očekuj da problem rešim, a to što ga ti nećeš smatrati rešenim... šta ja mogu!

14. Glavobolja koja traje osam nedelja nije glavobolja! Idi kod lekara, psihijatra, psihologa, u ludnicu, sanatorjium...

15. Kada kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemirava, budi sigurna da mislim ono drugo!

16. Svi muškarci vide samo 16 boja! Trula višnja je voće, a ne boja!

17. Mi volimo pivo kao što vi volite tašne. Vi nas ne razumete; ne razumemo ni mi vas!

18. Kada te pitam šta ti je, a ti kažeš da nije ništa, verovaću ti i ponašaću se kao da ništa nije bilo!

19. Nemoj me pitati da li mi se sviđaš! Kada mi se ne bi sviđala, odavno ne bih bio tu gde jesam.

20. I na kraju osnovno pravilo: U slučaju najmanje nedoumice, dileme ili sumnje, o čemu god se radilo, uzmi uvek ono najjeftinije ili najjednostavnije!

MI SMO STVARNO JEDNOSTAVNI!
IP sačuvana
social share
Oprema i dodaci ishrani za sve sportiste i one koji se tako osecaju u prodavnici Sportagram.rs
http://sportagram.rs/
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
xexexe da, jednostavni ste  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
superiorni smo Smile jednostavan= savrseniji
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Meni je sve što je složenije više savršenije! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Jednostavnost je ipak najblize savrsenstvu. To ne znaci da su muskarci jednostavni... Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2007, 12:41:49 od čistačica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Sve nam je komplikovano što nam nije poznato!
Recimo meni tip muškarca koji su moja braća, moj otac, leže, jer znam kako da se nosim sa njihovim nedostacima, razumeme ih! Imamo slična interesovanja....
To prime čujem i kod braće, sličnost sestrama, majci.
Jednostavno ako imaš dobar odnos sa svojim bližnjima tražiš to isto i kod njih!
E' sad, sexsualnost je nešto ipak indivudualno, tako da to ne možemo mešati sa slaganjem i nošenjem u životnim situacijama!
« Poslednja izmena: 19. Nov 2007, 12:48:55 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 3720 classic
U ovom tekstu ima chak i istine. Smorio je sa ponavljanjem rechi Jednostavnost, zar nije jednostavnije  Smile samo jednom je pomenuti. Neke stvari (chak vecina) su bezveze i lako se daju uochiti, kao na primer ovi komentari za garderobu, ali oko nekih bi se ogromna vecina mushkaraca slozila.

Istichem neke od karakteristika vecina mushkaraca:

1.Kada imaš problem, zamoli me da ti pomognem da ga rešiš. Ne očekuj sažaljenje kakvo dobijaš od svojih prijateljica.

2.Kada te pitam šta ti je, a ti kažeš da nije ništa, verovaću ti i ponašaću se kao da ništa nije bilo!

3.Nemoj me pitati da li mi se sviđaš! Kada mi se ne bi sviđala, odavno ne bih bio tu gde jesam.
IP sačuvana
social share
nobody is perfect.
I`m nobody!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Tekst je takav klise, sto puta preprican, samo na drugaciji nacin. Ovde su muskarci predstavljeni tako da nikad ne pozelim ni jednog pored sebe, sreca pa nisu svi isti.
A ova tacka kojeg se neki drze kao svetog slova - 'nemoj me pitati da li ti se svidjam,bla, bla .. ' mi je jedna od glupljih.
Kao vi ne volite kad vam devojka kaze da super izgledate  ? Ali opet, sto to govoriti, kad se to podrazumeva, pa cak i ako ste recimo nesigurni oko toga kako vam novi dzemper stoji, bilo bi taaaako glupo da devojka ista kaze, jer pobogu, da nam se ne svidjate, ne bi smo bile s vama.
Klasican put ka dosadi/monotoniji.
Hvala, ne hvala.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2007, 00:35:00 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
stvarno pomislim da bi život bio dooosadan kad muškarci i žene ne bi bili tako različiti...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
verovatno... zato trandze mire te razlike :-)
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:12:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.