Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:16:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istina o Luciferu  (Pročitano 49035 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Vracamo se na zmije, dobro je samo nastavi  Smile
Satana ih iskusava? Upravljali su rajem ko sto pcele upravljaju kosnicom zar ne? Dobro je stvar percepcije. Ja danas tebe da ubijem da ne bi se mucio od raka bi bilo dobro jer sam te postedeo bolova ali iz tvoje perpsektive to ne bi bilo dobro. Dobro i Lose su u stvari jedno, nisu dva. Tako je i taj voljeni bog iz biblije dobar i los u isto vreme. Zar nekome nije palo na pamet da mozda je sve to figurativno kada se cita. Da bog nije satana ujedno? Jer ako je neko toliko bio pod tvojom komandom a ne znas sta mislis kakav si ti komandant. Najveci neuspeh je onda Satana, a ako je to najveci neuspeh kako onda bog moze biti bezgresan? Cak sta vise smo dokazali da je jedan od najvecih gresnika ako se slozimo da greh postoji, sto iz moje perspktive nije tako.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6500c
Ne bi bilo dobro da me ubijes bolovao ja od bilo kakve bolesti, dok covek ne umre postoji nada. Bila to najgora bolest.
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Iz moje perspektive bi bilo dobro. Ali to je ono, perspektiva, percepcija, staniste odakle polazimo.
Dok covek ne umre postoji nada? Ne bih rekao, postoji granica kada nada postaje neupotrebljiva.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6500c
Iz moje perspektive bi bilo dobro. Ali to je ono, perspektiva, percepcija, staniste odakle polazimo.
Dok covek ne umre postoji nada? Ne bih rekao, postoji granica kada nada postaje neupotrebljiva.
Kada su se srpski vojnici vukli smrzli i izgladneli kroz Albaniju jesu li trebali da pomisli da je nada neupotrebljiva? Oni su fakticki (velika vecina) vise bili mrtvi nego zivi. Da li je trebao neko doci i sve ih pobiti?
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne kapiras sta hocu da ti kazem. Ja ti samo pokazujem jedno glediste a ti kako hoces. Ja kada kazem Ja ja mislim u figurativnom smislu
Jebem mu zivot  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6500c
Ne kapiras sta hocu da ti kazem. Ja ti samo pokazujem jedno glediste a ti kako hoces. Ja kada kazem Ja ja mislim u figurativnom smislu
Jebem mu zivot  Smile
Ja samo govorim da nada postoji dok je covek zivi.
,,Dok disem, nadam se." Smile
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa to ti pricam, drugaciji pogledi.
Mislim ja kako vidim citajuci mitologiju mi imamo rec samo jedne strane a ne obe. Sem ako jedna nije isto sto i druga.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
To sto vi zivete nadom ja bih nazvao voljom - to je mnogo jace i od nade i od zelje. Nada te postavlja kao nekog pasivnog pacenika (slika hriscanskog vernika), zelja kao opet pasivnog jer zelja ne podrazumeva akciju i desavanje. Tek volja - aktivna energija stvaranja - dovodi sve u pokret. Volja je pokretacka snaga univerzuma - kreativna energija Boga. Nada je mehanizam samoobmane cesto korscen od strane crkve a lepo definisan recima "dace dragi Bog" - Bog nece dati dok ti ne uzmes. Tek kada resis da nesto uzmes Bog ce ti ga dati.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Odlican odgovor  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6500c
To sto vi zivete nadom ja bih nazvao voljom - to je mnogo jace i od nade i od zelje. Nada te postavlja kao nekog pasivnog pacenika (slika hriscanskog vernika), zelja kao opet pasivnog jer zelja ne podrazumeva akciju i desavanje. Tek volja - aktivna energija stvaranja - dovodi sve u pokret. Volja je pokretacka snaga univerzuma - kreativna energija Boga. Nada je mehanizam samoobmane cesto korscen od strane crkve a lepo definisan recima "dace dragi Bog" - Bog nece dati dok ti ne uzmes. Tek kada resis da nesto uzmes Bog ce ti ga dati.
Postoji prica da je Sveti Nikola putovao Sredozemljem. Brod na kom se nalazio je usao u ogromnu oluju. Svi mornari su krenuli da trce da spasavaju brod i pitali su Svetog Nikolu:,,Hoce li Bog dati da se spasemo." Na to je rekao Sveti Nikola:,,Dace Bog-ali veslajte vi!" Smile
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:16:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.