Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:59:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istina o Luciferu  (Pročitano 49306 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Citat
Soft

Nisi me razumeo. Bez inteligencije i koriscenja mozga nema glume, nema inisparicije i prosirenja vidika. Mozda sam se pogresno izrazio jebiga.
Pa neko mora da velica i ovo drugo jer je deo nas Soft-e. To sto je stavljena negativna kanotacija od strane crkve ne znaci nista. Ne idem putem koji je neko napravio, ja stvaram svoje, u tome je poenta. Uzivaj u zivotu dok ga imas, radi sve sto zelis u tome je car koja je oduzeta od nas. Lazan moral i pogresna nacela su gubljenje vremena. Jesmo li svi ko Sizif? Ja ne zelim da budem "glupi manuelac" kao sto rece onaj lik iz Lajanja na Zvezde.
Zelim da zaobidjem to brdo ili nadjem drugi put. Jer zasto mora postojati samo jedan put a ne vise?

To nije satanizam, i ne stavljaj u takvu konotaciju. Na to te sve vreme navodim. Sve je to ljudskost. A da bi je iskazao ne moras se vezivati za nesto. Da bi voleo ne moras verovati u boga. Da bi voleo ne moras biti ateista. Da mrzis ne moras biti satanista, da ubijas, silujes, unistavas, ... ne moras biti pripadnik sekte ili neke organizacije. Da zivis normalno ne moras pripadi nikome, ali nesmes biti ravnodusan, u tome je stvar. Ravnodusnost rada nezainteresovanost, .... a svest se ne razvija, spoznaja ostaje na nivou gde je. Ljudskost, tako nam se i vrsta zove, sve je to ljudskost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Divljina, unutrasnja snaga, sve one stvari za koje su govorili da su lose su deo nas koliko god mi to poricali.
treba da se razlikujemo od zivotinja. to su iskusenja koja treba da se prevazidju.
Citat
to je srz humanizma ili vracanje coveku.
ne znam da li si primetio ali, sve new age sekte se zalazu za povratak prirodi. mislim na povratak u smislu sputavanja coveka.
Citat
i nemam sta da izgubim
to je moralo tako da bude. bez obzira da li si vernik ili ne. ko zna zasto je to dobro.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Satanizam je ime koje je stavljeno takvom nacinu razmisljanja. Uzimati i dobre i lose stvari iz sebe i koristiti ih za svoje svrhe.
Zasto poricati postojanje jedne strane novcica?
Satanizam je mnogo toga Soft, mnogo toga. Poseduje afinitete raznih stvari, i postoji toliko varijacija koliko ima ljudi. Satanista ne prati nicija nacela do svojih sopstvenih, dok nazalost hriscanstvo prati i osudjuje ako ne pratis istu normu.

Gottago
Mi smo zivotinje. Gore zivotinje od zivotinja to smo dokazali vec nebrojeno puta. Ljudska rasa je od cveta postala korov.
Jesam primetio sam. To nije sputavanje coveka. Doduse mozda za hriscanina jeste za mene nije. Za mene je oslobadjanje laznih lanaca. Moral? Sta je to? Nesto sto je neko odlucio da uvede i sto se menja iz godine u godinu ali mora postepeno jer svako ko preskoci stepenik ili dva odma biva napadnut.
Nije moralo tako da bude ali bilo je. Jebiga
Ako neko treba da bude kriv za moje stavove onda su to hriscani. I zbog toga ih ne volim ali sam ipak zahvalan jer su mi se oci otvorile.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Citat
Uzimati i dobre i lose stvari iz sebe i koristiti ih za svoje svrhe.
Koliko ces dugo to raditi ?? Koliko rezerve imas u sebi za tako nesto ?? A kada se okrenes prema drugima, sta onda ??
Citat
Zasto poricati postojanje jedne strane novcica?
To upravo ti radis, negiranjem ljudi koji veruju u boga.
Citat
Satanizam je mnogo toga Soft, mnogo toga.
Satanizam je prost. Veoma prost. Ali isto ko sto druga strana radi slozenosti, razne verzije ovoga ili onoga to i satanisti rade.
Citat
Satanista ne prati nicija nacela do svojih sopstvenih, dok nazalost hriscanstvo prati i osudjuje ako ne pratis istu normu.
Ne zaboravi da je granica nevidljiva i tanka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Imam dovoljno, do kraja zivota koliko god bio dug.
Okrenem prema drugima u kom smislu?
Ja ne negiram njih, vec njihovo uverenje jer to je obmana. Jer sam bio kao oni. Verovao i branio dok nisam shvatio, zelim da i oni shvate.
Ja ne kazem da ne rade, ali bar priznaju da rade. Satanizam je daleko od prostog dragi moj ali kako kome.
Linija ne postoji, nego je izmisljenja. kada se obrise sta dobijemo?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Citat
Imam dovoljno, do kraja zivota koliko god bio dug.
Mislis ?? Ako bi stvarno radio neke stvari, ne bi imao. Budi siguran.
Citat
Okrenem prema drugima u kom smislu?
Kada u tebi ponestane.
Citat
Ja ne negiram njih, vec njihovo uverenje jer to je obmana.
Jao covece, ako negiras njihovo uverenje, kazes obmana, kako tvoje nije ??
Citat
Verovao i branio dok nisam shvatio, zelim da i oni shvate.
Ali na koji nacin ?? Mislis da si izabrao pravi ??
Citat
Satanizam je daleko od prostog dragi moj ali kako kome.
Satanisti ga cine slozenim. Deluje mocnije.
Citat
Linija ne postoji, nego je izmisljenja. kada se obrise sta dobijemo?
Nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
rogozub
Halo,jesi ti antihrišćanin ili Hrišćanin??? Jeli ti uopšte razumeš te stihove koje su povezani sa ostalima.Kažeš treba da mrzimo sebe i druge.
Zar ti stvarno misliš da treba da mrzimo svoju porodicu,svoju decu,braću, oca.Zar tebi to ni najmanje nije sadistički.Pa čak i satanisti bi mogli zavideti takvom tumačenju Jevanđelja.Po tvom tumačenju je RavenDark apsolutno u pravu kada tvrdi da je Biblija i Jevanđelje najveće zlo pun zla gde se poziva na zlo i mržnju.Dali ti znaš u opšte kojoj strani pripadaš kada tako crno tumačiš Jevanđelje.
Pozivaš se na mržnju prema svom detetu,prema svojim roditeljima.Jeli tebi u opšte poznat peti Božji zapovest.
"Postuj oca svoga i majku svoju da dugo pozivis na zemlji, koju ti je dao Gospod Bog tvoj."
Hoćeš da kažeš da taj zapovest ništavan.Da svih deset Božjih zapovesti ništavani,jer čitavu Bibliju tumačiš u crnom?
Nevredi sa tobom diskutovati u značenju nekih stihova kada ti nevidiš ono što jedan iskreni vernik vidi.Ali sve ima cenu,pa i takvo verovanje i tumačenje Jevanđelja.

Isus je pričao u pričama koje samo istinski vernici razumeju,a drugi će u to videti zlo i crno kao što vidimo u tvom tumačenju.
Matej 13,13 "Zato im govorim u pričama,jer gledajući ne vide,i čujući me ne čuju niti razumeju"
Matej 13,14 "I zbiva se na njima proroštvo Isaijino,koje govori: Ušima ćete ćuti,i nećete razumeti,i očima ćete gledati,i nećete videti"
Prijatelju,džabe gledaš i čitaš Jevanđelje,sa takvim pristupom ga nećeš nikada razumeti.Stihove koje su suprotni tvom crnom ubeđenju nazivaš izmišljenim,a zbog nerazumevanja priča iz Jevanđelja kako Isus rekao,pozivaš se na mržu protiv svoje porodice i braće,jer ti misliš da je to ispravno tumačenje.Mržnja prema bližnjemu je i gaženje najveće zapovesti,koje je isto zapisan u Jevanđelje,koje takođe smatraš ništavnim.Svaka ti čast takvom ubeđenju nad kojim ni malo ne razmišljaš.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2008, 09:10:02 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Zavisi od stvari do stvari.
Ne verujem ljudima tako da nemam kome da se okrenem.
Jer moje ima logike, ima dokaza, ima razuma, ima osecanja da je istina. Kada citas nesto znas da je istina, kada vidis nesto znas da je istina. Biblija ima gomilu sharenih reci koje rade kao supstitucija toj istini ali to je samo bleda kopija. Moju istinu ne mogu da objasnim jer je u meni, gori umesto sto se samo dimila dok sam bio vernik. Da li razumes?
Jeste mocnije i dostupno svima. Ali dzabe se prepucavamo. Ti neces razumeti mene, ja necu razumeti tebe, bar u ovom zivotu ne.
Neke stvari jednostavno ne mozes da pokazes i prikazes koliko god se trudio. Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Razumem te, budi siguran u to. Sutra cu ti neke stvari objasniti. Sada sam vec umran od buljenja u monitor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 388
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
Matej 13,14 "I zbiva se na njima proroštvo Isaijino,koje govori: Ušima ćete ćuti,i nećete razumeti,i očima ćete gledati,i nećete videti"
сам себи ускачеш у уста све време. кажеш да је стари завет лажан, о онда цитираш Пету Заповест, па онда цитираш где сам Господ прича о Исаијино пророчанство.
измишљаш нову религију. пре тебе та религија није постојала, нити један човек у ових 2000 година није веровао у то у шта ти верујеш.. ти си лажни пророк.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:59:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.