Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispovest prostitutke: Muž na poslu, dete u vrtiću, ja sa klijentima za 50 evra!  (Pročitano 14912 puta)
24. Sep 2012, 06:41:30
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 5
Atraktivnoj plavuši Mileni K. (27) još na razgovoru za posao sekretarice otvoreno je rečeno da je potrebno da se druži sa poslovnim partnerima. Najpre zgranuta, pristala je kasnije jer joj je novac za život bio neophodan.



Kome da se žalim, da odem u policiju i da kažem: “Dobar dan, ja sam prostitutka i mušterija me je istukla“, kroz plač priča devojka koja je odlučila da izađe iz pakla prostitucije, u kome je već godinama, a istovremeno je supruga i majka.

- Pre nekoliko dana me je prebio mladić koji je tek napunio 18 godina. Nisam ja kriva što je on impotentan – priča lepa i atraktivna plavuša Milena K. (27).

Sve je počelo slučajno, kako kaže, kada su ona i suprug došli iz jednog manjeg grada u okolini Niša.

- Našli smo stan u Durlanu (grdska četvrt Niša), bilo je teško, nismo imali dovoljno para. Neku ušteđevinu koju smo poneli od kuće brzo smo potrošili jer je sve bilo skupo. Iako je muž radio, kao i sada na građevini, sve je to malo za normalan život. Nekako smo se borili, ali kada sam rodila sina, stvari su postale daleko teže, nisam imala para da kupim detetu lepe stvari. To me je jako bolelo – kaže Milena.

Tada joj se “našla” prijateljica gazdarice kuće u kojoj su živeli i ponudila joj da je zaposli kao sekretaricu u jednoj firmi.

- Gazda mi je otvoreno rekao da mu treba sekretarica koja će hteti i malo da se druži sa poslovnim partnerima. Bila sam zaprepašćena i prvo sam odbila. Ali, posao mi je bio potreban i pristala sam – priča ona o početku ulaska u “posao”.

Gazda joj je, kaže, potom rekao da zna nekog momka koji može da joj sredi sastanke po hotelima, hostelima i sl.

- Prvo je bilo ponekad, a onda sve češće i češće. Muž nikad nije ništa pitao, bilo mu je važno da dete ima šta da jede, da smo platili kiriju, komunalije i ostalo – objašnjava ona.

Momka koji joj namešta sastanke Milena zna po imenu Petar, ali ga retko viđa.

- Sigurna sam da se ne zove tako. Ostavljam mu 20 odsto zarade od svake mušterije. Ima nekoliko pansiona u centru grada, ali i na periferiji u kojima sam čest gost. Taj momak deluje jako fino, čak sam sigurna da je neki student. Samo mi pošalje SMS sa tekstom gde i kad. Potom kod recepcionera, kad se sastanak završi, ostavljam deo za njega. Uglavnom se sastajem danju dok je sin u vrtiću, a muž na poslu. Nekad imam u toku prepodneva i po nekoliko klijenata. Cena je uvek 50 evra – objašnjava ona, i dodaje da uvek insistira na sigurnom odnosu.

Dešavalo se da za dan zaradi i po 300 evra.

- Nisam sve trošila, ostavljala sam pare sa strane. Tako sada u šteku imam dovoljno da ne moram više da pružam seks za novac – priča Milena.

Svesna je da je grešnica, te zbog toga često ide u crkvu. Dok se ispovedala svešteniku, on je ćutao, i na kraju kazao da će joj Bog oprostiti.

- Ponekad me boli pogled mog muža, koji radi i po 12 sati jako teško za dnevnicu od jedva nešto više od 1.000 dinara. Sigurna sam da zna šta radim ali je svestan da nemamo drugo rešenje da preživimo – ispoveda se ona.

Druge koleginice, kako kaže, ne poznaje ali ih povremeno sretne u nekom hotelu.

- Sve su to normalne mlade devojke za koje nikada ne biste rekli da to rade. Čula sam da ima dosta studentkinja koje tako zarađuju da bi mogle da se školuju u Nišu. Ne znam da li ima makroa, verovatno da, ali ja nemam takvih problema – kazala je ona sigurna u to da će prestati sa načinom na koji zarađuje.

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
 Smile

Žalosno je šta su sve danas porodice spremne da urade
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Citat
Čula sam da ima dosta studentkinja koje tako zarađuju da bi mogle da se školuju u Nišu




 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sony 
Pa niko joj nije kriv što je izabrala da radi takav posao, sigurno je mogla naći neki drugi posao, verovatno manje plaćen, ali bi mogla zaraditi za sebe i dete..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia 
..i naravno sad ce svaki muskarac na ovom forumu da osudjuje ovo  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Ovo u zadnje vreme sve neke poznate.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sony 
..i naravno sad ce svaki muskarac na ovom forumu da osudjuje ovo  Smile

Ja nikoga ne osuđujem, ali samo mislim da svako treba da stane iza svojih postupaka, nema sad, žao mi i sl. priča..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
..i naravno sad ce svaki muskarac na ovom forumu da osudjuje ovo  Smile

Zasto tako mislis?
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta treba da se osudjuje?
Ako ova osoba i postoji, pocela je da se bavi slobodnom voljom zbog komfora (ne moze detetu da kupuje lepe stvari)...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Sony 
Eto to sam i ja rekao, mogla je i neki običan posao da nađe za manju kintu, to što sada ona želi da se luksuzira njen problem, ni ja u svom detinjstvu nisam imao šta god poželim isto tako i cela moja generacija i generacije pre moje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.