Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispovest beogradskog žigola: Zaradim očevu platu za noć  (Pročitano 18731 puta)
18. Avg 2014, 00:31:29
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Samsung 111111
On je obrazovan - na master studijama međunarodnih odnosa. On je lep - na ulici se za njim upadljivo okreću i muškarci i žene. I on je bogat - ima stan u elitnom delu Beograda.

- Ti si... - biramo reči i vrebamo promenu na njegovom licu - žigolo?
 
- Ja sam muška kurva!
 
Smeje se i pokazuje savršene zube. Preplanulo izbrijano lice pleni svojom skladnošću, a zelene oči ispod visokog glatkog čela i crne kose iskre se životnom radošću.
 
Upoznala nas je zajednička prijateljica, a sada se srećemo drugi put. Prekinuo je odmor - ili je njemu to posao? - na francuskoj rivijeri i došao u rodni gradić na jugu Srbije jer njegova sestra slavi punoletstvo.
 
U posao je ušao neosetno: uživao je u iskušavanju moći i zavođenju sredovečnih beogradskih gospođa, a njihove poklone, parfeme, garderobu, pa putovanja prihvatao je kao prirodni izraz njihove zahvalnosti za sreću koju im pruža... da bi jednog dana odlučio da njegova nagrada više ne treba da zavisi od njihove darežljivosti. Onda je proširio ponudu, počeo je da radi i s muškarcima.
 
- Radim isključivo na preporuku. Moja najniža tarifa za veče veća je od plate mog oca - smeje se, ali mu oči ovog puta ostaju ozbiljne. Otac mu predaje u jednoj školi.
 
Onda, kao da se pravda, dodaje da ima velike rashode: zbog kozmetike, vežbanja i svega što pomaže održavanju njegovog besprekornog izgleda, pa garderoba i život na visokoj nozi uopšte... i putovanja. Tečno govori engleski, nemački, španski i francuski, i sve češće radi u Evropi. Beograd je postao malo tržište za njega.
 
- Još par godina, najviše pet. Posle će me mrzeti da ovo radim - kaže kao da ne želi da prizna da će ostariti. Nada se poslu u jednom našem ministarstvu. Ima tamo jake veze, sutra bi, kaže, mogao da počne da radi. Inače, nema iluzija o moralnosti svog posla, a od griže savesti, čini se, brani se humorom.
 
- Kakav bi hit bila moja autobiografija... - smeje se.
 
Jedna je žena uhvatila muža, javnu ličnost koja ne silazi sa TV ekrana, u preljubi s bebisiterkom. Da bi mu oprostila, kao što je nevernik tražio, postavila je uslov: i ona će spavati s drugim, ali on to mora da gleda. Tu u priču, i njen krevet, uskače junak naše priče.
 
- Kad je ona počela da se uvija i da vrišti od uživanja, muž se rasplakao i istrčao iz sobe... - priča zacenjen od smeha. Posle dodaje poentu: ta je žena i ranije bila njegov klijent.
 
S neskrivenom porugom priča o tome kako ga u Srbiji muškarci angažuju kako bi se pred nekim strancima predstavili kao gejovi.
 
- Kad saznaju da im je gost iz Evrope koji ima pare gej, raspamete se... Od nevladinih organizacija, preko političkih partija, do biznismena, svi su me zvali na večere i podvodili strancima.

Diskrecija zagarantovana
Junak ove priče kaže da se apsolutna diskrecija u njegovom poslu podrazumeva. Imao je za klijente i političare, ali je to najviše što o njima želi da kaže.
Na direktno pitanje kakvi su, senka ozbiljnosti, možda i straha, preleti njegovim licem:
- Opasni su. Osvetoljubivi.

blic
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ocigledno ovo dozivljava kao profesionalac koji unapred zna cak i koliko ce dugo raditi. Jos 5 godina? Ako posle tih 5 godina izadje iz te price, zaposli se, ostane normalan, nezarazen, sa stabilnom psihom i voljom za ljubavi i zivotom, zeljom za stvaranje porodice, dobrim "uhlebljenjem",  svaka cast.

Ne osudjujem, samo mi je tuzno. Ne znam ko mi je tuzniji - ovakvi kao on ili njegovi klijenti.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Ne znam ko mi je tuzniji - ovakvi kao on ili njegovi klijenti.

Sve ima svoju cenu, nema nista danas dzabe  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Izmisljen tekst...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.78.2
mob
I-mate 30 Pro
Ma da...i ja tako mislim...nema to na kugli zemaljskoj.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
ma istina je ovo je glavom i bradom podmladjeni ricard gir
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Apple iPhone SE 2020
Obozavam izmisljene tekstove...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
Citat
- Kakav bi hit bila moja autobiografija... - smeje se.

Da, bas nas zanima koga je i kako...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.