Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispovest: 41 i 14 - moja nemoguća ljubav sa tinejdžerom  (Pročitano 22163 puta)
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Alcatel One Touch
Au, kad bih mogao nešto pametno reći o ovome. Smile
Ja sebe smatram vrlo permisivnom osobom po pitanju ljubavnih veza po principu "Ma nek ide sve..." ali ovakvi slučajevi me teraju da se zapitam, postoji li neka granica gde se ne sme dalje. Da je bar neka manja razlika u godinama ili kres na jednu noć pa da kažem ajd može ali ovo je zaista van onoga što bi smatrali "normalnim".
Znam za čuvenu izreku da ljubav ruši sve granice ali ovo nije prvi put kada se zapitam da li je to dobra ideja. Treba li tako bezglavo ići? Tu već nisam pametan, priznajem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia zvrr
Ma baš dijete od 13 godina zna šta je ljubav. Edipovac jedan, ništa više.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
moram ovdje opucat svoj prvi komentar sa novim nickom :D, lik je genije mescini da ste vi svi preskocili ovaj dio da mu "treba" ima dvije kcerke od 20 i 15 godina lik zivi u haremu :D taman mogu radit i platu donosit a on bit kucanica kuhat i filovat ih :D,  sad ozb bolest je cudo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Sendo 
moram ovdje opucat svoj prvi komentar sa novim nickom :D, lik je genije mescini da ste vi svi preskocili ovaj dio da mu "treba" ima dvije kcerke od 20 i 15 godina lik zivi u haremu :D taman mogu radit i platu donosit a on bit kucanica kuhat i filovat ih :D,  sad ozb bolest je cudo

pod a) nije dozvoljeno imati više od jednog nicka, barem piše u pravilniku foruma

pod b) on se nije usrećio, pre svega zato što mislim da ga ćerke od "trebe" neće gdedati kao love interes, nego kao nekog ko je rastavio njihovog oca i majku (tačno, majka snosi krivicu, ali ljudska psiha čini čuda :[115]Smiley, tako da je sex sa njima - malo verovatan,

pod c) bolest? u ženskom slučaju, pedofilija i nekrofilija se slabo gleda, jer to je "muška bolest"

pod d) mislim da u ovoj temi nema više šta da se kaže, a da se ne ponove činjenice koje su drugi rekli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.106
moram ovdje opucat svoj prvi komentar sa novim nickom :D, lik je genije mescini da ste vi svi preskocili ovaj dio da mu "treba" ima dvije kcerke od 20 i 15 godina lik zivi u haremu :D taman mogu radit i platu donosit a on bit kucanica kuhat i filovat ih :D,  sad ozb bolest je cudo

pod a) nije dozvoljeno imati više od jednog nicka, barem piše u pravilniku foruma

pod b) on se nije usrećio, pre svega zato što mislim da ga ćerke od "trebe" neće gdedati kao love interes, nego kao nekog ko je rastavio njihovog oca i majku (tačno, majka snosi krivicu, ali ljudska psiha čini čuda :[115]Smiley, tako da je sex sa njima - malo verovatan,

pod c) bolest? u ženskom slučaju, pedofilija i nekrofilija se slabo gleda, jer to je "muška bolest"

pod d) mislim da u ovoj temi nema više šta da se kaže, a da se ne ponove činjenice koje su drugi rekli...
Ma cekaj cekaj, sad ce Zapad da kaze da je to normalno isto kao i njihovi gejevi i lezbejke. 
Jedan dobar kvalitetan les najmanje 3 dana star tokom leta da razladis muda, ma mislim nema nista bolje, i jos plus se ne zali gde guras, kako to moze biti pogresno?  Rimljani su to radili, isto tako kao sto su i voleli decake, ako su oni mogli, zasto ne mozemo i mi, kompletno normalno, kako se iko usudjuje da kaze nesto suprotno  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Citat: BlizzardJakkal link=topic=560511. msg10069294#msg10069294 date=1320161352
Citat: n-i-c-k link=topic=560511. msg10069175#msg10069175 date=1320156797
moram ovdje opucat svoj prvi komentar sa novim nickom :D, lik je genije mescini da ste vi svi preskocili ovaj dio da mu "treba" ima dvije kcerke od 20 i 15 godina lik zivi u haremu :D taman mogu radit i platu donosit a on bit kucanica kuhat i filovat ih :D,  sad ozb bolest je cudo

pod a) nije dozvoljeno imati više od jednog nicka, barem piše u pravilniku foruma

pod b) on se nije usrećio, pre svega zato što mislim da ga ćerke od "trebe" neće gdedati kao love interes, nego kao nekog ko je rastavio njihovog oca i majku (tačno, majka snosi krivicu, ali ljudska psiha čini čuda :[115]:), tako da je sex sa njima - malo verovatan,

pod c) bolest? u ženskom slučaju, pedofilija i nekrofilija se slabo gleda, jer to je "muška bolest"

pod d) mislim da u ovoj temi nema više šta da se kaže, a da se ne ponove činjenice koje su drugi rekli. . .


prvo samo ovaj nick :D koristim ovo pod b) je bila zezancija jer sam na kraju reko ozbiljno misljenje, a c) zena je bolesna jer dijetu od 15 god kad bi baba kaka ponudila ono bi umocilo to su take godine on je sigurno nebi napastovo da mu ona vjerovatno sama nije prisla i ucinila prvi korak msm da je ona kriva tu i da je ona definitivno bolesna ni on nije pravilno postupio al to je tako vrijeme u zivotu kad ti je sve svedno to ce oni koji su tu fazu zivota prosli i potvrdit svi smo se mi lozili na nastavnice profesorice i sl.  i svi bi da smo imali proliku i mogucnost svasta s njima uradili tako da je definitivno ona po meni pogrijesila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja volim samo sebe... svog predivnog sebe... :D

Zodijak
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
Kako je krenulo, sledeci je incest  Smile
IP sačuvana
social share
ѕα∂ кα∂ ѕαм ѕαмσ тνσנ. zвσg ηαѕ ѕє ρяє∂αנє zιмα
ρяσℓנєcє ησѕιмσ ηα ∂ℓαηυ
ι zαтσ кαzєм тι ι zαтσ кαzєѕ мι
∂α ѕмσ тσтαℓησ ∂яυкcιנι σ∂ ∂яυgιн!!!�
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
bolesno. .   :[1]:  :weirdface:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Nokia 
Ljubav ne poznaje granice  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Sendo 
Naš je jedini greh što sa seksom nismo pričekali do njegovog 14. rođendana

Sex-Trainerin - tako su austrijski mediji prozvali šibeničanku Renatu Juras, tada 40-godišnjakinju, trenera rukomta, koja je zavela svog 13-godišnjeg igrača Ervina Unterlechnera. Zbog nezakonite seksualne veze s maloletnikom dobila je 22 meseca uslovne kazne zatvora, ali njihova veza je opstala - štaviše, očekuju i prvo dete.


Renata i Jurij čekaju prvo dete

Renata je ovih dana u Austriji i Nemačkoj objavila knjigu “41 i 14”, u kojoj je na nešto manje od 200 stranica opisala nastanak njihove veze, reakciju okoline, sudski proces i konačnu sreću. Knjig aje naišla na oštre kritike, jer je Renata pokušala da celu situaciju prikaže kao "prirodnu", a sebe kao zaljubljenu devojčicu.
 
Renata se iz Hrvatske odselila u Austriju s tadašnjim suprugom, fudbalerom Milivojem, neposredno nakon što je završila srednju školu. Njihov brak, u kojemu su dobili dve ćerke nije opstao. Ona je postala trener rukometa i vlasnica škole stranih jezika, u kojoj je predavala engleski i hrvatski.
 
Godine 2009. bila je u Šibeniku na odmoru kada je dobila poziv da preuzme treniranje U-13,  dečaka kluba "McDonald’s Wiener Neustadt". Krenula je u potragu za talentovanim dečacima po okolnim školama kada se dogodio sudbonosni susret.
Tad je prvi put videla Ervina i uzima ga u svoju ekipu. Počela ih je trenirati gotovo svakodnevno i sa njima odlazi na turnire, a novog igrača je počela gledati očima žene.
 
Renata ih prijavljuje na turnir u Poreču, to je za većinu nih bio prvi veći izlet u inostranstvo. Tad je primetila da je dečak postao ljubomoran i da to nije skrivao dok je o njoj pričao sa drugom decom. "Romansa" se desila kad su se vratili u Austriju i organizovali proslavu povodom pobede.
 
Ona je oduvek smatrala i to kroz svoju ispovest i "ubeđuje" druge, da je jedini greh koji je počinila, onaj kad je sa njim stupila u seksualne odnose kad je on imao samo 13 godina.

Izvor
« Poslednja izmena: 29. Jan 2012, 15:48:14 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.