Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Isečena struja porodici bolesne devojčice, skupi lekovi propadaju bez frižidera  (Pročitano 6913 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Čovjek je vjerovatno  više puta reprogramirao dug, ali nije plaćao i pored toga.
To je jedini način  da se dodje do te cifre i slažemo se da to ponašanje nije u redu i da je morao da reaguje mnogo ranije, a ne da čeka da izadje u Blicu.

Inače, da smo normalna zemlja, kao što nismo, on ili njegova supruga, vodili bi se kao hranitelji, jer im je zbog bolesti djeteta onemoguceno da rade + moraju da joj pruze 24 casovnu brigu i pomoc.
Da  to dijete kojim slucajem nije njihovo, vec tudje dobijali bi:

“Osnovni mesečni iznos naknade za izdržavanje za jedno dete na hraniteljstvu iznosi 18.871 dinar, a neto naknada za rad hranitelja je 11.194. dinara. Hranitelji imaju pravo uplate doprinosa za penzijsko osiguranje i pravo na zdravstveno osiguranje za sebe i članove svoje porodice, ako nisu osigurani na drugi način, dok su aktivni hranitelji. Naknada za izdržavanje deteta može biti uvećana za određeni procenat i na određeni period, ukoliko se proceni da to nalažu posebne potrebe deteta. Deca na hraniteljstvu dobijaju mesečnu naknadu za troškove prevoza do škole, džeparac, jednom godišnje naknadu za kupovinu knjiga, naknadu za troškove rekreativne nastave, ako je bila u toj kalendarskoj godini, i naknadu za troškove mature”, saznajemo u Ministarstvu rada i socijalne politike.

A država sve ovo daje ne zato što je milosrdna, već zato što joj se ovo više isplati nego smještaj djece po institucijama. Ali samo kad su tudja djeca, za pomoć sopstvenoj djeci dobiješ šipak, ali eto čujem, potpisuje se peticija da se i to promjeni.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung GT-S7580
Tužno majke mi.. 

Nikad mi neće biti jasno kako je mrgec tako neosećajan.. ono, ne očekujem da plače, ali bar malo osećajnosti..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
а што се тиче моје плате која ти је највећа бољка лепо сам ти већ неколико пута рекао и знаш мој став


Tvoju platu nije spominjao niko, ne znam sto se strecas.
Rekla sam da najveci deo budzeta zdravstva odlazi na plate, tako da ako u medjuvremenu nisi postao medicinar, ne znam sto se potresas.

Sto se tice ostalog, napisano ti je.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Dok neki fudbalski klubovi i drzavna preduzeca imaju po par miliona evra duga.
Pisaj po sirotinji
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Tužno majke mi.. 

Nikad mi neće biti jasno kako je mrgec tako neosećajan.. ono, ne očekujem da plače, ali bar malo osećajnosti..

који си ти? први средње?  сачекај још мало Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
opet postoji više istina...
donekle se slažem sa mrgijem. Znam porodicu koja duguje oko 60 iljada, isključe ih na noć, oni nešto malo uplate, ovi ih uključe i sve tako... I kada bi im sada odpisali taj dug, oni bi ga nakarikali za tri meseca ponovo, jer ikao je reč o siromašnoj porodici, radi se pre svega o neodgovornosti i o tome da su navikli da im roditelji finansijski uskoče u pomoć kad zapadnu u velika govna

Sa druge strane sećam se da je pre nekoliko zima, devojka koja radi u RJP-u, nekom dekici zbog nekog malog duga državi, koji se ne sećam ni kako je nastao, neki neplaćeni sudski troškovi mislim, zaplenila u sred ciče zime, peć, koja mu je bila jedino grejno telo. Nije joj bilo dobro, ali da je taj dekica  tu noć umro od zime, a postoje stariji ljudi o kojima se niko ne brine i koji ne mogu tako brzo da se snadju, dakle da je umro, ne znam da li bi mogla sa time da živi i sa činjenicom "da je ona samo radila svoj posao"

postoji obaveza koja je iznad svakog posla, mogla bi da se nazove ljudskost
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
Tužno majke mi.. 

Nikad mi neće biti jasno kako je mrgec tako neosećajan.. ono, ne očekujem da plače, ali bar malo osećajnosti..
Није безосећајан. Само не пада на фору.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
a fora je da se plati harač državi, a dete ko jebe. što su se kotili kad nemaju da plate.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Не. Фора је да будеш немаран, па да после кукаш да ти се помогне, вадтајући на танку жицу.
Нико не каже да болесном детету не треба помоћи, али је безобразно злоупотребљавати сопствено дете због комоције. О тој матрици понашања се говори.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
pa dobro možda ne mogu da žive na lebu i vodi. može da se dobije skrobut.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.