Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:20:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iran konacno dobija S-300?  (Pročitano 15791 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
pa sto se palis sad, jesam te uvredio mozda, ili si se naljutio? a ja sam u novom sadu, pa kad hoces moze slobodno !
kad sledeci put budes kacio smajlije sa cvecem ti razmisli kome ih kacis!

ja tebi pamet nisam solio, nego si reko da gledam previse cnn... izvini molimte, ali cini mi se da je u redu dok ti neko ne vrati istom merom!

sto se tice moderatora... sam proceni, ali mi se cini da je ovde zabranjeno drugo misljenje, sto mi se nekako kosi sa znacenjem reci forum! nisam ja kriv pola ovih ovde misli isto, pa kad im se kaze drugacije svi te odmah napadnu!
« Poslednja izmena: 30. Dec 2007, 18:29:27 od deky81 »
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung S7
Citat
pa sto se palis sad, jesam te uvredio mozda, ili si se naljutio? a ja sam u novom sadu, pa kad hoces moze slobodno !
kad sledeci put budes kacio smajlije sa cvecem ti razmisli kome ih kacis!

Wauuuuuuuu ....koji mangup......cccccc ........

Citat
a tebi pamet nisam solio, nego si reko da gledam previse cnn... izvini molimte, ali cini mi se da je u redu dok ti neko ne vrati istom merom!

sto se tice moderatora... sam proceni, ali mi se cini da je ovde zabranjeno drugo misljenje, sto mi se nekako kosi sa znacenjem reci forum! nisam ja kriv pola ovih ovde misli isto, pa kad im se kaze drugacije svi te odmah napadnu!

Ti kazes,ti mislis ..........ali nista ne dokazujes ,u tome je poenta.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
jeste je kazem... jer ovde svi pricaju hipoteticki, pa cu i ja... ko je ovde opsluzivao s-300 da zna njegove karakteristike?
jesi ti mozda?

tako da sve sto je ovde receno je hipoteticki pocev od mene pa preko svakog drugog komentara... jedina je razlika u drugacijem pogledu!

a za ovo drugo, nema pojma sta si time hteo da kazes!
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
decky81 ja sam postavio temu i svi znaju da ne mirisem narocito Irance, ali mi moderatori zbog toga nisu obrisali temu niti ce dok god se pristojno ponasamo na njoj. Zato te molim da spustis loptu i da prebacis pricu na tehniku i tehnicke osobine potencijalnih sukobljenih sredstava (iranske i americke rv i pvo) umesto sto se jedis zbog jednog smajlija koji namiguje i nudi cvece kao znak dobre volje. Da si malo iskusniji forumas znao bi da taj smajli nema nikakvu negativnu konotaciju vec samo i samo pozitivnu, prelistaj malo forum i obrati paznju u kom kontekstu ga ljudi koriste.  Smile
Izvinjavam se svima na off-u. Smile

A sad malo o Izraelskoj "ekskurziji" u Siriju. Mislim da su optuzili Siriju da suruje sa korejom kako bi dosli do nuklearnog oruzja, prakticno da pokusavaju kupiti nuklearnu tehnologiju tj. znanje za pravljenje iste. Izraelci su to saznali i bombardovali ih, a izostanak burne reakcije Sirije objasnjavam njihovim strahom da ih ameri ne stave na crnu listu kao sto su svojevremeno stavili Irak, Iran i Sev. Koreju. Evo jos koji podatak o tome:
http://www.nytimes.com/2007/10/26/world/middleeast/26syria.html

Inace isporuka S-300 bilo kojoj zemlji u regionu bi poprilicno promenila americke kalkulacije. naime, oni znaju koliko mogu da dobiju a koliko da izgube napadom na svaku zemlju, i verujem da svakodnevno rade analize za svaku zemlju na svetu. Ukoliko bi napali Iran sada kada nemaju s-300 jasno je da bi prosli sa relativno malo gubitaka, naravno pod uslovom obezbede trupe u Iraku i okolnim zemljama koje bi tada bile napadane Iranskim raketama srednjeg dometa. Patriot bas ne uzimam kao pouzdanu zastitu za te trupe tako da bi nmorale biti mobilne 24/7 dok god traje rat, kao sto su trupe u Makedoniji 99. bile mobilne non stop. medjutim, ukoliko bi u celu ovu pricu dodali S-300 kao integralni deo sistema pvo, to bi vec bio daleko veci izazov za americko vazduhoplovstvo jer bi im ogranicilo delovanje i uslovilo mnogo vecim gubicima u vazduhu nego inace, pa bi se cak moglo desiti da i iransko vazduhoplovstvo uspesno vrsi ofanzivna dejstva posto ameri ne bi mogli da kontrolisu nebo kao kod nas. to bi dalo dovoljno prostora Iranskim su-24 da ulete u Irak u niskom profilu leta i eventualno napadnu americke ciljeve. Obzirom na vec razgranatu mrezu Iranske nacionalne garde u Iraku, sigurno bi oni redovno pratili americke trupe u pokretu i javljali lokacije stacioniranja.
Bilo kako bilo, za dobrim konjem prasina se dize, a kad god se spomene isporuka S-300 nekoj zemlji ameri dignu glas, to sigurno nije bez razloga.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Hmmm opet mi nije jasno oko izraelskog napada..... ali mnogo misterije nista konkretno cak mi je i cudno kolko se malo buke diglo oko svega ko da su svi zadovoljni necem...mozda su sirijci samo oprobavali izraelce ko zna.....a inace da je bilo nekakvih aktivnosti oko nabavljanja nuklearnih programa od strane sirijaca ameri bi popizdili bilo sirijske reakcije ili ne...........a sto si u pravu oko onog da ameri popizde kad god cuju o prodaji s300 u pravu si....100%...sto bi se oni ljutili ako ne valja....opet ne verujem da ce ameri lako proci u iranu jednostavno sta je mnogo mnogo je nadrljali su u iraku nadrljali u avganistanu pakistan je ko tempirana bomba jos im samo iran fali....ali iskreno nekako ipak potajno se nadam da bar jednom vidim s300 u akciji(daj boze da ne ali....) Smile Smile
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
jeste je kazem... jer ovde svi pricaju hipoteticki, pa cu i ja... ko je ovde opsluzivao s-300 da zna njegove karakteristike?
jesi ti mozda?
Ne iznose svi hipotetički svoje stavove, već ti poneko da i argumente, ali ti to ne vidiš ili nećeš da vidiš. Ne leži ti da se tako vadiš. I sam dobro znaš da je bilo ko ovdje opsluživao S-300 ne bi polemisao ovdje sa nama. Sasvim je nerealno to očekivati i taj sarkazam ti ne treba.
Za smajli ti je mislim ramon23 sve rekao. Samo znak dobre volje i ništa više. I ja ih kačim, a pedere ne mogu da smislim, evo iskreno pa neka me razapnu zbog toga "borci za ljudska prava", pravoslavac sam i vjerujem u Boga. A ti si planuo prvi zbog toga i bespotrebno uvrijedio čovjeka.
Amerikanci nisu više ono što su bili. Da su toliko moćni pa ne bi čekali da se Iran naoruža sa još S-300 pa tek onda da krenu već bi ih udarili sad. Da mogu da ih napadnu, mogu. Da mogu da ih poraze, mogu. Ali po koju cijenu? Sa stand off oružjima su "kratki", uzmi "Combat Aircraft" ili "Air Force's Monthly" časopise i pročitaj izjave penzionisanih visokih oficira i generala USAF i USN. F-117A se povlači iz upotrebe prije roka, flota B-52 se "kida" na pola, B-1B se ne modernizuju po željenim specifikacijama, a sve to na uštrb da bi se jedva izvuklo onih 180 i kusur Raaptora od prvobitno željenih i potrebnih 750. F-15 A/B/C/D su još na zemlji, samo F-15E trenutno ima "zeleno svijetlo" da leti(zarad kontrole vazdušnog prostora SAD prvobitno, jer su onda ostale samo F-16-ice). Da li bi Raptor poslali da napada Iran, mislim da ne, iz više razloga. Prvi je prevelika blizina Rusiji i dejstvu ruskih AWACS-a i ostalih aviona specijalne namjene. Mislim da ti je jasno zašto. Drugi je da je to avion koji je tek proglašen potpuno operativnim bez ikakvog "realnog iskustva" u borbenim operacijama. Neki "protivnici" F-22 programa u Americi(o da ima i njih, i to inžinjera i penzionisanih oficira) govore da je još "zelen" za takvu vrstu akcije. On tek treba da preleži dječije bolesti. Mislim da ti je poznato da je ljetos 12 Raptora krenulo za Japan, pa je pri prelasku vremenske zone jedan od aparata imao gubitak skoro sve elektronike. Vratio se u Hickam bazu na Havajima sa asistencijom drugog F-22 koji je morao da ga navodi. Kažu da je sreća bila pa je vrijeme bilo lijepo. F/A-18E/F se uvodi u naoružanje i mijenja F/A-18A/B i F-14A/B/D. Piloti u USN nisu sa njim baš najzadovoljniji. Zašto? Pa pokazalo se da taj avion samo za fotokamere može da nosi impresivan tovar naoružanja i da mu je kao takvom dolet veoma mali...
Tako da im situacija nije idealna za napad baš sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
decky81 ja sam postavio temu i svi znaju da ne mirisem narocito Irance, ali mi moderatori zbog toga nisu obrisali temu niti ce dok god se pristojno ponasamo na njoj. Zato te molim da spustis loptu i da prebacis pricu na tehniku i tehnicke osobine potencijalnih sukobljenih sredstava (iranske i americke rv i pvo) umesto sto se jedis zbog jednog smajlija koji namiguje i nudi cvece kao znak dobre volje. Da si malo iskusniji forumas znao bi da taj smajli nema nikakvu negativnu konotaciju vec samo i samo pozitivnu, prelistaj malo forum i obrati paznju u kom kontekstu ga ljudi koriste. Smile
Izvinjavam se svima na off-u. Smile

A sad malo o Izraelskoj "ekskurziji" u Siriju. Mislim da su optuzili Siriju da suruje sa korejom kako bi dosli do nuklearnog oruzja, prakticno da pokusavaju kupiti nuklearnu tehnologiju tj. znanje za pravljenje iste. Izraelci su to saznali i bombardovali ih, a izostanak burne reakcije Sirije objasnjavam njihovim strahom da ih ameri ne stave na crnu listu kao sto su svojevremeno stavili Irak, Iran i Sev. Koreju. Evo jos koji podatak o tome:
http://www.nytimes.com/2007/10/26/world/middleeast/26syria.html

Inace isporuka S-300 bilo kojoj zemlji u regionu bi poprilicno promenila americke kalkulacije. naime, oni znaju koliko mogu da dobiju a koliko da izgube napadom na svaku zemlju, i verujem da svakodnevno rade analize za svaku zemlju na svetu. Ukoliko bi napali Iran sada kada nemaju s-300 jasno je da bi prosli sa relativno malo gubitaka, naravno pod uslovom obezbede trupe u Iraku i okolnim zemljama koje bi tada bile napadane Iranskim raketama srednjeg dometa. Patriot bas ne uzimam kao pouzdanu zastitu za te trupe tako da bi nmorale biti mobilne 24/7 dok god traje rat, kao sto su trupe u Makedoniji 99. bile mobilne non stop. medjutim, ukoliko bi u celu ovu pricu dodali S-300 kao integralni deo sistema pvo, to bi vec bio daleko veci izazov za americko vazduhoplovstvo jer bi im ogranicilo delovanje i uslovilo mnogo vecim gubicima u vazduhu nego inace, pa bi se cak moglo desiti da i iransko vazduhoplovstvo uspesno vrsi ofanzivna dejstva posto ameri ne bi mogli da kontrolisu nebo kao kod nas. to bi dalo dovoljno prostora Iranskim su-24 da ulete u Irak u niskom profilu leta i eventualno napadnu americke ciljeve. Obzirom na vec razgranatu mrezu Iranske nacionalne garde u Iraku, sigurno bi oni redovno pratili americke trupe u pokretu i javljali lokacije stacioniranja.
Bilo kako bilo, za dobrim konjem prasina se dize, a kad god se spomene isporuka S-300 nekoj zemlji ameri dignu glas, to sigurno nije bez razloga.
za pocetak ja visim po forumuma vec oko pet god... toliko o tome listanju. ne trpam se u teme u koje se ne razumem... ono sto znam e tu se trpam maxsimalno!

ee sad vidi ovako patriot iz zalivskog rata je bio los... ali ko kaze da su ove modernije verzije lose... to sto kazes je hipoteticka tvrdnja.

opet druga stvar... da iran ima s-300 ( hipoteticki govoreci ) sa oko 150 raketa spremnih za lansiranje recimo, a ameri u prvom udaru izbace i do 400 krstarecih i standoff oruzja, dali mislis da ce nesto tih raketa ostati za udar vazduhoplovstva po ciljevima po iranu? a vec ce tada biti pogodnjeni najvazniji centri veze i osmatranja. a svi ovde znamo da napuniti s-300 za novo dejstvo nije kao da ubacujes okvir u m-70.

sto se tice iranskog vazduhoplovstva, i da dodje do rata oni tesko da ce imati hrabrosti za nesto ofanzivno, jer tesko da ce ista od njih uspeti da poleti jer ameri sve baziraju na vazdusnoj premoci, jer ono malo aviona mig-29, f-14, su-24 i su25 cisto sumnjam da mogu da se suprostave avionima kao sto su f-15e, f-16c/d, f-18c/d ili e/f. naravno tu su i saveznici saudijci sa svojim f-15, tako da moje je misljenje da bi iranski piloti bezali gde stignu, kao i iracki... !

sto se tice libana ja cu i dalje da tvrdim da je izrael pobedio, jer sirijce su izbacili iz libana, a hezbolah dislocirali malo severnije i drze ih pod kontrolom.
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
jeste je kazem... jer ovde svi pricaju hipoteticki, pa cu i ja... ko je ovde opsluzivao s-300 da zna njegove karakteristike?
jesi ti mozda?
Ne iznose svi hipotetički svoje stavove, već ti poneko da i argumente, ali ti to ne vidiš ili nećeš da vidiš. Ne leži ti da se tako vadiš. I sam dobro znaš da je bilo ko ovdje opsluživao S-300 ne bi polemisao ovdje sa nama. Sasvim je nerealno to očekivati i taj sarkazam ti ne treba.
Za smajli ti je mislim ramon23 sve rekao. Samo znak dobre volje i ništa više. I ja ih kačim, a pedere ne mogu da smislim, evo iskreno pa neka me razapnu zbog toga "borci za ljudska prava", pravoslavac sam i vjerujem u Boga. A ti si planuo prvi zbog toga i bespotrebno uvrijedio čovjeka.
Amerikanci nisu više ono što su bili. Da su toliko moćni pa ne bi čekali da se Iran naoruža sa još S-300 pa tek onda da krenu već bi ih udarili sad. Da mogu da ih napadnu, mogu. Da mogu da ih poraze, mogu. Ali po koju cijenu? Sa stand off oružjima su "kratki", uzmi "Combat Aircraft" ili "Air Force's Monthly" časopise i pročitaj izjave penzionisanih visokih oficira i generala USAF i USN. F-117A se povlači iz upotrebe prije roka, flota B-52 se "kida" na pola, B-1B se ne modernizuju po željenim specifikacijama, a sve to na uštrb da bi se jedva izvuklo onih 180 i kusur Raaptora od prvobitno željenih i potrebnih 750. F-15 A/B/C/D su još na zemlji, samo F-15E trenutno ima "zeleno svijetlo" da leti(zarad kontrole vazdušnog prostora SAD prvobitno, jer su onda ostale samo F-16-ice). Da li bi Raptor poslali da napada Iran, mislim da ne, iz više razloga. Prvi je prevelika blizina Rusiji i dejstvu ruskih AWACS-a i ostalih aviona specijalne namjene. Mislim da ti je jasno zašto. Drugi je da je to avion koji je tek proglašen potpuno operativnim bez ikakvog "realnog iskustva" u borbenim operacijama. Neki "protivnici" F-22 programa u Americi(o da ima i njih, i to inžinjera i penzionisanih oficira) govore da je još "zelen" za takvu vrstu akcije. On tek treba da preleži dječije bolesti. Mislim da ti je poznato da je ljetos 12 Raptora krenulo za Japan, pa je pri prelasku vremenske zone jedan od aparata imao gubitak skoro sve elektronike. Vratio se u Hickam bazu na Havajima sa asistencijom drugog F-22 koji je morao da ga navodi. Kažu da je sreća bila pa je vrijeme bilo lijepo. F/A-18E/F se uvodi u naoružanje i mijenja F/A-18A/B i F-14A/B/D. Piloti u USN nisu sa njim baš najzadovoljniji. Zašto? Pa pokazalo se da taj avion samo za fotokamere može da nosi impresivan tovar naoružanja i da mu je kao takvom dolet veoma mali...
Tako da im situacija nije idealna za napad baš sada.

nemoj da se ljutis ali kako ti ovde napisa, jos god dana i amri nece imati na cemu da lete jer se po tvom postu meni licno cine da je sve uglavnom u stanju raspada ili leleno ili su tehnikom nezadovoljni penzionisani oficiri!   e druze, pa svako u americi ima pravo na svoje misnjenje... pa m2 breadly je kostao kao svetog petra vecera pa je ipak u sluzbi pored svih skandala koji su ga pratili... mislim da sam procitao da ima i neki film o tome!

dali ti ozboljno mislis da ovo prizemljenje f-15 aviona nije samo deo nekog posla u kome se neka velika firma dobiti ogroman ugovor za modernizaciju? radi se bar o 300 aviona!
a iskreno mislim da je za reptora ovo prava stvar i pozornica za dokazivanje... mig-29 ili f-14 tesko da mogu da mu pariraju... jer su pre svega dve generacije iza njega a imaju i losije naoruzanje i radara... pa cak i najavljeni kinski j-10 tesko da moze da ima nekog znacajnog pomaka nabolje jer nema ni AESA radar!

i da ne zaboravim koliko znam kola vec jedno duze vreme prica da bi broj reptora mogao da se poveca ako se f-15 nacionalne garde ne budu modernizovale!
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Samsung S7
Citat
a iskreno mislim da je za reptora ovo prava stvar i pozornica za dokazivanje... mig-29

Objasni mi kako mozes da poredis ova dva aviona?Ako gledas na aparate koji su projektovani radi vazdusne prevlasti ,onda gledas istu kategoriju aviona .....Na primer Su-35 sa RTX radarom (Fakticki vidi vrapca) vektorskim potiskom raznoraznim vazduh-vazduh projektilima,kao i vazduh zemlja,i vazduh more ......da ne pricamo o borbama u BVR-u.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ljudi- ajde malo smirite strasti. Da je S-300 kao i njegovi derivati losi ne bi SAD toilko frktao oko svake njihove isporuke. Iz nekih navodno izvora sam dosta davno saznao da smo mi nabavili skolsku bateriju tog sistema ali da je dolazak Milosevica upropastio sve nabavke naoruzanja. To je sve bio deo dugog planiranja, da se narod psihicki iscrpi, da se vojska demoiralise, da se tehnika sto vise upropasti. I onda herojski se krene tehnologijom '90 protiv tehnologije '60.

Ja bih voleo samo jedan rat da vidim gde ce SAD da napadne nekog ko moze da ga dobro opizdi po nosu. Na kraju krajeva- podrzavam da svaka zemlja ima pravo da za svoje potrebe izgradi najajci sistem odbrane. Tako se nadam da ce Iran imati i S-300 i S-400 ali i sve drugo sto moze da nabavi a nadm se da ce moci. Zapad je ispalio sve svoje metode ratovanja i za sve to postoji odbrana. Do pojave kiborga, nanorobota i sta vec oni nemaju sta drugo nego da koriste sve ovo sto su do sad razvijali.

I samo vas molim da se smirite- meni nema gore nego da pritiskam one dugmice za brisanje poruka koji su mi dati kao moderatoru. A mi smo ovde ipak drugari, zar ne  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:20:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.