Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:06:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iran Can Fire 11,000 Rockets In One Minute!  (Pročitano 8262 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Mislim da je nasa namenska u dobroj meri sacuvana zahvaljujuci izmestanju masina i opreme za proizvodnju, ali da je rat potrajao bilo bi potrebno vreme da se uspostavi proizvodnja na rezervnim lokacijama.
Sto se tice Irana, cak i da su im fabrike za proizvodnju raketa velikog dometa savrseno zasticene, tesko da bi mogli da nadomeste u kratkom roku rakete tog tipa ako bi ih ispalili u jednom danu. Znaci pakao bi trajao jedan dan i posle toga nista, i to dugo vremena.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8

Pitanje je dali bi sadasnje americke rakete mogle da uniste podzemna postrojenja i komandne centre koji se nalaze u planinskim komleksima,a poznatoje da ih ima na vise lokacija sirom Irana.Skoro sam cito da Americka vojska trazio od kongresa dodatna sredstva koja bi bila namenjena za unistavanje bas takvih ciljeva koji se nalaze duboko pod zemljom.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Mislim da je nasa namenska u dobroj meri sacuvana zahvaljujuci izmestanju masina i opreme za proizvodnju

Masine jesu vecim delom sacuvane, ali je infrastruktura u najvecoj meri unistena. Ne mogu se pojedine visoko precizne masine montirati u bilo kakvoj hali. Podloga za njih mora da bude uradjena po strogo odredjenim propisima, kao i jos neke stvari. Ovo je na primer jedan od razloga zbog cega fabrika Utva ne moze da nastavi sa proizvodnjom odredjenih delova za G-4 i J-22, jer proizvodne hale vise ne ispunjavaju ove uslove, zbog vibracija i pomeranja koje su pretrpele tokom bombardovanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Tako je, zato sam i rekao da bi bilo potrebno vremena da se nastavi proizvodnja na rezervnim lokacijama.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
@ujkaalbert
mislim da ti je 211 dovoljno pojasnio šta bi se desilo sa Iranom. Ovako se vrtimo samo u krug.
Da, tačno je da su tražili novac od Kongresa za usavršavanje bombe koja će probiti bunkere i uništiti podzemna postrojenja, ali i bez te bombe toliko su tehnički nadmoćni da od Irana potpunu pustinju naprave.
Mogao bi Iran da im naudi možda više nego što smo mogli mi ili Iračani ali ne toliko da će Amerikanci jednostavno dići ruke od njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8

Niko nije ni sporio da su Amerikanci apsolutno nadmocniji,u to nema sumnje.Ja sam zamo izno misljenje da im proizvodnja ne bi bila unistena u prvom talasu bombardovanja vec bi imala realne sanse da nastavi sa radom i za vreme eventualnog sukoba.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
Citat
Ja sam zamo izno misljenje da im proizvodnja ne bi bila unistena u prvom talasu bombardovanja vec bi imala realne sanse da nastavi sa radom i za vreme eventualnog sukoba.
.......

dobro postoje sanse da bi nstavili samo je pitanje koliko dugo....ako se ameri sjure na iran te kod toga iran ostaje izoliran od strane ostalog sveta......CAO.... Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2007, 21:21:25 od HasBiba »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
To da li ce ostati izolovan od ostalog sveta je veoma diskutabilno. Mislim da ni Rusija ni Kina ne bi propustili priliku da se Ameri zajebu na Iranu. Sve u svemu, sto se duze odlaze intervencija to ce im biti teze. Ako racunamo da su pred kraj sledece godine izbori u Americi, pa dodajte jos par godina, to su bar tri godine vremena priprema, a ako se Iranci ne budu qrcili pa sacekaju one tamo izbore, to je izmedju 5-10 godina, a tada ce stvari izgledati osetno drugacije nego danas. Nekako su globalne stvari pocele da se menjaju brze nego ranijih godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Amerika nece napasti Iran dok ne bude sigurna u svoju pobedu, jos uvek su u Iraku koji je postao previse za njih. Ako se ipak usude da napadnu imace direktnu podrsku Izraela (treba se zapitati koliko od njih zavisi napad na Iran) sto im je velika prednost zbog logistike . Na strani Irana po meni je velicina njihove zemlje i povoljan odbrambeni polozaj imaju takodje solidne rezerve resursa. Mislim da je i upad Turske na sever Iraka obicna otimacina teritorije verovatno cemo dobiti malo vecu Tursku u zamenu za njihovu podrsku Americi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pa mozda mogu ispaliti toliko raketa u minuti ali iz VBR-a  Smile
A rat sa Iranom je najvise stvar unutarnje politike USA, koja ce struja proci. A i kad zauzmu Iran pa pocnu traziti famozne tvornice oruzja za masovno unistavanje dobice drugi Irak. Kurde, Armence, Shite, Sunite koji se pocnu kokati medjusobno i povuku kojeg Amera za sobom. A rezim Mulaha bi se ionako srusio kao i Sadamov, diktatura kao diktatura.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2007, 03:55:11 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:06:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.