Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:14:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iran Air Force  (Pročitano 13092 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Realno imaju dosta aviona ali sve su to stari avioni, tako da ako bi ih napao izrael oni gube sigurno.

Pitanje je koliko imaju ispravnih aviona.


Gresis i to dosta.Imaju aparate koje sami proizvode i koji ce tek ove godine i pocetkom iduce uci u masovnu proizvodnju.Najstariji aparati su im f-14,sve ostalo je dosta mladje.Pored toga imaju najbolje obucene pilote u regionu sa impresivnim brojem naleta u toku godine,sto je znacajan faktor.Generalno osoblje im je na visokom nivou,kako mehanicari i inzinjeri tako i piloti.
Pored toga imaji i impresivan sistem PVO odbrane,koji ce svakog ptotivnika odvratiti od napada.Za zastitu vaznih postrojenja koriste Tor-m-1,koji je idealan za odbranu na malim i srednjim visinama.U toku su pregovori sa Rusima o isporuci S-300 sistema,a pored toga razvijaju i sopstveni sistem "Shahin"koji je veoma kvalitetan.

Malo vise o tome:

Iran's Defense Minister Brigadier General Mostafa Mohammad-Najjar inaugurators the production line of domestically-made supersonic ground-to-air missile system.

Mohammad-Najjar says the smart missile system, called 'Shahin' has a range of more than 40 kilometers.

He added that the system, capable of targeting fighter jets and helicopters, will promote Iran's defense capabilities against possible air attacks.

The research and production phases of the defense system, including missile, missile interceptors, hardware and software networks and launch pad have been carried out by Iranian experts, said Mohammad-Najjar on Saturday after launching the production line of the system.

Last month, Iran test-fired a new deterrent ballistic missile, the Sejjil II, with a 2000-kilometer surface-to-surface range.

The developments come as the country, which has been targeted by a series of sanctions over its anti-Western stance, beefs up its defense amid increased Israeli threats to strike Iranian nuclear facilities.

Iran also launched a production line for manufacturing autocannons to mount on warships.

"The final range of the 40-millimetre naval autocannon, named Fath (Victory), is 12 kilometers; (more than seven miles) it shoots 300 projectiles per minute," Mohammad-Najjar said.

"It can be used against cruise missiles... It is an anti-aircraft low-altitude weapon which is mounted on warships," he said.

Iran unveiled a new domestically produced attack chopper, the Shahed (Witness) 285, capable of taking part in sea and air combat operations.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

PVO.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1_8610250401_L600.jpg
(163.36 KB, 600x418)
2_8803160770_L600.jpg
(88.46 KB, 600x418)
2qxlxue.jpg
(24.75 KB, 600x400)
3_8711121296_L600.jpg
(99.41 KB, 600x418)
4_8610250401_L600.jpg
(165.71 KB, 600x418)
5_8610250401_L600.jpg
(156.99 KB, 600x418)
11_8601290427_L600.jpg
(129.06 KB, 600x418)
2004-10-5-iran-missile.jpg
(43.44 KB, 594x383)
2009_6_6_img633798937904218750.jpg
(44.52 KB, 800x560)
01111111111.jpg
(88.82 KB, 600x418)
d14a2988656452feffe5e9f9a4ab666d.jpg
(144.49 KB, 500x348)
defense_FORCE-IRAN_3.jpg
(119.64 KB, 1024x768)
Iranian-MILITARY-exports-shahab.jpg
(109.6 KB, 430x570)
Misagh-1a.JPG
(42.18 KB, 430x570)
Samavat--35mm.jpg
(164.44 KB, 400x618)
sayad9gb.jpg
(130.37 KB, 430x570)
untitled12.JPG
(37.24 KB, 430x570)
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 6300
Cenim da logističari u iranskom vazduhoplovstvu (kao i u celim oružanim snagama) imaju pravu muku što se tiče održavanaj i nabavljanja rezervnih delova. Inače zenimljvo kako pored ratnog vazduhoplovstva imaju i mornaričku avijaciju, a čak i korpus čuvara islamske revolucije, tj. revolucionarna garda ima svoju avijaciju, čini mi se da Su-25 koristi garda. Lepe slike i zanimljiva tema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Cenim da logističari u iranskom vazduhoplovstvu (kao i u celim oružanim snagama) imaju pravu muku što se tiče održavanaj i nabavljanja rezervnih delova. Inače zenimljvo kako pored ratnog vazduhoplovstva imaju i mornaričku avijaciju, a čak i korpus čuvara islamske revolucije, tj. revolucionarna garda ima svoju avijaciju, čini mi se da Su-25 koristi garda. Lepe slike i zanimljiva tema  Smile


Dosta su dobri po tom pitanju.Za nabavku i odrzavanje Ruske tehnike,nema problema.Sto se tice Americke tehnike,tu su dosta improvizovali i manje vise uspeli da odrze aparate u borbenoj upotrebi.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-edgy)
Sta da kazem Ujkaalberte sem Braaavo Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
S 300 nikad nece dobiti jer je stavljen embargo na uvoz oruzija u Iran, a sto se tice ostalih PVO sistema cini mi se da jedino Tor m1 moze da im posluzi, sto se tice PVO sistema na prvoj slici mislim da takav vid odbrane nema neki znacaj u 21 veku.

Sto se 'Shahin' tice opet kazem Iran ima tehnologiju ali ne moze da se meri sa israelskom ili americkom a israel uglavnom koristi americku tehnologiju plus sto oni upgrejduju te avione.


A sto se tice aviona, opet kazem nemju avion 4++ generacije tako da  nemaju sanse protiv israelske avijacije.
Mig 29, F-14, F 5, Mirage F-1 sve su to stari avioni, a opet ponavljam u ko zna kakvom su stanju ti avioni, kad jedna rusija ima preko 50 % neispravnih Mig29 ko zna u kakvom su tek stanju Iranski.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
S 300 nikad nece dobiti jer je stavljen embargo na uvoz oruzija u Iran, a sto se tice ostalih PVO sistema cini mi se da jedino Tor m1 moze da im posluzi, sto se tice PVO sistema na prvoj slici mislim da takav vid odbrane nema neki znacaj u 21 veku.

Sto se 'Shahin' tice opet kazem Iran ima tehnologiju ali ne moze da se meri sa israelskom ili americkom a israel uglavnom koristi americku tehnologiju plus sto oni upgrejduju te avione.



S 300 nikad nece dobiti jer je stavljen embargo na uvoz oruzija u Iran, a sto se tice ostalih PVO sistema cini mi se da jedino Tor m1 moze da im posluzi, sto se tice PVO sistema na prvoj slici mislim da takav vid odbrane nema neki znacaj u 21 veku.

Sto se 'Shahin' tice opet kazem Iran ima tehnologiju ali ne moze da se meri sa israelskom ili americkom a israel uglavnom koristi americku tehnologiju plus sto oni upgrejduju te avione.


A sto se tice aviona, opet kazem nemju avion 4++ generacije tako da  nemaju sanse protiv israelske avijacije.
Mig 29, F-14, F 5, Mirage F-1 sve su to stari avioni, a opet ponavljam u ko zna kakvom su stanju ti avioni, kad jedna rusija ima preko 50 % neispravnih Mig29 ko zna u kakvom su tek stanju Iranski.


A sto se tice aviona, opet kazem nemju avion 4++ generacije tako da  nemaju sanse protiv israelske avijacije.
Mig 29, F-14, F 5, Mirage F-1 sve su to stari avioni, a opet ponavljam u ko zna kakvom su stanju ti avioni, kad jedna rusija ima preko 50 % neispravnih Mig29 ko zna u kakvom su tek stanju Iranski.


Nemoj da se ljutis,ali ovo sto si napiso je obicna demagogija. Smile

1:Iran moze slobodno da nabavlja naoruzanje,od zemalja koje su spremne da mu isto prodaju.Embargo na naoruzanje se odnosi na Ameriku i druge zapadne zemlje koje zbog svojih razloga ne zele da prodaju naoruzanje Iranu.
Rusi normalno isprucuju oruzije i rezervne,bez ikakvih problema.

Russia delivers two of five Mi-171 helicopters sold to Iran after signing a $45 million contract to upgrade the country's rescue fleet.

Under the contract, Russia was expected to deliver five Mi-171 transport helicopters to Iran before the end of March, Fars news agency reported.

Another three helicopters will be reportedly on the way to Iran in March.

Iran will use the helicopters to speed up search and rescue missions and to evacuate people in natural disasters.

Mi-171 helicopters can operate in severe hot or cold weather conditions and are capable of carrying 25 passengers as well as 12 injured people on stretchers.

Iran lies on a series of seismic fault lines, which make quakes inevitable in the country. Earthquakes of minor magnitude are a regular occurrence in Iran

http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=84023&sectionid=351020102

2:Po cemu zakljucujes da nece dobiti S-300. Smile.Rusi su spremni da im prodaju ne S-300,nego cak i S-400,u narednih par godina.Kao sto su im isprucili Tor-M1,kad su svi brujalo o tome kako do toga nikad nece doci. Smile

3:Lovacka avijacija im je u odlicnom stanju.Mozda nemaju najnovije aparate,ali svako ono sto imaju je za svako postovanje.Nemaju nikakvih problema sa odrzavanjem tehnike,sta vise,imaju najbolje mehanicare i inzinjere u regionu.
U toku ove godine ocekuje se da Iran kupi znacajno naoruzanje.

Iran to get new Russian air defences by '09 -Israel
http://www.reuters.com/article/latestCrisis/idUSL21512727.

MOSCOW [MENL] -- Iran was believed to have received Russian technology andcomponents to assemble a strategic air defense system. Russian defense industry sources said Moscow has approved the export ofcomponents of the S-300 long-range air defense system to Iran. The sourcessaid the components along with technology and expertise stemmed from surplusS-300 systems, largely from such Russian allies as Belarus and Ukraine. "The feeling is that Iran was building an air defense system that wouldbe called indigenous, but actually a variant of the S-300," an industrysource said.
« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 18:21:50 od ujkaalbert »
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Smiley omg bas je jaka konkurenciaj u regionu, ne shvatas na koga se jevreji namerace ti su gotovi...

Nema smisla dalje ja i ti da raspravljamo dali im valjaju avioni ili ne, dali ce ih napasti kopneno ne jer imaju 10 miliona ljudi koji ce stojati sa puskama na granici ali problem je sto nemaju jaku avijaciju i zbog toga ce izgubiti.

U sustini oni su rekli da ce roknuti samo reaktor, tako da mozda se ponovi iracki scenario.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Idemo dalje.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2.jpg
(32.93 KB, 732x548)
4.jpg
(52.64 KB, 595x387)
6.jpg
(44.94 KB, 595x387)
8.jpg
(83.79 KB, 595x387)
11te.jpg
(61.91 KB, 800x600)
aV2mfOYr-bdd6e550a2b1d92be77171c7d191d045.jpg
(89.99 KB, 954x619)
aV2mgTji-bdd6e550a2b1d92be77171c7d191d045.jpg
(55.03 KB, 955x632)
aV2mn5VJ-bdd6e550a2b1d92be77171c7d191d045.jpg
(103.17 KB, 900x675)
binary.asp.jpg
(62.78 KB, 500x748)
binaryertw.jpg
(34.86 KB, 700x467)
f14irani36067.jpg
(207.74 KB, 1024x768)
i5.jpg
(46.52 KB, 893x564)
i6.jpg
(31.45 KB, 991x494)
Il-76 Adnan.jpg
(87.26 KB, 800x600)
img_18_17984_3.jpg
(179.3 KB, 1100x825)
Iran MiG.29A Fulcrum-A.JPG
(141.97 KB, 800x458)
IRIAF0.jpeg
(119.91 KB, 1000x664)
iriaf5.jpg
(45.52 KB, 797x479)
S2.jpg
(109.43 KB, 855x539)
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Malo podataka o upotrebi helikoptera,tokom rata sa Irakom. Smile

Although the Hind was faster and tougher, the Cobra was more agile. Soviet evaluations had demonstrated that in a contest between two helicopters the one that could turn more tightly was likely to win.

According to a story, the Cobra's advantage in maneuverability over the Hind had been demonstrated in the early 1980s. A Soviet Hind based in East Germany was flying along the border with West Germany, playing "cat" to a US Army Cobra flying on the other side of the border in the role of "mouse". The Cobra pilot was a "real pro", and the Hind pilot lost control trying to follow his maneuvers. The Soviet gunship went into the ground, killing its crew.

This "kill" could more be chalked up to the Soviet pilot's fatal stupidity than to the American pilot's skill, and in fact the Iraqis demonstrated that the contest between Hind and Cobra was far from one-sided.

It might not have seemed so at first. In November 1980, not long after the beginning of the war with Iraq's invasion of Iran on 22 September 1980, two Iranian SeaCobras crept up on two Hinds and hit them with TOW wired-guided antitank missiles. One Hind went down immediately, the other was badly damaged and crashed before reaching base. The Iranians pulled off a repeat performance on 24 April 1981, destroying two Hinds without loss to themselves.

Then the Iraqis hit back, claiming the destruction of a SeaCobra on 14 September 1983; three SeaCobras on 5 February 1984; and three more on 25 February 1984. Things went quiet for a time, and then on 13 February 1986 each side lost a gunship. A few days later, on 16 February, a Hind shot down a SeaCobra, with a SeaCobra claiming a Hind in return on 18 February. The last engagement between the two types was on 22 May 1986, when the Hinds shot down a SeaCobra.

The score in the end was 10 kills on SeaCobras and 6 kills on Hinds. The relatively small numbers and the inevitable disputes over actual kill numbers makes it unclear if one gunship had a real technical superiority over the other. It appears that the outcome of the fights was dependent more on the tactical situation and pilot skill than the inherent merits of each machine.

Iraqi Hinds also claimed a total of 43 kills against other Iranian helicopters, such as Agusta-Bell Hueys. One Hind even shot down an Iranian McDonnell F-4D Phantom jet fighter on 26 October 1982, though different sources give conflicting details of the incident.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:14:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 1.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.