Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 55 56 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IP televizija u Srbiji ~ Novosti ~ Iskustva ~ Problemi  (Pročitano 238794 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9
Browser
Safari 537.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Open IPTV ili D3i\D3go?

Razmisljala sam da roditeljima uzmem Open IPTV, ali sam sinoc uveravana da uzmem D3i ili D3go+neki andorid uredjaj koji bi kacila na net... ako sam dobro razumela...

Imam kod Beotela onaj novi paket do 10/1 koji realno ide do 8.5mb/s ... jos 2 godine..

Usporavanje mi nije toliki problem, posto uglavnom surfujem, nesto malo downloadujem. Moja mother, takodje. Do sada sam bila na 4/512, tako da smo navikli na ... puzeve...

Ne postoje apsolutno nikakvi uslovi za SBB kablovsku (ili bilo koju kablovsku) ili Targo...

Nemam pojma vise.... a razlika u ceni je 200 dinara, sto nije puno... bilo bi lepo da imam 24Kitchen Smile i regionalne kanale...
U oba slucaja ne razmisljam da uzimam HD pakete, posto... realno... u mojoj kuci se TV slabo gleda.. ukljucujuci tu i sportske kanale... uglavnom ujutro i uvece.. Takodje, TV ima HDMI prikljucak, ne planiram da na njega kacim komp ili player, a ako se odlucim bas za gledanje filmova ima USB... znaci... prakticno su svi prikljucci free Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2013, 11:34:07 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
ni jedno ni drugo nije nista spektakulano sa izborom programa za cenu koju su odrapili tako da sama proceni ko ti nudi vise programa koji su tebi interesantni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Sony xperia
Citat
Takodje, TV ima HDMI prikljucak
Ako se resis, pogledaj onaj box. Daju sa hdmi izlazom. Ja se nesto mislim da odnesem ovaj sa scart prikljuckom i trazim taj. Opet skart ostaje free.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Samsung Galaxy S Advance
U paketu za Box se dobije i skart i hdmi prikljucak, pa se iskoristi koji vam treba  Smile

Meni se SBB svideo vishe zbog izbora kanala, ali nije bilo moguce koristiti isti fixni nego bi morao da se menja ceo broj, tako da ako ste do sada imali telekomov fiksni, vidite da li postoji opcija da ga zadrzite prilikom uzimanja sbb-a.

Imam box od avgusta meseca, moram da priznam da je brzina bila samog prvog meseca 5.6, sve ostalo je 3.5 (moje isustvo). Dalje, kanali su stvarno super (kvalitet), ima tu i pinkovih na tuce i radio programa u tv, ali nema fox-a, hbo-a i sportclub-a (iako ima cetiri arene, do sada su se svi sportski dogadjaji od vaznosti prenosili iskljucivo na sportclub-u)

Racun je objedinjen, dobijash 500min mobilnog saobracaja (sa isto toliko poruka i 1gb interneta), uglavnom dobijes i neki prostiji uredjaj za koriscenje.

E sad jedino ne znam da li je kod drugih ili samo kod mene, ali ja dobijam uglavnom po tri racuna, jedan glavni i dva sa nekim smesnim iznosima 25din i 9 din, na racun neke obracunate kamate  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Sony xperia
Meni je objedinjen racun.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ma i meni je objedinjeno sve (na taj glavni), ali uvek dobijem i neka dva pored sa gore navedenim malim iznosima, e sad šta je po sredi, bem li ga, jer se trudim da uvek na vreme platim račun.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9
Browser
Safari 537.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Box ne dolazi u obzir jer imam Beotelov adsl... doduse... to je isti Telekomov, ali ga valja Beotel...
S druge strane, nesto mi se pevise ne vezuje za Telekom... tako da sve ozbiljnije mislim da skoknem do SBB...
Ti besplatni minuti u domacem saobracaju mi nista ne znace, posto uglavnom zovemo inostranstvo sa fiksnog.. a i mobilni broj MTS bi uzela samo ako bi me palili uzarenim masicama....
U sustini...najveca prednost Open IPTV je sto je to Telekom na Telekomu...  Smile


Videcu... praznik je...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

svi smo mi melem za drzavni budzet.

Zodijak
Pol
Poruke 588
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Danas su dolazili iz telekoma i zamenili strujni adapter i za sada radi.

I meni se isto desilo...

Nego, dal je moguce da su smanjili brzinu interneta u BOX paketu...bez ikakvog objasnjenja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Sony xperia
Sve je moguce Smiley Sta znam, meni ide ok.

Na Speedtestu krene od 10 mega pa padne i stabilise se na ...

« Poslednja izmena: 12. Nov 2013, 20:27:47 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

svi smo mi melem za drzavni budzet.

Zodijak
Pol
Poruke 588
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
To sam primetio skoro po torrentu...Skidao je po 700kb/s, a sada ne mrda preko 500kb/s... Smile

Videcu kasnije na speedtestu...Jel bese u box paketu 6Mb/s?

« Poslednja izmena: 13. Nov 2013, 10:45:54 od whitewidow »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 55 56 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.