Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Invazija "mutant skakavaca" kod Bora  (Pročitano 3542 puta)
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Evo uhvatili su jednog   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Sony xperia
Divota. U Telegrafu objavljena ova slika.



Negde citah da se Florida sprema za invaziju komaraca. Mislim nista cudno, sem sto su ovi 20-ak puta veci od uobicajenih. Jbt, on sisa krv kao muzilica za kravu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Kod mene u gradu ima na tone komaraca, nekih malih crnih buba, leptira i sta ti ja znam kojih jos gamadi...danas svratih malo do Vrnjacke banje kod bakice a tamo neke bube nalik osama po boji isto milion, zuje samo i peckaju u picku materinu... Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Није Уницеф, мало сам луупиооо...

Али јесу УН  Smile

Citat
UN: Ljudi bi trebalo da jedu insekte
| TANJUG
Uključivanjem insekata u ishranu ljudi pomoglo bi se ne samo u borbi protiv gladi, već i u smanjenju zagađenosti u svetu, ističe se u izveštaju Organizacije Ujedinjenih nacija za poljoprivredu (FAO).

 

avlxyz/flickr
Bube, gusenice i ose mogle bi da budu dodaci u ishrani milijardi ljudi i stoke širom sveta, navodi se u izveštaju i dodaje da više od dve milijardi ljudi već "obogaćuje" svoj jelovnik jestivim insektima.

"Jedan od mnogih načina da se reši problem ishrane i nedostatka hrane jeste uzgajanje insekata", stoji u izveštaju FAO koja napominje da su insekti "hranljivi, bogati proteinima, mastima i mineralima".

Uz to, insekti se svuda nalaze, brzo se reprodukuju i rastu i nemaju prevelik uticaj na prirodnu okolinu.

Najveća prepreka za masovnije korišćenje insekata u ishrani jeste odbojnost koju prema njima osećaju mnogi, posebno u zapadnim zemljama.

Autori izveštaja navode da bi prehrambena industrija mogla da pomogne u "podizanju statusa insekata" tako što će ih uključiti u nove recepte i menije restorana.

Mnogi narodi redovno jedu insekte koji se tretiraju kao specijalitet.

Na jugu Afrike, na primer, gusenice se smatraju luksuzom i jela pripremljana od insekata su veoma skupa.

Са Б92.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Evo uhvatili su jednog   Smile



оплаках јеботесунце
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Није Уницеф, мало сам луупиооо...

Али јесу УН  Smile

Citat
UN: Ljudi bi trebalo da jedu insekte
| TANJUG
Uključivanjem insekata u ishranu ljudi pomoglo bi se ne samo u borbi protiv gladi, već i u smanjenju zagađenosti u svetu, ističe se u izveštaju Organizacije Ujedinjenih nacija za poljoprivredu (FAO).

 

avlxyz/flickr
Bube, gusenice i ose mogle bi da budu dodaci u ishrani milijardi ljudi i stoke širom sveta, navodi se u izveštaju i dodaje da više od dve milijardi ljudi već "obogaćuje" svoj jelovnik jestivim insektima.

"Jedan od mnogih načina da se reši problem ishrane i nedostatka hrane jeste uzgajanje insekata", stoji u izveštaju FAO koja napominje da su insekti "hranljivi, bogati proteinima, mastima i mineralima".

Uz to, insekti se svuda nalaze, brzo se reprodukuju i rastu i nemaju prevelik uticaj na prirodnu okolinu.

Najveća prepreka za masovnije korišćenje insekata u ishrani jeste odbojnost koju prema njima osećaju mnogi, posebno u zapadnim zemljama.

Autori izveštaja navode da bi prehrambena industrija mogla da pomogne u "podizanju statusa insekata" tako što će ih uključiti u nove recepte i menije restorana.

Mnogi narodi redovno jedu insekte koji se tretiraju kao specijalitet.

Na jugu Afrike, na primer, gusenice se smatraju luksuzom i jela pripremljana od insekata su veoma skupa.

Са Б92.

A to ona blesava priča sa jedenjem govnoburgera, insekata, klonomesa i sličnog smeća kao rešenje za svetsku glad?

Aaaaa... Pa,dobro,ionako je bilo optimistično očekivati da UN-ova organizacija kaže nešto razumno.

Al,dobro,neka daju Azijatima. Insekti vole da jedu insekte.I govnoburgere. Hvala,ali mi ćemo pak da se držimo svog mesa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
jednom na auto putu,nešto mi tako lupi o šoferku i ukenja je tako,da kad sam pokušao to da skinem brisačima,
samo sam učinio gore.naidjem na prvu pumpu,skrenem,stanem,momčić što toči,krene na rezervoar,ja ga zamolim da mi sredi šoferku.udjem u pumpu i dok sam uzeo vodu,platio,izadjem...pita me radnik šta je to bilo?kaže,buba valjda?pogleda me dečko,pa pita,jel buba morina i u smeh axaxaxaxaxaaaa...šta sam to stigao ne znam,ali je bilo ogromno,sočno i kao vrabac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Матори, јесиу размишљао да жврљнеш неки роман Smile? Имаш таленат, чит'о бих те нек иде у пм Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung Galaxy S2
jednom na auto putu,nešto mi tako lupi o šoferku i ukenja je tako,da kad sam pokušao to da skinem brisačima,
samo sam učinio gore.naidjem na prvu pumpu,skrenem,stanem,momčić što toči,krene na rezervoar,ja ga zamolim da mi sredi šoferku.udjem u pumpu i dok sam uzeo vodu,platio,izadjem...pita me radnik šta je to bilo?kaže,buba valjda?pogleda me dečko,pa pita,jel buba morina i u smeh axaxaxaxaxaaaa...šta sam to stigao ne znam,ali je bilo ogromno,sočno i kao vrabac.

Da i onda je krenula invazija zombija....
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
jednom na auto putu,nešto mi tako lupi o šoferku i ukenja je tako,da kad sam pokušao to da skinem brisačima,
samo sam učinio gore.naidjem na prvu pumpu,skrenem,stanem,momčić što toči,krene na rezervoar,ja ga zamolim da mi sredi šoferku.udjem u pumpu i dok sam uzeo vodu,platio,izadjem...pita me radnik šta je to bilo?kaže,buba valjda?pogleda me dečko,pa pita,jel buba morina i u smeh axaxaxaxaxaaaa...šta sam to stigao ne znam,ali je bilo ogromno,sočno i kao vrabac.

Da i onda je krenula invazija zombija....

ne nego evro atlantske integracije.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.