Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intimna ispovest ~ Moj život sa silikonima  (Pročitano 21293 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
"da bih se u četrdesetim odlučila na operaciju jer sam shvatila da se s mojim telom neće desiti neke velike promene"

Smile
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
Razliciti ljudi imaju razlicite kriterijume...
Danas se forsiraju... ne.. uvek su se forsirali odredjeni modeli ljudskog tela i ponasanja... a, nisu svi gradjeni po JUS-u...
Nekima je to vazno, drugima ne... tako da... to je cisto individualna stvar.. nekome je gadno, nekome ne.. ali.. nikad ne reci nikad...

Ok..ne kazem da ako ja to ne bih uradila ni drugi ne treba da rade. Govorim cisto iz svog ugla jer u mom slucaju strah od seckanja je suvise veliki da bi ga pobedilo nezadovoljstvo nekim delom tela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
na koliko beshe ono godina moraju da se remontuju pojedini tipovi veshtachkih grudi ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa, kad ti budes bio zena u godinama sa sisama do pupka, videcemo da li ces misliti da je to idiotizam...

Znam da se vi ne slazete sa mnom, ali zena je u pravu... na taj nacin leci svoje komplekse... ako... ima se, moze se... ipak.. nije to neka balavica koja je bez razmisljanja sa 17 ugradila silikone da bi bila riba u drustvu i lakse nasla muzijaka...

potpuno je u pravu, to su skroz drugi razlozi i drugacije razmisljanje kod odrasle osobe! da zivi na selu neverujem, manja je verovatnoca da ce to uraditi stara zena od 50 i nesto godina sa sela, nego od 40 i nesto u gradu! skroz drugaciji uticaji! gravitacija je cudo! usled rada dojke kad zeni (sad vec i muskarcima jer i oni oboljevaju) amputiraju dojku ona zbog psihickih i fizickih potreba moze ugraditi silikon iako nemora!
da neduzim slazem se i sa machakZ
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
nema to veze sa gravitacijom ,nego sa pomanjkanjem fizichke aktivnosti . zene koje redovno vezbaju svoje grudne misice nemaju te probleme ,a bogami i lepshe izgledaju nego one sa silikonima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola C450
Bože, pa vi ste baš konzervativna ekipica. Ja moram da naglasim da sam protiv implantata. Svako strano telo u organizmu, samo ako mora.

Bez obzira na to, ja nameravam da uradim rinoplastiju(valjda je to prevod na srpski). Nos me nervira od kada sam ga lomio Smile Smile i već par godina imam želju da "vratim na staro". Tako, da ću samu intervenciju istrpeti najverovatnije tokom sledeće godine.

Oko grudi, silikoni se vide da su silikoni i tu nema šta, moraju biti zaista jako dobro odrađeni da se ne primeti u push up bra da je silikon. Implant se odražava neprirodnim krugom na gornjoj strani grudi. U koliko već ugrađujete implant, neka to bude onaj oblika kapljice vode, koji je manje očigledan, ali ga je zato potrebno "vratiti u pravi položaj" svako malo, što nikako nije prijatno.
« Poslednja izmena: 21. Nov 2006, 04:00:37 od Burek_forumash »
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 347
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson W200i
po meni stavljanje silikona je nepotrebno. Zena ili devojka treba da bude ono sto jeste, a ne da su neke vestacke i da se pumpaju silikonima, da ih reckaju sa skalperima, te dodatni troskovi........  Smile
IP sačuvana
social share
D.J.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola C450
 Smile Koliko su grudi lep deo tela. Radije biram devojke sa manjim, ali grudima lepšeg oblika, pre nego tzv. mlekare. Prevelike grudi me podsećaju na grudi starijih žena od 65+. Tako da su mi VELIKEEE grudi generalno neprivlačne. Estetski efekat je pomalo narušen ako je žena baš skroz ravna, tu bi one same trebalo da razmisle da li su za uvećanje implantima, ali ja bih im uvek pre preporučio hormonsku terpiju(samo, devojke, pazite, vraća se pubertet), ako već išta žele da rade, a ne bi trebalo. Ali, znam par devojaka koje su ravne, našle su frajere boli glava, celo društvo se "loži" na te devojke, jer one zrače "iznutra", a to silikoni ni broj 1000 ne mogu da nadoknade. Smile

Ua silikoni, živeo mozak!
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
po meni stavljanje silikona je nepotrebno. Zena ili devojka treba da bude ono sto jeste, a ne da su neke vestacke i da se pumpaju silikonima, da ih reckaju sa skalperima, te dodatni troskovi........  Smile

A, zasto muskarci produzavaju penis  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola C450
Iz potpuno istog razloga. Pritisak društva zbog nerealnih ideala.

Opet, dužina ništa ne znači, i meni i devojkama je bilo super, a ja bih rekao da mi je mali. Skoro svi likovi sa kojima sam imao odnose su imali daleko veći od mene, a niti jedna veza mi se nije raspala zbog moje "dužine".

Ljudi su kratki i ravni u glavi, ne u telu.
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.