Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intimna ispovest ~ Moj život sa silikonima  (Pročitano 21310 puta)
05. Nov 2006, 19:13:55
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
 EKSKLUZIVNO

Moj život sa silikonima


U intimnoj ispovesti za Press Snežana Milosavljević priča kako se odlučila na hirurški zahvat i otkriva sve što ste hteli da znate o povećanju grudi


Snežana Milosavljević...

Šokirala sam se kada sam prvi put videla svoje nove grudi. Bože, pa ja nisam htela ovolike! Postojala je neka odbojnost prema telu koje nije moje
Moj muž je zadovoljniji, a i drugi muškarci me gledaju drugačije. Dok sam se dvoumila, sin mi je rekao: "Mama, bićeš najsrećnija žena na svetu"

BEOGRAD - Snežana Milosavljević, ekonomista iz Beograda, jedna je od retkih žena koja se odvažila da otvoreno priča o tome zašto je odlučila da poveća grudi. U nameri da čitaocima, naročito ženama, razbijemo predrasude i otkrijemo kako izgleda ova operacija, reporter Pressa pratio je ceo proces kroz koji je Snežana prošla.
Pre silikona
Pre operacije Snežana nam je rekla da je zbog malih grudi oduvek imala problem kako da nastupi na plaži - bikini joj nikada nije dobro stajao; nije znala šta da obuče za svečanosti jer dekolte nije dolazio u obzir, nije umela da se u društvu oseća samouvereno, ženstveno i seksipilno.
- To što imam male grudi ne smatram nedostatkom niti imam kompleks jer za sebe mislim da sam lepa i poželjna žena, ali da bih se osećala potpuno zadovoljno želela sam veće grudi. Odavno ih želim - od puberteta kada sam čekala da mi porastu, pa sve ove godine, da bih se u četrdesetim odlučila na operaciju jer sam shvatila da se s mojim telom neće desiti neke velike promene - rekla nam je Snežana.
Za operaciju ima podršku supruga. Čak je pitala i svog osamnaestogodišnjeg sina šta misli o operaciji, a on joj je rekao: "Mama, ti ćeš biti najsrećnija žena na svetu". Za okolinu je, priznaje, i nije baš mnogo briga. Silikone je odlučila da ugradi samo zbog sebe. Njen motiv je lepši izgled i samouverenost. Pošto ima podršku porodice, prelomila je - ugradiće silikone!
Operacija
U operacionoj sali Klinike "Colić", pred operaciju uvećanja grudi, Snežana nam je rekla:
- Kao i svi ljudi, imam strah. Ali to je normalno. Godinama sam maštala da imam veće grudi pa je želja pobedila strah.
Primila je anesteziju i operacija je počela.
Dr Milan Colić koji operiše Snežanu objašnjava da su sa Snežanom, kao i sa svakim pacijentom, razgovarali o njenim željama i zaključili da mogu da ih ispune. Snežana želi da joj grudi izgledaju prirodno i neupadljivo.
- Prvo ćemo da izmerimo grudni koš i da uradimo detaljan crtež na njemu, što je uvod u svaku intervenciju - dobro planiranje operacije, rezova i kreiranje džepa u koji će se smestiti implatant. Rez povlačimo na mestu gde otprilike dođe fišbajn brushaltera pa nekoliko milimetara ispod ili iznad, levo ili desno od bradavice. Kreiramo džep, zaustavljajući krvarenje iz okolnih krvnih sudova kojima je prožeto masno tkivo u kome leži i mlečna žlezda. Nju ćemo da podignemo i implatant smestimo na veliki grudni mišić, pa će žlezda ostati nedirnuta. Operacija teče po planu, krvarenja nema iako se zna da u hirurgiji dva i dva nekada ne daju četiri - kaže dr Colić dok u Snežanine grudi ubacuje silikone.
Operacija uvećanja grudi traje prosečno sat vremena. Posle 14 dana skidaju se konci. U početku se oseća zategnutost. Posle šest do osam nedelja grudi dobijaju željeni oblik a do tada spadne i otok.
Nove grudi
Snežana je posle operacije jednu noć ostala na klinici pod budnim okom lekara. Kaže da se od sve operacije seća samo ulaska u salu.
- Ujutru kada sam se probudila pozvala sam muža i otišli smo kući. Dobila sam terapiju. Ležala sam kod kuće i sve vreme bila pod nadzorom lekara. Posle tri do četiri dana od operacije, možete raditi sve, pa i lakše kućne poslove - kaže ona.
Međutim, priznaje da ju je bolelo i da je prvi pogled na nove grudi bio iznenađenje.
- Šokirala sam se kada sam prvi put videla svoje nove grudi. Sestri sam rekla: "Bože, pa ja nisam htela ovolike". Ona mi je rekla da će one tek dobiti svoj prirodan oblik. Postojala je neka odbojnost prema telu koje nije moje dok grudi nisu dobile svoj prirodan oblik - priča Snežana.
Ona tvrdi da je zadovoljstvo posle povećanja grudi učinilo da prevaziđe strah a bol posle operacije zaboravi.
- Sada sam svakog jutra samoj sebi i, kada se pogledam u ogledalo, radujem se. Mnogo sam zadovoljnija. Mislim i da mi je muž zadovoljniji, što je jako bitno, jer intimno sebe doživljavam kao samouvereniju osobu, a to njemu godi. Rekla bih da me i drugi muškarci gledaju drugačije iako to nije razlog zbog kojih sam ovo uradila. Malo se kajem što to nisam uradila ranije jer bih kao devojka imala više samopouzdanja - kaže Snežana.
Na poslu su i kolege primetile promenu. Neki su bili baš šokirani.
- To je moj izbor, mislim da su komentari suvišni i da se na njih ne treba obazirati. Kao što se vidi, nisam zahtevala ogromne grudi koje bi pobuđivale strast kod muškaraca, nego sam htela da izgledaju sasvim prirodno, kao što i izgledaju, a to mi kažu i prijatelji - priča Snežana.
ANA SAVIĆ

Novac nije bitan, nego zadovoljstvo


Snežana Milosavljević ne želi da priča koliko je platila svoje zadovoljstvo, ali smatra da su silikonske grudi dostupne svakoj ženi.
- U Srbiji sada postoje krediti i za ovu vrstu intervencije. Zadovoljstvo koje osećate kada ovo uradite, verujte mi, mnogo je veće od onih para koje date. Nema tih para kojima se može kupiti zadovoljstvo - kaže Snežana i poručuje onim ženama koje još razmišljaju o uvećanju grudi da moraju da raščiste sa sobom da li žele veće grudi. Ne bi trebalo da idu na operaciju ako nisu sigurne u to.

Komplikacije

Moguće komplikacije prilikom ugradnje silikona u grudi, kao kod svake hirurške intervencije ove vrste, rešavaju se lako. To su infekcija i krvarenje, odnosno nastanak hematoma. Većih komplikacija nema, tvrdi dr Milan Colić.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ne mogu da shvatim, da zamislim koja to muka moze nekog da natera da sece svoje telo a da pri tom nije bolestan  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Vidish da joj je svaka treca rechenica :"I moj muzh je zadovoljan blah blah" .
Toliko o tome da je to uradila zbog same sebe i svojih razloga (mada i to ne opravdavam) ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung J6
Ne mogu da shvatim, da zamislim koja to muka moze nekog da natera da sece svoje telo a da pri tom nije bolestan  Smiley 1

uze mi rec iz usta


 bljaks
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile pa boze moj, ako joj grudi nisu bile 'adut', neki drugi deo tela sigurno jeste
niko nije savrsen, ali isto tako niko nije i totalno nesavrsen... a mozebiti i da je u pitanju kriza srednjih godina
no dobro, lepo je ako je sad konacno srecna i zadovoljna, ali...
Smile
kazu da kad ljudi jednom pocnu da intervenisu na sebi, ne mogu da stanu- sta li je sledece? podizanje kapaka? fejs lifting?
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
treca sisa ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
novi muz  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
BlackBerry 
Idiotizam... Pa pravo u press da isprica svoj bolni dozivljaj... Zena u godinama,radjala,a opterecuje se ovakvim stvarima...
Uzas!!!
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, kad ti budes bio zena u godinama sa sisama do pupka, videcemo da li ces misliti da je to idiotizam...

Znam da se vi ne slazete sa mnom, ali zena je u pravu... na taj nacin leci svoje komplekse... ako... ima se, moze se... ipak.. nije to neka balavica koja je bez razmisljanja sa 17 ugradila silikone da bi bila riba u drustvu i lakse nasla muzijaka...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
 Smile za nove grudi  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.