Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Internet prevaranti ~ Masturbacijom do zdravlja  (Pročitano 1033 puta)
08. Jul 2008, 11:49:50
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Manijak!
Milan Dabović (57) iz Kragujevca tvrdi da svojim erotskim slikama i masturbiranjem preko interneta može da leči na daljinu
 


BEOGRAD - Kragujevčanin Milan Dabović Daba (57), koji se na nekoliko srpskih sajtova reklamira nudeći pomoć bolesnim ljudima, tvrdeći da je bioenergetičar, leči ljude seksom na daljinu, izopačenim fotografijama i masturbiranjem preko interneta, otkrivaju za Kurir pacijentkinje ovog nastranog „bioenergetičara“!

- Volim da pomažem, naročito suprotnom polu, bioenergijom na daljinu i na blizinu u svrhu lečenja, a i za zabavu, koja može biti nezaboravna. Ne volim da me smaraju i da se foliraju - glasi jedan od Dabinih oglasa na internetu.

Kolika je Dabina tarifa za ovo izopačeno lečenje, na sajtovima se ne navodi. Međutim, Kurir je stupio u kontakt s nekoliko žrtava ovog seks gurua, koje tvrde da nekima od njih Daba nikada nije tražio novac, ali da su od drugih žrtava čule da mu je tarifa i po nekoliko stotina evra. Posebno ako leči pacijentkinje koje žive u inostranstvu!
- Daba obećava izlečenje sve dok dobro ne upozna žrtvu i dok ne zadobije njeno poverenje. A, onda, umesto lečenja na daljinu, za šta je, navodno, stručnjak, šalje svoje erotske fotografije ili otvoreno poziva na seks tvrdeći da tako prenosi energiju sa sebe na bolesnika - otkrivaju sagovornice Kurira.

One su, kažu, Dabu nalazile i na mesendžerima koji služe za ćaskanje uživo. Korisnici mesendžera koji imaju veb kamere mogli su da primaju Dabinu onlajn kuru gledajući ga kako se skida, pada u trans i masturbira!

Kurir je otkrio da se među Dabinim pacijentima nalaze i maloletne osobe, devojke, ali i deca koju je lečio na daljinu, pa u ovom slučaju posla ima i za policiju i za tužilaštvo!

- Kad sam shvatila da je čovek prevarant i izbrisala ga sa spiska prijatelja na sajtu na kojem nudi pomoć, poslao mi je preteći mejl - kaže za Kurir jedna od Dabinih žrtava koja je iz razumljivih razloga molila za anonimnost.

Kurir ekskluzivno objavljuje Dabine fotografije iz jedne od njegovih poslednjih seansi, a čitaocima ostavljamo da procene da li je reč o čoveku s posebnim sposobnostima ili o izopačenom prevarantu.

I preti na daljinu

Uz minimalne korekcije, Kurir u celosti objavljuje pretnje koje je Daba poslao jednoj nesuđenoj žrtvi:
- Koje si ti đubre, ja nemam reči. O meni pišu novine i naučni časopisi, a o tebi, da imaš tri života, samo može da izađe čitulja, ako ima ko da je plati. Ne, ja te neću žaliti jer dosta mi je takvih već stvorenih baba i hvala ti što sam bio spreman da ti pomognem, a ti si me oslobodila vremena da lečim iskompleksiranu ružnu matoru budalu. Neću ti ostati dužan, tek da te naučim pameti da ne možeš svakoga zajebavati i upotrebiću svoje moći za... U narednom periodu će te boleti strašno glava, tako da ti ni lekovi neće pomoći. Pozdravlja te bivši prijatelj i gledaj šta će te još boleti, jer pravda postoji i ona deluje, videćeš tek.
P.S. Ova sva slova su napunjena strašno negativnom energijom, a već si ih pročitala i idi kod lekara redovno - napisao je Daba devojci koja ga je raskrinkala.

Leči i onaniše iz hobija

Novinar Kurira je juče pozvao Milana Dabovića i, predstaviviši se kao zainteresovani pacijent, razgovarao sa čovekom koji tvrdi da je Dabin brat blizanac Nenad.
- Daba je na moru, na turneji, ali sada može da priča kroz mene - rekao nam je ovaj čovek.
Kada smo ga upitali koliko košta kura, rekao je da i on i brat to rade iz zadovoljstva i hobija, ali da su u velikoj nevolji jer se Milan zaljubio u pogrešnu devojku.
- Kod nje su moje golišave slike i svašta može da se desi, ali vi ne brinite, čim se vratim s turneje možemo da se čujemo i počnemo sa lečenjem - obećao je Milan, govoreći kroz brata Nenada.
Nešto kasnije, kad smo ga pozvali i predstavili se kao redakcija Kurira, veza je naglo prekinuta.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Bosch 3322
kakav matori frik! treba ga obesiti za kuru na sred terazija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 214
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
kao sto lece i po javnim wc-ima... on je samo jedan od mnogih kojima to predstavlja najbolje i najlakse zadovoljstvo, samo sto je mator.
IP sačuvana
social share
Always lived my life alone,
Been searching for the place called home.
I know that I've been cold as ice,
Ignored the dreams, too many lies
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Koja je ovo budalina.............. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat
kakav matori frik! treba ga obesiti za kuru na sred terazija!

Vjesaj samo vjesaj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.