Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:58:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 106 107 109 110 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Internet kladjenje  (Pročitano 338684 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
pa kad ste glasali za botove eto vam ga sad kladjenje..ovo je prvi korak ka ukidanju svih kladionica osim dve,  ciji ce vlasnici biti aca i toma.

zivi bili pa videli. a registrovanje mora sa licnom kartom.

Ne vuci me za jezik ko je bot a ko nije , ovo nije mesto za to, banovace nas Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Safari 537.76.4
pa kad ste glasali za botove eto vam ga sad kladjenje..ovo je prvi korak ka ukidanju svih kladionica osim dve,  ciji ce vlasnici biti aca i toma.

zivi bili pa videli. a registrovanje mora sa licnom kartom.

Ne vuci me za jezik ko je bot a ko nije , ovo nije mesto za to, banovace nas Smiley


a sto bi kad je politika i kockanje povezano samo u banana drzavama... sta nekog zable da ne kazem sta, sta cu ja da radim sa svojim novcem? konacno ako je live bet slobodan u toliko zemalja sveta i to ne samo ovo sportsko vec sve varijante, od pokera pa do shibica  Smile sta se mi pravimo vece toshe nego drugi?

stvar je samo u jednom a zove se mrcvarenje svih narodnih slojeva, konacno i ljudi kojima je kocka hobi jer su i oni takodje ljudi pa to ludilo obesmisljenosti svega gde covek moze u ovom ocaju od drzave da se makar malo zabavi je rezervisano samo za one koji ovakve mere i propagiraju....

da ne idem dalje u dubinu pa da pisemo tome koji stranacki aktivista je unistio live kladjenje od lutrije srbije, ciji je kadar vlasnik meridiana i tako to.... nista nije slucajno, zato i rekoh kako ste birali tako cete se i kladiti.

p.s za kolegu koji zapita za mozzart...u mozzartu uplatis avans preko live beta a moras da uplatis i dobijes tiket na licu mesta, kolko ja znam....mozda i gresim a i malo je degutantno da ti vezuju privatne podatke br. licne karte i maticni broj  sa pravom na kladjenje uzivo ko da prodajes notebook pa kad dobijes pare saljes kupcu cepanicu  Smile ako vec nisu u stanju da imaju ssl servere koji su zasticeni koji moj se prave toliko dusebrizni?

ko je jedanput  otisao na bilo koji svetski sajt za kladjenje, nikad se na vraca na ove nase yayare.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2014, 20:49:17 od malkovitch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Safari 537.76.4
Jel zna neko, da li moze u nekoj srpskoj kladionici (online) da se kladi ali u evrima, znaci da recimo uplatis depozit u evrima i tako se i kladis ?   Ja nisam cuo da moze, al mozda sam nesto propustio  Smile. Vidim da sve bolje kladionice imaju online (Mozzart, Atlantik, Meridian, Millennium, Soccer, MaxBet)
Od jacih kladionice nema samo Balkan Bet, nije mi jasno sta oni cekaju  Smile

mozzart nije online kad ne mozes od kuce, soccer su neupotrebljivi jer im sistem nije umrezen i stalno trokira, meridian je kolko tolko ok, a bet 365 ima softver koji sluzi i za online i za tikete i za koriisnike sto je ludilo posebne vrste pa kad ima vise meceva kad kliknes u 80 minutu napr na x desi se da prime uplate tj odbiju jer je utakmica vec usla u 90-ti.  Smile videcete kad dodje svetsko na sta ce to da lici....

ali svi su picnuli prostorije, sto jesjes,  osim soccera koji je ko svinjac.... a za dobre servere ih zabole...
Ne znam odakle ti to za bet365, imaju najbolji lajv od svih kladionica u ponudi (strane i domace), a meridian je najbolji kod nas za online kladjenje

bet je imao katstrofa softver gde su njihovi radnici primali uplate koristeci http sajta pa je refresh radio ko slow motion  Smile.... ne znam sta se desilo skoro, jer ko sto rekoh to je moje saznanje od pre nekoliko meseci posto se ne kladim vise kod nas jer mi je dozlogrdilo. da ne pricam o biserima tipa da moras da razdvojis uplatu od dobitka i da mozes da prenosis sa jednoje konta na drugi samo licno u kladionici, pa kod za isplatu koji vazi samo 30 minuta  Smile pa ako si u obrenovcu moras da vozis ko fandjo da bi stigo i prebacio dobitak i trk nazad da bi mogao da kasnije uzivas u online kladjenju...

to je s s'oprostenjem onanija i to se svesno radi da se ljudima sve ogadi.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2014, 20:55:17 od malkovitch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Citat: rASHo123456 link=topic=129372. msg11399179#msg11399179 date=1392128258
Imam problem sa meridianom, sta god da odigram izbaca mi Ticket rejected.  Je li imao neko ovaj problem, i moze li se rijesiti?
Operater im naravno nikad nije dostupan,a na mail ne odgovaraju.
da li si resio problem ili jos uvek blokira?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
BlackBerry xxx
 Smile kakva je situacija sa pay palom ?postoji li neki drugi metod uplate?inache,wiliam hil je ubedljivo najbolji,min.ulog 0.02 centa. moze lepo da se razigra za male pare. a ko je lud da kocka na nasim sajtovima,ko ce njih kao da proverava nesto...
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Zdravo društvo,

Imam jedan veliki problem sa Gamebookers. com kladionicom i Visa virtuon karticom Raiffeisen banke.

Nisam se dugo kladio, vise od 6 meseci.  Neki mali iznos mi ostao i pre par dana odigram i dobijem opet neku manju lovu.  I rešim da je vratim-isplatim nazad na karticu (nikad nije bilo problema za dva tri dana lova na deviznom računu), e tu nastaju problemi.

    Odem na isplatu VISA card, kad ono ne može traže da prvo uplatu jer poslednjih 6 meseci nije bilo uplate, OK reko' ako mora, probam da uplatim kad ono ne može, probam nekoliko puta.
    Zovem Raiffeisen banku i oni mi kažu da je donet neki novi zakon koji zabranjuje odliv novca iz Srbije na kladioničarske sajtove !!!

    Probam preko Skrill-a, kad i oni imaju NON-betting i betting uplatu, tako da i preko njih ne prolazi uplata kada se izabere betting, a non-betting prolazi ali džaba kada ta sredstva ne mogu da uplatim na Gamebookers. . . .

:boxing: :boxing: :boxing:

Da li ima neki način da vratim lovu sa Gamebookers-a nazad ?
Hvala unapred.

Pozdrav,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 424
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Zdravo društvo,

Imam jedan veliki problem sa Gamebookers. com kladionicom i Visa virtuon karticom Raiffeisen banke.

Nisam se dugo kladio, vise od 6 meseci.  Neki mali iznos mi ostao i pre par dana odigram i dobijem opet neku manju lovu.  I rešim da je vratim-isplatim nazad na karticu (nikad nije bilo problema za dva tri dana lova na deviznom računu), e tu nastaju problemi.

    Odem na isplatu VISA card, kad ono ne može traže da prvo uplatu jer poslednjih 6 meseci nije bilo uplate, OK reko' ako mora, probam da uplatim kad ono ne može, probam nekoliko puta.
    Zovem Raiffeisen banku i oni mi kažu da je donet neki novi zakon koji zabranjuje odliv novca iz Srbije na kladioničarske sajtove !!!

    Probam preko Skrill-a, kad i oni imaju NON-betting i betting uplatu, tako da i preko njih ne prolazi uplata kada se izabere betting, a non-betting prolazi ali džaba kada ta sredstva ne mogu da uplatim na Gamebookers. . . .

 :boxing: :boxing: :boxing:

Da li ima neki način da vratim lovu sa Gamebookers-a nazad ?
Hvala unapred.

Pozdrav,
Ne,jer sa Gamebookers mozes withdraw samo na isti nacin kao i upload-u tvom slucaju Virtuon.Da si uplatio Skrillom mogao bi withdraw samo na Skrill,plus si sad uhvacen u raskoraku sa novim zakonom i to ti je to .
« Poslednja izmena: 24. Jun 2014, 18:27:17 od AndrewScott87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Zdravo društvo,

Imam jedan veliki problem sa Gamebookers. com kladionicom i Visa virtuon karticom Raiffeisen banke.

Nisam se dugo kladio, vise od 6 meseci.  Neki mali iznos mi ostao i pre par dana odigram i dobijem opet neku manju lovu.  I rešim da je vratim-isplatim nazad na karticu (nikad nije bilo problema za dva tri dana lova na deviznom računu), e tu nastaju problemi.

    Odem na isplatu VISA card, kad ono ne može traže da prvo uplatu jer poslednjih 6 meseci nije bilo uplate, OK reko' ako mora, probam da uplatim kad ono ne može, probam nekoliko puta.
    Zovem Raiffeisen banku i oni mi kažu da je donet neki novi zakon koji zabranjuje odliv novca iz Srbije na kladioničarske sajtove !!!

    Probam preko Skrill-a, kad i oni imaju NON-betting i betting uplatu, tako da i preko njih ne prolazi uplata kada se izabere betting, a non-betting prolazi ali džaba kada ta sredstva ne mogu da uplatim na Gamebookers. . . .

 :boxing: :boxing: :boxing:

Da li ima neki način da vratim lovu sa Gamebookers-a nazad ?
Hvala unapred.

Pozdrav,
Ne,jer sa Gamebookers mozes withdraw samo na isti nacin kao i upload-u tvom slucaju Virtuon.Da si uplatio Skrillom mogao bi withdraw samo na Skrill,plus si sad uhvacen u raskoraku sa novim zakonom i to ti je to .

Napisao sam na prethodnoj strani na koju foru sam ja uplatio kes na racun u on-line kladzi.Probaj tako trebbalo bi da moze...A onda probaj withdrawal na karticu.

Ista situacija je i sa Visa internet karticom banke Inteze. Medjutim postoji fora da kad se ulogujes na neku kladionicu i ides na deposit opciju, kliknes na deposit  preko Skrill-a i posto na skrillu nemas novca on ti odmah ponudi opciju da platis karticom koja je registrovana kod skrill-a( znaci uplatis u banci 20 eura na karticu i ne prebacujes na Skrill !) i tu transakciju predstavlja kao transakciju na POS terminalu i prihvata je normalno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Ajde neko ko je dokon i ko ima malo opširnije znanje o tome kako tačno funkcioniše skrill i koje kartice na njega mogu da se povezuju i te ostale munje, nek me iscima na pp da ga priupitam par stvari.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Imam problem sa meridianom, sta god da odigram izbaca mi Ticket rejected. Je li imao neko ovaj problem, i moze li se rijesiti?
Operater im naravno nikad nije dostupan,a na mail ne odgovaraju.

Jel i dalje imas problem sa ovim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 106 107 109 110 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:58:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.