Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:55:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intel 536Ep modem driver  (Pročitano 2347 puta)
02. Maj 2006, 01:09:57
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 2700 classic
Imam problem sa instaliranjem drivera za modem gore pomenuti. Znaci instalirao sam Windows i sve potrebno za njega  da radi normalno , nije mi prvi put  Smile, ali modem ne mogu da instaliram (bolje reci ne znam)  Smile. Skinuo sam driver sa intelovog sajta i mucio se dva sata. Nisam pocetnik reinstalirao sam sistem dvadeset puta do sad , ali sam ovde zapeo. Plz   Smile
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
ako si reinst.sistem 20-ak puta,onda mora da si i drajver za modem radio isto toliko Smile
salu na stranu,mislim reci malo vise o problemu,gde skripi?
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson P1i
Modem:

klasika:  Smile

1.Ubacis CD sa drajverima
2.Control Panel/Add New Hardware/Next/"Yes, I allready...."/ ........ i onda odaberes, trebalo bi da pise nesto kao PCI Simple  Communication..... itd.. (zuti uzvicnik ispred toga)
3.Izaberes to i pustis da trazi (Automatski)
4.Udjes u opcije modema u control panel-u i obavezno iskljucis "Wait for dialing tone"....

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson P1i
Aha, sad vidim da si drajvere skinuo sa sajta.... znaci, preskocis prvi korak!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 2700 classic
Prijavljivao mi je neshto da ne moze da inst. simple pci device.  Ok probacu da ga namestim. Ali zashto ja ne mogu da instaliram driver sa neta skinut?
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson P1i
Prijavljivao mi je neshto da ne moze da inst. simple pci device.  Ok probacu da ga namestim. Ali zashto ja ne mogu da instaliram driver sa neta skinut?


pa moze....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 2700 classic
How  BRE ?
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
ubaci disk sa driverom u opticki uredjaj i idi desni klik na my computer-properties-hardware-device manager,nadji stavku modems,desni klik pa update driver i izaberi da ti automatski trazi drajver,ili idi na instal form specific location pa,don't search,i will choose driver to instal,pa izaberi svoj modem i idi na have disk i daj mu tacnu lokaciju gde se drajver nalazi...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 2700 classic
Evo ovako sve sam to probao i nece . Sigurno je greska negde pri instalaciji Windowsa Smile . Kad hocu da instaliram PCI simple communication device, on kaze da ne moze da instalira , kao neki code 28. Pa ovako : Ja sam listao teme na forumu sta i kako pri instalaciji OS, i sve mi nekako deluje kontradiktorno. Pa ako moze savet iz prve ruke , koji je redosled inst.  software-a pri inst. OS-a. Ja sam isao ovako :

- Windows XP (na pocetku sam ubacio disketu za S-ata HDD)
- SP1
- sve drivere
- SP2

IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Mercedes-Benz Actros 2653

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3558
Zastava 127.0.0.1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 6233
preporucujem ti da ako ti prijavljuje taj error 28, izbrisi sve drivere od modema i probaj da instaliras opet.
IP sačuvana
social share
HowTo:Instalacija SMF 1.1.x foruma! Ovdje | Wireless & Cable Ovdje | HowTo:Instalacija phpBB foruma ! Ovdje | Free hosting za vas sajt Ovdje
Windows ~ Korisni linkovi ~ Saveti za bolje funkcionisanje sistema Ovdje
Vodic - 5 koraka do zasticenog sistema - besplatno! Pitanja i odgovori!Ovdje
Linux ~ Downloads ~ Problemi ~ Saveti ~ Tips & tricksOvdje
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:55:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.