Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Integrisana graficka, nova maticna ....  (Pročitano 1148 puta)
29. Mar 2013, 09:19:19
Svakodnevni prolaznik


ja ne skidam torente ja kupujem programe :):):):)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 294
Zastava Nis
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung C3050
Pozdrav narode...
Crkla mi je maticna i procesor. Maticna je otisla usled otkazivanja kompezatora i nekih dioda ( bar sam ga tako cuo ), a procesor je izgorio jer je celo leto 2012 radio na 75-85 C konstantno, a i ja sam ga fizicki ostetio. Elem, posto mi je maticna kao i ostale kompnente DDR2 a procesor AM2 nisam imao veliki izbor u odabiru novih komponenti kako bi nadomestio to, a kupovina novog racunara do nekih 25.000,oo dinara se nije isplatila jer su vecinom slabije konfiguracije od mog starog. E sad u servisu ( Tehno MS ) su mi ponudli novu maticnu sa 2 godine garancije i polovan AM 2 procesor. Prihvatio sam ponudu i uzeo novu AS Rock maticnu koja ima AM2 i AM 3 socket i DD2 i DD3 slotove i uzeo sam procesor AMD X2 4200+ AM2. Medjutim juce dok sam gledao kutiju od maticne sam primetio da ona ima integrisanu Ge Force graficku i sad ispada da ja imam moju staru ( ATI Radion HD 4650 512mb ) i ovu novu integrisanu. Posto se prvi put susrecem sa ovakvom konfiguracijom interesuje me da li ja mogu tu integrisanu da stavim van funkcije i da kao primarnu koristim ATI dok bi mi ova sluzila za rezervu, takodje me interesuje sto mi je palo na pamet dok ovo kucam, da li imate bilo kakvog iskustva , tj. da li mi je serviser stavio pastu na nov procesor ( da li je to praksa ili ne ) i zadnje pitanje posto mi je soba na suncanoj strani a klimu nemam kako bih mogao da poboljsam hladjenje komponenti da ne dodje opet do pregrevanja ali bez stavljanja ventilatora da bije u kuciste????

Unapred danke
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia 6630, valjda
-pasta stavljena
-kad utaknesh grafichku, integralna se automatski iskljuchuje (treba i kabal od monitora da ushtekash u ushtekanu grafiku)
-sve radish dok je iskljucheno iz struje
-kad ti se podigne sistem, morash da instalirash drajvere za ati...
« Poslednja izmena: 29. Mar 2013, 09:23:45 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ja ne skidam torente ja kupujem programe :):):):)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 294
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung C3050
-pasta stavljena
-kad utaknesh grafichku, integralna se automatski iskljuchuje (treba i kabal od monitora da ushtekash u ushtekanu grafiku)
-sve radish dok je iskljucheno iz struje
-kad ti se podigne sistem, morash da instalirash drajvere za ati...

Hvala na brzom odgovoru, da da monitor stavljam na eksternu graficku, e sad samo kako da poboljsam hladjenje kompa da li se siplati da izrokam jos jedno 2 ili 3 kulera??? Sta da mu radim ???

p.s. sto se tice drajvera reprairan mi je sistem tako da ne moram nista da install
« Poslednja izmena: 29. Mar 2013, 10:00:42 od Sveti Krstas »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia 6630, valjda
Naravno, kabl bodesh u eksternu...
shto se tiche drajvera, mislim da cesh ipak morati...
Shto se tiche kulera, mislim da ti nece trebati...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ja ne skidam torente ja kupujem programe :):):):)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 294
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung C3050
Naravno, kabl bodesh u eksternu...
shto se tiche drajvera, mislim da cesh ipak morati...
Shto se tiche kulera, mislim da ti nece trebati...

stvarno mi je prevruce u sobi leti.... ne znam kako da regulisem prosli procesor i maticna od 75-85 C su radili i crkli , ne bi ovi dele istu sudbinu Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia 6630, valjda
komp kad se pregreje ugasi se... crkli su verovatno zbog toga shto su se naduli kondezatori i probili pa uz put sve spalili...

elem, najbolji nachin da komp drzish hladnim je da ga preko leta iskljuchish  Smile

ono, malo izadjesh napolje, jurish devojke...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ja ne skidam torente ja kupujem programe :):):):)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 294
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung C3050
komp kad se pregreje ugasi se... crkli su verovatno zbog toga shto su se naduli kondezatori i probili pa uz put sve spalili...

elem, najbolji nachin da komp drzish hladnim je da ga preko leta iskljuchish  Smile

ono, malo izadjesh napolje, jurish devojke...


ahhaha znam znam Smiley ma jurio bih ja da ova moja ne navata svaki moj pokusaj. Sve u svemu hvala na pomoci mzoe lock. Ziv mi bio
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.