Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: insufficient system resources to complete the requested service  (Pročitano 922 puta)
27. Okt 2011, 01:23:41
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia e75
prvo pozdrav svima,

imam veliki problem koji glasi "insufficient system resources to complete the requested service"!

vec sam pola interneta pretrazio, ceo dan se patim i ama bas nista....

Upitanju je laptop msi celeron 1.73, 1gb rama, xp sp3. u pocetku je pri kopiranju izbacivao "cyclic redundancy check" u kombinaciji sa gore navedenim erorom. zakuca sam od sebe. ne pregreva se. Jako tesko se podizao sistem, nekad cak ga ni ne podigne. Ne otvara internet stranice niti moze da sprovede bilo kakvu instalaciju do kraja(tipa flashplayer). Procackao sam memoriju - nista. Stavio drugu, menjao slotove - nista. Kupio novi hard, instalirao sistem i opet nista. Sve isto. Stari hard koji sam mislio da je otisao sam nakacio na moj desktop racunar da bekapujem D i prekopirao je 50gb bez "cyclic redundancy check" ladno! to mi je bio prvi znak da ipak nije do harda. Pre svega ovoga, racunar je radio 4 godine sa 2 formatiranja C jer ga je prvi put viru izjeo totalno, a pre virusa je radio odlicno i nije bilo potrebe za svezim sistemom.
Ako je upitanju neki malware ne znam gde se zadrzava kad je novi hard stavljen, a ne verujem da dolazi sa drajverima jer sam iste koristio i pre 4 god pa nije bilo nista... Nijedan proces ne uzima nesto previse memorije, ali kad pogasim neke ima razlike ali nedovoljno. Takodje nije hteo u hibernaciju ni sa starim ni sa novim hardom, kao ni sa razlicitim memorijama - kao pokusa dva puta i zbaci eror iz naslova

Molim vas sve da pomazete kako znate i umete, ja se razumem tu i tamo ali ovo me ubi...

hvala unapred i izvinjavam se na elaboratu Smile
« Poslednja izmena: 27. Okt 2011, 01:27:33 od cilavert »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia c6
evo probaj sa ovim  fiksksom sto  je microsoft preporucio za tu gresku
http://support.microsoft.com/kb/909095
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
Nekako mi deluje da su tvoji dani bezbriznog koriscenja racunara povezani sa Windows XP sp2. Ako je tako, a ovaj fix ti ne resi problem, pokusaj ti lepo da se vratis na sp2.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia e75
probao sam vec taj fix ali ne moze da ga instalira jer je namenjen za sp2.

evo probavam jos jednom format c, ali sa drajverima sa interneta.

inacemo koristim Customizer XP za tweak, pa ne znam jel moze neko pogresno podesavanje u njemu da to izazove? i ranije sam ga koristio pa nista...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ne bi bilo loše da kad već formatiraš disk da nađeš neki live cd sa linuksom da isključiš hardverski problem. Ili nađi drugu instalaciju windows-a, moguće je da je ta koju koristiš oštećena.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia e75
trenutno nemam nigde u blizini live sistem, a kako za sada stoje stvari, proterao sam nove drajvere, sve tece kako treba...   sada ga instaliram sa novom memorijom i hardom. Sa ovim xp cd-om sam bukvalno dan ranije podigao sistem na jednom matorom racunaru i sve radi kako treba. Ukupno sam sa ovim cd-om digao mozda 7 sistema...

Ako se ispostavi opet da ne radi, a otklonio sam sve sto sam smatrao da moze da uzrokuje problem, zamenio i hard i memoriju - sta preporucujete? da li je mozda maticna zavrsila karijeru ili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia e75
Evo upravo sam reinstalirao sistem. Ubacio sam kasperski 9 umesto 10(sa 9kom je pre radio ok), nema tweakova, novi drajveri sa neta, bez Ashampoo magical defrag-a, sve radi odlicno. I naravno novi hard i memorija.

Nemam pojma sta je uzrok. Pre nije bio hteo u hibernaciju, sad udje...

E sad se razmisljam, da li bi ovo moglo i sa starim hardom ?!  Smile

nema meni kraja vidim ja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.