Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:22:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: instalacija drajvera za mreznu kartu  (Pročitano 4720 puta)
24. Maj 2016, 10:53:25
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 46.0
instalirao sam windows 7 na neki laptop, ali nemam nikakve drajvere za njega, uključujući i onaj za internet, tako da ne mogu da se konektujem i skinem ostatak. kako mogu da nabavim drajver za net? kolko sam uspeo da vidim, treba mi neki wan miniport sstp drajver, ali nisam uspeo toda nadjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Ako mozes ubodi kabal u laptop, i onda ces da se konektujes na Internet, valjda bi trebalo da je tako.
Posle od neta preko nekog programa za skidanje drajvera skini drajvere, i to ti je to.

Ili, ako znas koja je mrezna kartica u pitanju, odes direktno na sajt proizvodjaca (sa nekog drugog kompa naravno), skines drajvere i preko USB-a prebacis na taj laptop i instaliras.

Ili, ako ne znas koja je mrezna kartica u pitanju, ti proveri koja je pa uradi ovo prethodno navedeno Smile
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
pa ne znam koja je, nemam nikakve papire uz laptop. a lan kabl imam, ali ne može da se konektuje jer nema drajver.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Dobro onda... sacekaj malo, sad ce @chelavi da se pojavi pa ce da ti kaze, ja sam odavno prestao da koristim windows i preso na linux tako da sam zaboravio kako se gleda na koju mreznu karticu imas.
Uglavnom, imase neki program koji to moze sve da proveri al zaboravih kako se zove
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
Apple iPhone 12, S21
instalirao sam windows 7 na neki laptop, ali nemam nikakve drajvere za njega, uključujući i onaj za internet, tako da ne mogu da se konektujem i skinem ostatak. kako mogu da nabavim drajver za net? kolko sam uspeo da vidim, treba mi neki wan miniport sstp drajver, ali nisam uspeo toda nadjem.

Pise ti na poledjini koji je model laptopa u pitanju.
Odes na sajt proizvodjaca i na download/support strani potrazi drajvere za taj model.
Izmedju ostalog tamo ti je i drajver za mrezu.
Poskidaj sve sto ti treba, i instaliraj.


Kako to instalirate sistem bez drajvera?!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2016, 13:34:49 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
ok, našao sam. u pitanju je toshiba Satellite C55-B5202. za njega sam našao drajvere na sledeće dve strane:

http://support.toshiba.com/support/driversResults?freeText=1200008359
http://toshibadriversdownload.com/satellite-c55-b5202-windows-7-64bit-drivers/

jel može neko da mi kaže šta bi sve trebalo da skinem od toga, pošto ih ima mali milion?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Chipset prvo i pre svega.
Posle toga mreza (lan, wireless, bluetooth), display, touchpad, card reader...

Kada instaliras mrezu i chipset posle mozes dosta toga prevuci i kroz win update, ali je uvek bolje skidati sa sajta proizvodjaca, jer su to poslednji drajveri koji su izasli, dok kroz win update to nije slucaj.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2016, 13:35:53 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
imam problem sa instalacijom lan drajvera. probao sam nekoliko iz liste, ali svaki kada pokušam da instaliram, on ga otpakuje, da mi obaveštenje da taj program hoće da izvrši promenu na kompjuteru i kada mu potvrdim, ništa se ne desi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Samsung s21+
Ja sam kupio tp link karticu usb ustekam instaliram za nju driver i onda poskidam sve driver ako ne nadjem neki driver onda skinem pro0gram Driver robot ili slimdriver i skinem driver. A za mreznu karticu ti mozda skine fajlove koje ti rucno trebas da update,odes u device manager i tamo desni klik na update driver i nadjes lokaciju tih fajlova i gotovo.
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
ne uspeva mi da sredim ovo sokoćalo. nakon malo prčkanja po internetu video sam da još neki ljudi imaju isti problem. nakon što su instalirali windows7 na isti laptop, neće da im radi mrežna karta. možda da probam da instaliram windows 8,1, kakav je bio pre toga? ili možda da pokušam sa linuksom, pošto taj kompjuter ionako služi samo za internet i da pustim vlc player.

jel ima neko savet u vezi linuksa? koji i odakle da skinem, kako da dođem do njegovih drajvera?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:22:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.