Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Inficiran racunar - potrebna pomoc! *** SecurePC Cleaner,... ***  (Pročitano 11689 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 Bravo-Gold codec je nakaza!!!Briši odmah kako znaš i umeš Smile Smile Smile
Ima i jedan crack key maker(tako nešto) i ima slikicu kao dugme-to je Trojanac samo takav i to mora iz drugog sistema da se briše.Usporio mi komp i izbacio mi milion obaveštenja i smaranje je bilo do koske.Uvek se trudi da imaš dva operativna sistema jer virus nemože da zabrani brisanje(blokira...)iz drugog sistema..
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 121
Zastava Srbija-Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Znam ja za gold codec, i sve ostalo usputno što uz krekove dolazi još odavno (zajebo sam se jednom davno bio, pa ga instalirao, valjda zbog imena )   Smile
Inače dva OS-a imam stalno (još kad je bila popularna 98-ica) pa i sada(dva XP-a) tako da bih zbog niza prednosti preporučio, baš kao i ti, svima, zbog sigurnosti ,dva OS-a.
Nekako se borim protiv tih napasti mada je to teže kada si na Net-u 24/7.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia 6233
Znam ja za gold codec, i sve ostalo usputno što uz krekove dolazi još odavno (zajebo sam se jednom davno bio, pa ga instalirao, valjda zbog imena )   Smile
Inače dva OS-a imam stalno (još kad je bila popularna 98-ica) pa i sada(dva XP-a) tako da bih zbog niza prednosti preporučio, baš kao i ti, svima, zbog sigurnosti ,dva OS-a.
Nekako se borim protiv tih napasti mada je to teže kada si na Net-u 24/7.
Pozdrav

Kako to izvesti  Smile Ja sam bas nesto planirao da hard,gde mi je OS podelim na dva i instaliram dva OS-a....
Jer to ok?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Da,da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta kart

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung Galaxy S2
Jedan off topic (u odnosu na predhodni post):

Ako zelite da budete potpuno bezbedni, apsolutno domimantna kombinacija je SpySweeper + Kaspersky...

Kaspersky se sada daje u odredjenim novinama svaki mesec free kljuc, i tako mesec za mesec a inace kosta za studente oko 2000 din godisnja licenca...

SpySweeper cini mi se kosta oko 25 dolara godisnja licenca...

Sve u svemu, za nekih 4000 din iliti 50 eura citavu godinu ste mirni skoro 100%...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
O dva OS smo vec nasiroko pricali, pronadjite medju temama.
Sve ostalo je off i zato

[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.