Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatski huligani napali naše reportere uoči meča u Dubrovniku  (Pročitano 9380 puta)
20. Apr 2006, 00:05:38
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
Hrvatski huligani napali naše reportere uoči meča u Dubrovniku
Pretučena ekipa Glasa javnosti
Hrvati se nisu zaustavili na nanošenju telesnih povreda dvojici srpskih izveštača nego su bes iskalili i na skupocenoj opremi

Novinar sportske redakcije Glasa javnosti Dejan Ignjatović, i fotoreporter Peđa Milosavljević, takođe zaposlen u našem listu, pretučeni su juče u ranim popodnevnim časovima u Dubrovniku, gde su došli kako bi izveštavali sa vaterpolo utakmice četvrtfinala Evrolige između Juga i Partizana.

Tom prilikom, pet-šest hrvatskih huligana, bez ikakvog povoda i prethodne rasprave, nasrnuli su u centru Dubrovnika na naše kolege, naneli im telesne povrede i polupali profesionalnu opremu.

- Šetao sam Dubrovnikom sa Milosavljevićem kada su nas u jednoj uskoj ulici potpuno neočekivano napali nepoznati momci, pošto su verovatno čuli da pričamo srpski. Pokušali smo da se odbranimo koliko-toliko, ali u poluminutnoj makljaži meni su rasekli nos, a kolegi povredili ruku kojom je hteo da zaštiti lice - objasnio je Ignjatović.

Hrvati se nisu zaustavili na nanošenju telesnih povreda dvojici srpskih izveštača, nego su bes iskalili i na skupocenoj opremi.
- Polupali su nam lap-top računar i fotoaparat. Sve je trajalo veoma brzo tako da u samoodbrani nismo stigli da mislimo i na opremu - dodao je Milosavljević.

Kako su naše kolege bile prinuđene da pruže otpor, nepoznati navijači dubrovačkog Juga ubrzo su pobegli, a naša ekipa, iako okrvavljena, nastavila je da obavlja svoj profesionalni zadatak.
- U blizini je bilo nekoliko ljudi koji su videli šta se dogodilo. Kada su se huligani razbežali jedna žena nas je dozvala i ponudila pomoć. Stajala je ispred kuće sa dve ćerke i rekla da ne može da nas pusti unutra jer se plaši, ali nam je dala flašu vode i hanzaplast - zahvalan je Ignjatović

Glas javnosti

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

glas1.jpg
(6.34 KB, 200x132)
glas2.jpg
(5.26 KB, 132x200)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
jooj idiota..pa dokle ce ovo vishe...
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
U Dubrovniku pretučeni izveštači 'Glasa Javnosti'

Dvojica izveštača beogradskog dnevnika 'Glas javnosti' pretučeni su danas u Dubrovniku, gde su doputovali zbog vaterpolo utakmice četvrtfinala Evrolige izmedju Juga i Partizana, saopštila je redakcija tog lista. Novinara Dejana Ignjatovića i fotoreportera Pedju Milosavljavića napala je grupa huligana u centru Dubrovnika, bez ikakvog povoda, dodaje se u saopštenju.

Tom prilikom Ignjatović i Milosavljević su povredjeni, a razbijena im je i oprema. Ipak, oni će izveštavati sa utakmice izmedju dubrovačkog i beogradskog kluba.

Redakacija 'Glasa javnosti je povodom ovog incidenta uputila najoštriji protest organizatorima utakmice Evrolige u Dubrovniku, kao i vlastima tog grada.


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E to je ta njihova kultura-huligansko nacionalistica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
E to je ta njihova kultura-huligansko nacionalistica.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Dubrovnik: Kamenovan autobus       
Dubrovnik -- Autobus kotorske Auto-Boke na radovnoj liniji Split-Ulcinj kamenovan na izlasku iz Dubrovnika.


U napadu je razbijeno sedam stakala, pišu podgoričke Vijesti i prenose reči vozača Željka Donkovića, koji je rekao da je 15 huligana počelo da kamenuje autobus na uključenju na glavni put. On kaže da su napadači, pošto su autobus zasuli kamenjem, na motorima i u automobilima nastavili da ga prate.

Hrvatska policija je od Kupara autobus sprovela do granice na Debelom brijegu, gde je napravljen zapisnik. Policija u Herceg Novom, kako se nezvanično saznaje, od kolega iz Dubrovnika dobila je informaciju da su napadači bili navijači vaterpolo-kluba Jug, koji je sinoć igrao utakmicu četvrtfinala Evrolige protiv beogradskog Partizana.

Ekipa Glasa javnosti, koja je doputovala u Dubrovnik jer je pratila vatrpoliste Partizana, juče je pretučena.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
strasno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
mene samo zanima jedno...dokad ce ova mrznja trajati...
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Dokle god ljudi poput tebe imaju takav potpis!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
odgovor nije zezanje nego moje misljenje

mislim da ce da traje dok sve generacije koje su bile zakacene sa ratovima budu zive... znaci cak i oni koji su 90 rdjeni su pod uticajem od roditelja ili nas starijih a mislim da ce to da se produzi sve do recimo generacija ovih sada tu negde do 2000 mada i oni mogu da budu podlozni zbog jakog uticaja ...

posle drugog svetskog rata dugo se nista nemacno nije volelo a bila je "saveznicko" orijentisana. Tek nekih 70-tih se malo unormalio odnos pa se islo na rad i te fore ali i to je bilo jako ekstremno ali vec danas...zlocini nemacke nad jugoslaviom se nisu zaboravili ali nisu uticajni.

Dokle god ljudi poput tebe imaju takav potpis!

a i to ...
« Poslednja izmena: 20. Apr 2006, 13:48:27 od nbns »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.