Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:06:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dali je Isus sin Boziji?  (Pročitano 21200 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Mostar, Islamska drzava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N90
obadvojici kazem
IP sačuvana
social share
“Oni zele da ustima svojim utrnu Allahovo svjetlo, a Allah zeli vidljivim uciniti svjetlo Svoje, makar ne bilo po volji nevjernicima”. /At-Tawba; 32/
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Kao prvo ja sam žensko  Smile Može se zaključiti po avataru.

Svoje mišljenje o ovoj temi sam već dala, na samom početku. Tekstove koje kopiraš uglavnom smatram irelevantnim jer ne navodiš izvore iz kojih potiču a i ne slažu se sa znanjem koje imam o hrišćanstvu.

A ovde se šetam jer se ponekad mora skrenuti pažnja na pristojnost i mir (moderator).

Ibn, odaberi neki avatar koji ti se svidja, to je isto jedno od pravila ovog foruma koje moraš ispoštovati. Pozz
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 131
Zastava Mostar, Islamska drzava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N90
Tekstovi koji se ovde iznose su citati iz Biblije koji su u kontradiktornosti, izgleda da nisi bas sve procitala,
sto se tice toga ja samo zelim da mi ti, bas ti, odgovoris na pitanje ko je Norton pa camo dalje da pricamo ako zelis,
sto se tice avatara, nema ni jedan koji lici meni, mi muslimani nosimo duge brade, kratimo brkove i celavi smo, molim da se napravi jedan takav avatar za mene pa ce ga staviti
IP sačuvana
social share
“Oni zele da ustima svojim utrnu Allahovo svjetlo, a Allah zeli vidljivim uciniti svjetlo Svoje, makar ne bilo po volji nevjernicima”. /At-Tawba; 32/
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Žao mi je, moraš odabrati jedan avatar. Kad budeš dovoljno aktivan na forumu tj. kada budeš imao dovoljan br. poruka možeš dobiti avatar kakav god želiš...pogledaj ovde http://forum.burek.com/index.php/topic,56107.0.html


IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1736
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa kako se ti osudjujes po nekoliko puta se javljati na ovu temu a jos uvijek odgovor nisi donio ?

Pa ja sam naveo iz biblije citate,a ne iz romana!

Objasni kontradiktornost, ako pripadas krscanstvu !

Na koje kontradiktornosti misliš?
Ali molim te nemoj po 100 redova od jednom!
Imaj milosti!

Ja sam samo hrišćanin.
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
cisto da napomenem da je pravilan oblik reci: "obojica"

"obadvojica" znaci oba i dvojica.. znaci cetvorica...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Citat
mi muslimani nosimo duge brade, kratimo brkove i celavi smo, molim da se napravi jedan takav avatar za mene pa ce ga staviti

Pa ja znam muslimane koji se peru 5 puta dnevno,nemaju brade(ponekad brkove),ne namecu svoja "mnogoumna" razmisljanja i slicno.A taj opis koji si ti postavio meni vise lici na Scen Headsa.......s obzirom na tvoj karakter nije ni cudo.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Luis  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ne samo da nemas namjeru da raspravljas i da pises duge postove...

kuku. ja definitivno nemam nameru da radim nista od navedenog.
i dalje sam za versku toleranciju, a sto vise citam ovakve ostrascene polemike, sve mi se vise cini da svi grese.

koliko ja znam, za sve vreme koliko smo bili pod Turcima, oni nisu bili verski netolerantni.
jeste, bili su osvajaci i svojoj su veri davali prednost, bilo je i primera da su skrnavili hriscanske sakralne objekte, ali nije bilo zabranjeno ispovedati hriscanstvo. cak su se i crkve podizale.
ko je hteo da promeni veru, bio je naravno dobrodosao, ali nije bilo onog progoniteljskog verskog terora...

Ama sta je ovo?!
takmicenje u ispravnosti vere i uverenja? ako se tako posmatra, svaka vera moze da se dovede u pitanje.
valjda se zato i zove Vera, jer se veruje i ne postavljaju glupa pitanja koja nicem ne vode.
sta jos da kazem? nikako ne volim agresivne, zlonamerne i nadobudne ljude. njih ni jedna vera ne opravdava.

hvala
« Poslednja izmena: 13. Mar 2006, 21:59:47 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 283
Zastava zg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
@Makishon

Što možemo reći mi mali obični ljudi, kad se desilo Božje čudo, da je Svevišnji u aktu sveprožimajuće dobrote, napojio agilnog rovača po Bibliji, Ibn-ul-Hattaba, na izvorima sveznanja, sa kojih je isti popio sve znanje svijeta i Svemira, a možda i šire, pa nam isti dijeli lekcije iz vjeronauka iz nama nedostižnih nebeskih visina.
Bog ga je nadario i Samsonovom snagom i hrabrošću pa se isti ne boji sukobiti sa 3000 kaurina.
Ako upišemo njegove uvrede spram kršćanstva na raboš njegova lošeg odgoja, a izvagnemo što je osim vrijeđanja ostalo, slobodno, bez obzira na njegovo direktno Božje nadahnuće, možemo zaključiti da nije rekao ništa.
Napisao je mnogo ničega!
Može li se napisati mnogo ničega?
Svakako da može.
Kanta sa smećem koju je ovdje istresao uvaženi diskutant Ibn-ul-Hattab, neosporan je dokaz za to.
Zalijepio se naš mudrac sa Istoka poput Cyanofiksa za drevne zapise Evanđelja, pa kad uhvati sv. Petra za halju, ne pušta kao Pit Bul.
Poznato je onaj koji ne nalazi ispunjenja unutar svoje vjere ili ideje, rado priviruje i zabada nos u tuđe.
Svakom (osim Hattabu) je jasno da je moguće izvrtati smisao svakog stavka Evanđelja, a isto tako i Kurana, jeftinim sofističkim smicalicama (koje Hattab zove znanjem).
Sveti spisi nisu znanstvene definicije ili zakonske odredbe gdje se svakog slova, dapače i zareza mora držati kao pijan plota.
Sveti spisi su putokazi vjere ili drukčije rečeno, pukotina kroz koju se ukazuje svetlo u mračnoj spilji u kojoj se u kalu vlastita izmeta odvija ljudski život.
Nikada i nitko neće uspjeti unificirati  množinu individualnih shvaćanja
Božje opstojnosti i vjeru u Njegove namjere.
Ako se ide prema Svjetlu svaki je put dobar.



 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:06:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.