Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrzim Ustase!  (Pročitano 25071 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Samo da se od tolikog čašćenja ne ponapijemo, pa da nam ne padne na pamet  pobratiti se, pa kad se probudimo i otrijeznimo a ono gle N-ta Jugoslavija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Добро де, нећемо баш толико да претерујемо Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
U piću ili u dobrom komšiluku?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Та н-та Југославија може да шкоди јетри ...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
I ne samo jetri...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Radikal, izvini sto nisam bio ovde da ti pomognem ali evo dosao sam.
Laslo, imas dobre argumente ali brate puno gresis. Kao prvo sam Radikal ti je dokazao da smo mi fakticki osnovali Vojvodinu (Tadasnje Srpsko Vojvodstvo), i to Srbija nije tektako dobila nego je to nase, i vi ste izgubili BOKU??? A gde je Skadar (srpski grad, pogledaj pesmu "Zidanje Skadra"), zatim grad Sv. Nikola koji je sad u Albaniji osnovali su Srbi (sad je promenuo ime) gde je to?!! To je jos uvek nase????!??!Pa onda sama Bosna, sam njen kralj trebao je biti neki moj daleki predak, neki Pavle Radisic (moje prezime) ali on to nije uspeo jer su ga Mleci zarobili pa ga je zamenio Ostoja. (iz knjige "Istorija Srba")Bosnu niste spominjali kao pravnu Srpsku drzavu, koja je imala svog kralja, to je Treca srpska drzava.Dobro, novija istorija je ucinila svoje, Srbi su mahom proterani odatle, mada mi tamo imamo medjunarodno nepriznatu drzavu (Republiku Srpku). I Ustaso sta kazes na to? Ko je izgubio rat??? Mi jesmo izgubili Krajinu ali cemo je povratiti!!!!Ali zato smo dobili REPUBLIKU SRPSKU! A vi????Vi ste zahvaljujuci glupoj Slobinoj odluci dobili Krajinu i sacuvali svoje dupe (ne samo zahvaljujuci Slobi nego i vasem dupelizackom talentu koji vam se proseze kroz celu istoriju, pa ste malo i njega upotrebljavali prema stranim silama, pa smo mi u svetu ispali Teroristi)

Radikal, racunaj na mene u borbi!! ZA SRPSKU KRAJINU!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: El Radisa

Radikal, racunaj na mene u borbi!! ZA SRPSKU KRAJINU!!!


Свака част, само сви заједно тај циљ мошемо остварити.
Мало стрпљења, тај тренутак ће сигурно доћи, а дотле рачунамо на сву браћу Србе и сестре Српкиње.

Ај уздравље, живела РСК!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ El Radisha pozdrav, lijepo je da si i ti opet tu.

Sviđa mi se ono o Skadru i sv. Nikoli. Vidi se i na onim kartama koje si postavio ovdje da su nekad bili dio srpskog carstva. Al' sad da te pitam što onda ne težite liniji Valona-Korint-Jedrene, nego ste se nas dohvatili što mi kažemo "ko pijan plota"? Ta "RSK" je bila nešto kao kad bih ja proglasio Hrvatsku republiku Zrenjanin/Veliki Bečkerek. Shvatite već jednom da postoji na ovom svijetu i nešto što se zove nacionalna manjina, i da Srbi također mogu biti tako nešto. Što bi sad ti rekao da ja zatražim da se Gradišće/Burgeland pripoji Hrvatskoj zato što tamo već 500 godina žive Hrvati? Uostalom imate (za vas bolan) primjer što vam se događa na Kosovu.
Vojvodinu jesu proglasili Srbi, ali pročitaj malo koliko su bili zadovoljni Vojvodinom srbskom i tamiškim Banatom. Isto tako je li bilo potrebno protjerivanje Hrvata otamo? Što se njene državnosti tiče o tome možda sanja Čanak (ne znam sigurno), ali Vojvodina nije nikad bila država. Stoga ostajete na Srbiji i Crnoj Gori (iako ne znam koliko bi se Jevrem Brković složio s Crnom Gorom kao srpskom državom.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
Ne kontam ja vas, raspravljate se oko neke zemlje, a ni jedan od vas nema intresa da tu zivi.Nije fora u kolikoj drzavi zivis, vec u kakvoj.Uvek je kvalitet , bar meni bio ispred kvaniteta.Bolje i u luksemburgu ko covek nego u Velikoj srbi ili hrvatskoj kao pas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
ostavite se praznog divana - kako bi to rekli hrvati u vojvodini...

nema smisla raspravljati o takvim glupostima. nikada srbija nece imati imati dio hrvatske zemlje (koji su oni pompozno nazvali KRAJINA) niti ce hrvatska traziti boku kotorsku, ili mozda cijeli srijem do zemuna... ostavimo povijest tamo gdje je.. okrenimo se buducnosti i vidimo sto je najbolje za buducnost ovo regiona.. ovaj region je vec mnogo pretrpio, i moramo se rekonsolidirati. taj nacionalni ponos nas nigdje nece odvesti. kada sam cuo tu prelijepu recenicu: SRBIJA DO TOKIJA. pomislio sam, koliko covjek moze biti glup i slijep da tako nesto kaze... to je totalno glupo uopce i reci, a kamoli pomisliti.

ja, osobno, zalazem se za ideju neovisne vojvodine, i to je moje ubedjenje da je tako bolje za sve... vojvodina nikada nije bila necija definitivno, a sad se kaze da je vojvodina NEOTUDJIVI DEO SRBIJE.. pa kad je jozef kasa, iz SVM, rekao da je vojvodina sastavni dio srbije, svi su ga poceli napadati u skupstini... dajte molim vas..... trebamo vidjeti da li ce uspjeti prvo ovo sa autonomijom, i sto se mene tice to bi bilo dovoljno za sada, ali vidjet cemo kako ce se stvari razvijati, jer kad crna gora ode, a mozda i kosovo nema razloga da vojvodina ostane... uostalom, bit ce bolje i za srbiju ako je vojvodina samostalna, jer ce tako moci prije stici u EU, a poslije ce biti lakse i srbiji uci u EU kad bude imala zemlje oko sebe koje su razvijenije... probajte ljudi razmisljati na ovaj nacin...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.